Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny,moja Gabrysia tez nie chce nic oprocz mleczka,ale codziennie zje po kilka lyzeczek zupki,gotuje jej sama,jarzynowy przecierek na cielencince,dodaje tez troszke kaszy manny,i troszke maselka,ostatnio zaczelam jej dodawac zoltko do tego,ale ona niewazne co je poprostu jak ma humor to zje a jak nie ma to zje troszke i koniec,niewiem od czego to zalezy,a napiszcie co podajecie na sniadanie,procz kaszki i mleka,ja ostanio mocze biszkopty w mleku i nawet jej to smakujea i strasznie jej pomidorowa smakuje
    GABRYSIA:12.03.2008.

    Skomentuj

    •    
         

      na sniadanie dwie proweczki cielece

      Skomentuj


        no a zapomnialam dodac ze sloikow nie cierpi i pluje nimi strasznie,ostatnio tez jej jablko przestalo smakowac,napiszcie jakie owoce podajecie oprocz jabluszka?
        GABRYSIA:12.03.2008.

        Skomentuj


          ja zaczelam podawac dziecku od 3 miesiace pokarmy stale to moze dlatego teraz wszytsko mi je

          Skomentuj


            banany i maliny z danonkiem waniliowym

            Skomentuj


              a ile ma twoja dzidzia?a z chlebkiem czy bez?i co herbatka do tego?
              GABRYSIA:12.03.2008.

              Skomentuj


                marysia o 9 zje i idzie spać




                Skomentuj

                •    
                     

                  7 miesiecy, bez chlebka i do tego czysta woda lub herbatka z owocow lesnych, a chlebek to z maselkiem czasami zje

                  Skomentuj


                    ja nie dawałam jej jeszcze słoiczków, sama jej gotuje. kilka łyżeczek zje lae takiej zupki co my jemy.




                    Skomentuj


                      wazne ze zawsze troche dziubnie tej zupki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam nowe Mamy

                        Moj Kuba to tak samo tylko mleczko by jadł,zupki je tylko takie jakie mu ugotuje.Te ze sloiczka też pluje nimi,a owoce to tylko jabłuszko.

                        Skomentuj


                          Cześc Moniab i Ewulka

                          Skomentuj


                            ostatnio dalam Kingusi sprobowac nalesnika i zjadla i plakala o wiecej

                            Skomentuj


                              7 miesiecy i juz paroweczki?ja sie jeszcze boje mojej dac takie parowki np,zupki owszem i takie jak my jemy tez zawsze dziobnie,lubi bardzo nawet same ziemniaki pire,i do tego jakas jarzynka i kurczaczek
                              GABRYSIA:12.03.2008.

                              Skomentuj


                                Moj lubi banany jablka samego nie zje ale ja mieszam pol jablak pol banana i dodaje do tego jogurtu naturalnego bardzo mu to smakuje
                                Patryczek


                                http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X