Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki prezent Wasze dzieci znajdą pod choinką?

    Moja córka dostanie Żyrafę pełną klocków z Fisher Price

    A Wy mamuśki co kupłyście lub planujecie kupić swoim pociechom?
  •    
       

    #2
    Żyrafa i klocki Fischer price są super. Mamy też kulki. Helena czasami wyciąga je do tej pory. A że są niezniszczalne następna dzidzia na pewno z nich skorzysta

    Ja mam w domu małą gosposię Na pewno będzie kuchnia

    Skomentuj


      #3
      Synek od nas dostanie garnuszek na klocuszek. Od dziadków nie wiem.

      Skomentuj


        #4
        Moje dzieci na Mikołajki dostały już dosyć drogie prezenty , więc pod choinką będzie skromniej. Córka dostanie puzzle w dużym plastikowym słoju a synek wkrętarkę wydająca dźwięki

        Skomentuj


          #5
          Syn jakieś sprzęty do komputera a córcia - no ona malutka - kupiłąm jej książeczkę ale ... już dałąm - pod choinką Babcie się wykażą

          Zyrafka FP superowa - mała na roczek dostała i ciąga ją ze spobą po domu

          z praktycznych wynalazków - kupiłąm "kibelek" w jakimś markecie za 8 zł
          a na roczek dostała domek - super sprawa

          i pufa kubusiowa - też mała ją lubi ciągać - na mikołaja dostałą - więc tak jak Któraś wyżej pisałą - jak na mikołąja sypneło prezentami to pod choinką puściej
          http://aukcje.gazeta.pl/show_item.php?item=504431008
          pufa fotki nie mogę (nie umiem dodać)
          Attached Files
          Last edited by anetakam0; 12-12-2008, 12:47.

          Skomentuj


            #6
            My kupiliśmy córeczce taki autobus
            http://www.allegro.pl/item474027545_...a_swiatla.html
            Natalka - 24 lipca 2008r.

            Skomentuj


              #7
              my damy słonika z fishera i kurcze Olcio jak idziemy w odwiedziny do znajomych którzy mają córki bardzo interesuje sie lalami wiec dostanie także lale o dziadków pewnie ciuszki babcia mapalme naciuszki z h&m, a od drugiej babci książeczki a u was???????

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Moja córa dostała na mikołaja uczący- grający i taki telefonik co gra i świeci.my jej już nic nie damy pod choinkę,bo za duzo ma zabawek.chyba że coś dostanie od dziadków??

                Skomentuj


                  #9
                  nasza malenka dostanie konika na biegunach,i fontanne z pileczek-playskool
                  GABRYSIA:12.03.2008.

                  Skomentuj


                    #10
                    Kupilismy jeździk Kiddieland, lego duplo, klocki z drewna Eicchorn,
                    wkrętarke z dżwiekiem Playskool (świetna jest, rusza oczami w trakcie "wiercenia" a na koniec się śmieje)
                    Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      OD nas syn raczej w tym roku nie dostanie zbyt ciekawego prezentu. Jest za malutki, zabawek ma mase...Postanowilismy, aby od kazdego dostal cos pozytecznego tzn. Od nas 2 paki pampersow, od moich rodziców cały karton mleka... od tesciow jakies słoiczki, herbatki, serki itd. Od chrzestnej Krzesełko do jedzenia, od chrzestnego no własnie nie wiem hmmm mial dostac chodzik, ale wczoraj bylam z małym u lekarza i wspimnial aby absolutnie nie kupowac chodzika...hmmm no wiec moj brat bedzie musial znowu szukac innego prezentu Mam nadzieje, ze w przyszlym roku mały sam sobie wybierze prezenty od wszystkich
                      Bartuś 26.06.08
                      Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                      Skomentuj


                        #12
                        kitty bardzo mądrze pomyślane. Co prawda od nas dostanie zabawki, ale
                        dziadkom też powiedziałam, żeby kupili coś co jest potrzebne na co dzień.
                        Bo za dużo zabawek to już przesada tym bardziej, że jego zabawki nie
                        interesują.
                        Zresztą od dziadków na Mikołaja dostał konika na biegunach a to i tak
                        kosztowny prezent był.

                        Skomentuj


                          #13
                          U nas synek zabawki dostanie od dziadkow i chrzestnej, wiecej nie trzeba i tak ma gro klamorow . Zyrafka FP super sprawa my mamy z 13 klockami i maly do dzis sie nia bawi.Chcielismy mu teraz kupic stolik edukacyjny Chicco ale zakup przenieslismy na styczen.
                          Teraz kupilismy malemu kombinezonik ( chorowalam na niego bo jest taki inny niz wszystkie) i dresik. Tez mysle ze prezentem the best bedzie to co potrzebne na codzien. W przyszlym roku trza sie bedzie bardziej postarac bo bedzie mial 2,5 roku Teraz to i tak najwieksza frajda bedzie z papieru pakunkowego

                          Skomentuj


                            #14
                            dzwonil do mnie moj tata i kupił na gwiazdkę wnusi pampersy

                            Skomentuj


                              #15
                              hej a kurcze ja mam zplayskoolula ten garnusze grający ale nie słyszałam o tej wkretarce brzmi super ile taka przyjemnkść kosztuje????

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X