Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

woda smakowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: woda smakowa

    Są różne wody smakowe, z różnym składem. Ja dziecku parę razy kupiłam Jupik Aqua, dobry skład ma.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: woda smakowa

      Napisane przez LeopoldaQWE78 Pokaż wiadomość
      Naczytałam się tylu strasznych rzeczy o wodach smakowych, że w ogóle zrezygnowałam z ich kupna, wolę zabarwić sobie zwykłą wodę naturalnym domowym sokiem , zdecydowanie zdrowsze i smaczniejsze według mnie
      Też nie mam przekonania do smakowych wód, nawet tych dedykowanych dla dzieci. Nie ma jak woda i sok, najlepiej sok domowy

      Skomentuj


        #18
        Odp: woda smakowa

        Wodę smakowa można uzyskać dodając do wody plastry owoców np cytryny czy truskawki. Wody smakowe dla dzieci bardziej przypominają napoje słodzone niż wodę

        Skomentuj


          #19
          Odp: woda smakowa

          Napisane przez ajulia Pokaż wiadomość
          Moje dziecko nie chce pić wody. Mogłoby nic nie pić cały dzień. Kupuje więc wody smakowe. Czy są one lepsze niż soki? Czy można je podawać jako zamiennik wody?
          wody smakowe są gorsze niż soki. Proponuję kupowanie soków w ekologicznych sklepach i rozcieńczanie ich wodą, albo samemu robienie soków.
          Wodę smakową można również zrobić samemu dodając do wody np. liście mięty, albo suszone jabłka. Taka woda zmieni smak ale nie jest nafaszerowana chemią

          Skomentuj


            #20
            Odp: woda smakowa

            przez długi czas rozcieńczałam małej soki domowej roboty, w momentach kiedy nie chciała jeść owoców podawałam jej sok z jednego jabłka bez rozcieńczenia.
            Ostatnio zdecydowałam sie na zakup wody smakowej, jednak tak jak piszę moja przedmówczyni, są bardzo słodkie, kupując wodę myślałam ze jest to woda bardziej aromatyzowana niż taki ulepek;P

            Skomentuj


              #21
              Odp: woda smakowa

              Ta woda smakowa co ja kupuję mojemu dziecku słodka nie jest, kalorii tez nie ma za wiele.

              Skomentuj


                #22
                Odp: woda smakowa

                Ja nie lubię wody smakowej i nie kupuję też takiej dzieciom Woda to woda Ma smakować jak woda bo te smakowe to takie są słodkie że zamiast gasić pragnienie to jeszcze je zwiększa Więc stanowczo mówię takim wodom NIE

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: woda smakowa

                  wodę smakową hmmm... ja bym nie podawała, daje sok malinowy albo z lipy ze sklepu ze zdrową żywnością. Bo te ze sklepu wody i soki są paprane.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: woda smakowa

                    Napisane przez Lara5 Pokaż wiadomość
                    Ja nie lubię wody smakowej i nie kupuję też takiej dzieciom Woda to woda Ma smakować jak woda bo te smakowe to takie są słodkie że zamiast gasić pragnienie to jeszcze je zwiększa Więc stanowczo mówię takim wodom NIE
                    To prawda, chyba bardziej sprawiają że chce sie jej pić więcej niczym Cola
                    Kiedyś piłam fajną wodę ale właśnie bardziej aromatyzowaną niż smakową, bo super gasiła pragnienie a nie była słodka tylko taka bardziej aromatyzowana.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: woda smakowa

                      Nauczeni jesteśmy na czystą wodę i tak wolę zostawić
                      Nie rozumiem czemu teraz wszystko muszą "ulepszać " wody smakowe ,kawa smakowa ,nawet kakao dla dzieci smakowe Nie mogą zostawić tego jak jest tylko sztucznymi konserwantami jeszcze karmić dzieci

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: woda smakowa

                        Myślę, ze producenci chcą tym trafić w upodobania dzieci, u nas zwykłe kakao małej nie smakuje, próbowałam robić jak kiedyś nam gotowano czyli zwykłe naturalne, jednak nie chce pić i koniec w przeciwieństwie do rozpuszczalnego, które w końcu odważyłam jej się zrobić.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: woda smakowa

                          Kiedyś kupiłam kakao Puchatek i jak spróbowałam to mi bardzo Nie posmakował Smak ma bardzo sztuczny i przesłodzony Odtąd mąż przywozi z za granicy zawsze zapas mam

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: woda smakowa

                            Tez pamiętam smak ciekłego kakaa przywożonego z zagranicy, nawet butelka byłą fajna bo w kształcie królika smakowało niczym czekolada

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: woda smakowa

                              Ja nie kupuje wód smakowych, na razie podaję małej przegotowaną czystą wodę lub wodę z miodem i cytryną. Na wody smakowe jeszcze przyjdzie pora

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: woda smakowa

                                Woda smakowa- kiedyś była na nią straszna moda do czasu az wiele osób nie zdało sobie sprawy że składem przypomina resztę słodzonych chemicznych napoi. Sama nie piję, i nie będe tego uczyć swojego Malucha. Jak mam ochotę na wodą smakowa do wkrajam sobie plasterek cytryny, a jak ćwiczyłam to by uzupełnić utratę maro i mikroelementów dodawałam poza cytryną także trochę miodu i imbiru- swietny izotonik.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X