Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jedzenie z grilla

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jedzenie z grilla

    Napisane przez perpetua88 Pokaż wiadomość
    Na grilla moge polecić wersję dla wegetarian- kiełbaskę z zielonej soczewicy. Robilam jak mieliśmy gościć wegetarian na grillu;0 warzywa wszelakie grillowane są pyszne, my lubimy też grillowanego ananasa.
    Grillowane owoce to coś nowego jak dlamnie ale przy najbliższej okazji wypróbuję hehe kto wie może zasmakuje nam taką wersja grilla

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jedzenie z grilla

      ananasa to znałam a np banana nie jadłam a ponoć pyszny a z warzyw to uwielbiam grilowanego bakłażana albo cukinię A tak to można grilować chyba wszystko my kiedyś pierogi z obiadu grilowaliśmy i tez pyszne były

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jedzenie z grilla

        Napisane przez Martunia35
        Mi bardzo smakują owoce z grilla. Jest wiele przepisów na takie potrawy. Tutaj na przykład jest kilka:
        http://lotusgrillpolska.pl/news/53/2...zen-LotusGrill

        Wielu wydaje się to trochę nieprawdopodobne ale odpowiedni zgrillowane jabłuszka czy też gruszki są naprawdę smaczne .Ważne aby zachować odpowiednią temperaturę oraz czas. Tak aby ich nie spalić.

        Latem jest to mój ulubiony deserek.
        Ciekawie brzmi może w ten weekend uda mi się coś owocowego ugrillować

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jedzenie z grilla

          Czytałam, że w grillu to najbardziej niezdrowe jest to, jak tłuszcz ścieka na dół i później w postaci dymu trafia z powrotem do żywności. Ja staram się na grillu przygotowywać potrawy na folii lub w folii. Mojemu dziecki 6 lat daję spróbować wszystkiego co grillujemy
          emka12

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jedzenie z grilla

            Napisane przez emka12 Pokaż wiadomość
            Czytałam, że w grillu to najbardziej niezdrowe jest to, jak tłuszcz ścieka na dół i później w postaci dymu trafia z powrotem do żywności. Ja staram się na grillu przygotowywać potrawy na folii lub w folii. Mojemu dziecki 6 lat daję spróbować wszystkiego co grillujemy
            Może raz na jakiś jak się zje grillowane to nic złego się nie stanie Ja na pierwszego grilla czekałam z utęsknieniem Nie grillujemy przecież cały rok więc w sezonie można sobie czasem pozwolić
            Ziemniaki w folii też robiliśmy ale najbardziej to uwielbiam takie z ogniska z twarożkiem

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jedzenie z grilla

              Ja tez podaję swojemu dziecku jedzenie z grilla, bardzo lubi kurczaka ale warzywa tez przemycam

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jedzenie z grilla

                Ostatnio na ognisku u teściów moje dzieci bardzo zajadały chleb z ogniska tak im smakował że i kuzyni też tak chcieli I kiełbasek nie ruszyli a jedli grzanki z ogniska z wędliną

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jedzenie z grilla

                  Wiecie co ja nie wiem jak to wyszło, ale ja dopiero w zeszły weekend jadłam pierwszą kiełbaskę z grila u moich rodziców, ehhh w tym mieście to nawet grila zrobić nie można, człowiek musi na wieś jechac żeby się odchamić

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jedzenie z grilla

                    Napisane przez jjmka Pokaż wiadomość
                    Wiecie co ja nie wiem jak to wyszło, ale ja dopiero w zeszły weekend jadłam pierwszą kiełbaskę z grila u moich rodziców, ehhh w tym mieście to nawet grila zrobić nie można, człowiek musi na wieś jechac żeby się odchamić
                    o rety dopiero pierwszą To rzeczywiście słabo wypadłaś Ja już mam dość kiełbasek za to ziemniaczkami zawsze tęsknie i mogłabym jeść na okrągło
                    Kiełbaski też się nudzą za to skrzydełka czy udka to już nie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Jedzenie z grilla

                      Uwielbiam jedzenie z grilla! Kiełbaska, karkówka, skrzydełka, szaszłyki... Aż mi ślinka cieknie na samą myśl.
                      Dobrze, że sezon na grilowanie już się zaczyna. Musimy tylko zainwestować w nowy grill. Stary już się do niczego nie nadaje.
                      Na razie sporo czytam tu np. http://www.budujesz.pl/wiadomosc/gri...najlepszy/527/ i zastanawiam się, co wybrać. Jeszcze przed majówką koniecznie trzeba coś zamówić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Jedzenie z grilla

                        Ja nie przepadam za kiełbaskami z grilla, ale za to szaszłyki i pierś z kurczaka jak najbardziej.
                        Mam tak od małego, nie wiem, dlaczego, ale po kiełbasie robi mi się niedobrze i wolę się już zapchać chlebem z grilla niż jeść właśnie ją.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Jedzenie z grilla

                          eh niech się w końcu zrobi cieplej to będzie można otworzyć sezon grillowy My uwielbiamy grilla choć chyba nie jest to do końca aż tak zdrowe

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Jedzenie z grilla

                            dużo zalezy od wieku to racja bo nie wszystko dziecko moze jeść, więc trzeba dostosowac do niego jadłospis grillowy Ja piekłąm rybke synkowi, piekłam fileta ale w foli aluminiowej aby był soczysty

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Jedzenie z grilla

                              Właśnie jedzonko pieczone w folii i na tych aluminiowych tackach nie łapie aż tyle dymu i własnie jest zdrowsze, muszę też tak robić

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Jedzenie z grilla

                                w folii aluminiowej nie jest tak wysuszone mięsko np pierś z kurczaka, ogólnie piekąc strasznie wysusza się i jest nie smaczna a w foli o wiele lepsza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X