Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Oświetlenie ogrodu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Oświetlenie ogrodu

    Jestem ciekawa jakie macie oświetlenie ogrodu? W sumie chodzi mi bardziej o punktowe oświetlenie, które mogłabym włączyć, jeśli usłyszałabym jakieś podejrzane odgłosy, no i przy wjeżdżaniu na posesję po zmroku.
    Próbowałam lampki solarne ale chcę mieć takie, które nie wystają z ziemi i dają więcej swiatła.
    Myślałam o takim najazdowym jak te, tak to się fachowo nazywa.
    Posiada, może ktoś takie?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:49.
  •    
       

    #2
    Odp: Oświetlenie ogrodu

    Ja chciałam tam kupić lampki na ścieżki bo na ogrodzie ciemno zawsze mamy i łatwo się potknąć.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 23-04-2014, 11:49.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Oświetlenie ogrodu

      też bym chciała mieć piękny duży pełen zieleni ogród i ogrodowe problemy, z roślinkami, meblami ogrodowymi, oświetleniem, nawozami, ale niestety, na razie tylko mam balkonowy ogród, jeszcze kilka lat poczekać na ten wymarzony

      Skomentuj


        #4
        Odp: Oświetlenie ogrodu

        Polecam małe lampki solarne- są tanie i dają fajne światełko które spokojnie oświetli ścieżkę do domu. jak się uszkodzą to łatwo można je wymienić

        Skomentuj


          #5
          Odp: Oświetlenie ogrodu

          Napisane przez Martunia35
          Na pewno nie polecam lamp solarnych .Sama takie kiedyś miałam. Co z tego,że nie pobieraja prądu skoro dają bardzo mało światła. TO moim zdaniem jest raczej zabawa a nie oświetlenie. Jesli chesz mieć ładnie oświetlony ogród polecam zainwestować na przykład w oświetlenie ledowe. Obecnie mam takie. Może lampy nie są takie tanie ale pobierają bardzo niewielkie ilości światła oraz dają bardzo mocne światło.
          Zerknij sobie tutaj:
          http://ledco.pl/

          W sklepie jest obecnie największy wybór oświetlenia ledowego . Bardzo fajne są na przykład takie podświetlane doniczki:
          Bardzo ładnie się się te doniczki prezentują Super to wygląda i widać że dają dużo światła I wygląd i efekt bardzo dobry Podoba mi sie Chociaż ja to myślałam aby w przyszłości mieć takie dwie lampy wiszące przed domem

          Skomentuj


            #6
            Odp: Oświetlenie ogrodu

            Ja mam okropne oświetlenie ogrodu, muszę je koniecznie zmienić. Wiem, że takie dekoracje ogrodowe tanie nie są, dlatego jak na razie oglądam różne oferty, żeby nie wydać na to wszystko majątku.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Oświetlenie ogrodu

              Ja właśnie zakupiłem sobie nowe lampy ogrodowe i mam nadzieję ,że wkrótce
              Wam się pochwalę.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Oświetlenie ogrodu

                Jak ktoś musi zmienić oświetlenie, albo dopiero będzie zakładał to najlepiej jest się rozejrzeć za sklepem, którego celem jest właśnie sprzedaż oświetleń, ponieważ wtedy mają tam ludzi, którzy się na tym znają i którym można zaufać, no i mają też dobre produkty. Obecnie remontowałam łazienkę i światło kupiłam w http://homelight.pl/lampy-do-lazienek.html ale można tam dostać nie tylko łazienkowe oświetlenie, do każdego miejsca w domu jest tam coś.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Oświetlenie ogrodu



                  Ładnie, prawda?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Oświetlenie ogrodu

                    Sama długo zastanawiałam się jakie oświetlenie wybrać. Znajoma poleciła mi firmę http://lampalampa.pl/. Co prawda nie mają oświetleń do ogrodu, ale zdecydowałam się na kinkiety na fasadzie budynku, od strony tarasu. Fajnie wyglądają naprawdę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Oświetlenie ogrodu

                      Ja od bramy, wzdłuż podjazdu do garażu i chodnika do domu (zaraz za bramą się rozchodzą te dwie ścieżki) mam po obu stronach węża z ledowymi światłami. Wygląda to uroczo, rzuca takie miękkie, światło, a widać dobrze wszystko.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Oświetlenie ogrodu

                        Moim zdaniem warto skupić się na profesjonalnym projekcie ogrodu. Takie projekty oferuje między innymi firma www.pracowniamprojekt.pl, która wykonuje projekty oraz wizualizacje ogrodów oraz terenów zielonych. Warto zwrócić uwagę na ich dotychczasowe realizacje.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Oświetlenie ogrodu

                          Lampy solarne, owszem są fajnym rozwiązaniem, ale w moim ogrodzie były zbyt minimalistyczne. Idea darmowej energii takich lamp, jest jak najbardziej OK - ale sprawdza się tylko w sytuacji, gdy zależy nam jedynie na efekcie dekoracyjnym. Wspominałaś o lampach najazdowych - ja zdecydowałam się taki rodzaj oświetlenia. Rozpiętość cenowa tych lamp jest bardzo duża - ja swoje w rozsądnej cenie kupiłam w magiaswiatel.pl. Głównie zależało mi na oświetleniu podjazdu, który jest dosyć spory. Z lampą najazdową mam przynajmniej pewność, że nie uszkodzę jej podczas manewru parkowania.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Oświetlenie ogrodu

                            zobacz sobie lampy ogrodowe castoramie . Ja mam stamtąd lampki ledowe i takie ładowane słońcem
                            Niepoprawna romantyczka

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Oświetlenie ogrodu

                              A dbacie o profesjonalne nawadnianie w swoim ogrodzie? Jeśli chcecie, to możecie zajrzeć do http://urzadzamyzielen.pl/oferta/nawadnianie-ogrodow/ . Firma oferuje profesjonalne instalacje nawadniające do ogrodów, więc myślę, że warto skorzystać z ich usług. Myślę, że w tak upalne lata nawadnianie ogrodu to podstawa.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X