Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ja tez mam problemy ze spaniem nie umiem sobie miejsca znalezc!!! ale najcześciej śpie na któryms boku tylko że jak chce sie odwrócic na drugi to mam wrażenie że zaraz pękne,nie wiem czemu tak jest..wy też macie takie dziwne problemy..?? czy jak zwykle tylko ja?

    Skomentuj

    •    
         

      Jablonka81 masz tzw. zachcianki no co ja też mam takie dni ze nawet o 23 potrofie bułe zjesc. U ciebie napewno bedzie dziewczynka, ja tak jak kala słodycze mogłyby nie istnieć ale apetycik mam normalny 2 bułki na śniadanko normalny obiadek i 2 bułki na kolacje w ciągu dnia jakieś owocki
      Jabłonka ja też paliłam przed ciążą ale kiedy sie dowiedziałam o dzidzi już więcej nawet na papierosa nie spojżałam tylko że mnie nie ciągnie odstawiłam: kawe i papierosy za alkocholem nigdy nie przepadałam i tylko łyka szampanka sie napiłam
      Mój synek 24/8 kwiecień

      Skomentuj


        ja tez mam problemy z obracaniem u mnie dochodza jeszcze wizyty starszaków co noc moja córeczka idzie siku a potem pakuje sie nam do łózka czasem równiez brat przyłazi aleeeeeeeeee w 5-tke w jednym wyrku plus jamnik

        Skomentuj


          Oj wiem coś o tym - papieros i kawa to była podstawa. Ale dla zdrowia maleństwa żuciłam. Kawa dla mnie nie istnieje ale miałam ciągoty na piwko od czasu do czasu jak mąż kupił dla siebie to ja musiałam choc dwa łyczki bo nie mogłam sie oprzeć hi hi. Albo nie mogłam sie oprzeć śledziom i kapuście kwaszonej a o ogórkach nie wspomnę - ale mi przeszło.Teraz króluje popcorn i lizaki !!

          Skomentuj


            Napisane przez kala Pokaż wiadomość
            no to ja mam zupełnie odwrotnie odkąd jestem w ciąży wogóle nie mam apetytu, staje przed lodówką i na nic nie mam ochoty a wiem że powinnam coś zjeść!!! czekolada i cukierki mogłyby nie istnieć, mięso też!!! w pierwszym trymestrze to wogóle miałam jadłowstręt, chociaż nigdy nie wymiotowałam, no cóż widocznie taki typ jestem, żeby tylko dziecko sie dobrze rozwijało !!!
            KALA - a mówiłaś lekarzowi że nie masz apetytu ?
            I co on na to , jak wyniki badań wszystkie ok ??

            Skomentuj


              Ale jak tyle osób spi na jednym łóżku to naprawde niema co sie dziwic do nas dochodzi nasz synek(prawie 14m-cy) jest najmniejszy a rozpycha sie na całego i zajmuje najwięcej miejsca...

              Skomentuj


                wszyskie badania jakie robiłam do tej pory są dobre, począwszy od morfologii, skończywszy na usg , dziecko na każdem etapie dobrze rozwinięte , i mam nadzieje że już tak zostanie do końca , mam też za soba badania prenatalne, które również wszystkie wyszły bardzo dobrze, bo ja już jestem w tym wieku ,że badania prenatalne refundowane mam ,
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Graza2008 wiesz co to moja 2 dzidzia i w pierwszej ciąży 3 razy miałam robione usg prywatnie lekarz nagrał nam płytki i zapewniał,że na 100% dziewczynka




                  Skomentuj


                    GRAZA 2008 a tu przy porodzie okazało się,że synuśUsg mam 26.11,więc jeśli zobaczy i powie to się wam pochwale pozdrawiam




                    Skomentuj


                      graza2008 w pierwszej ciązy ruchy zaczęłam czuć dopiero w 20tyg




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Paulinchen23 mój lekarz stawia najleprzego koniaka jak sie pomyli ale dopiero wtedy jak powie na 100% więc mam nadzieje że u mnie też sie postara i wszystko będzie ok .
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          my na szczescie mamy spore łózko ale jak do bliźniat i jamnika dokoptuje Karolinka to chyba trzeba bedzie zrobic dostawke

                          Skomentuj


                            Napisane przez lola_lu Pokaż wiadomość
                            Witam Dziewczyny,

                            Ja mam termin na 30 czerwca, ale pewnie będzie dopiero w lipcu.. Pierwszą ciąże przenosiłam prawie 3 tyg. Też mam córeczkę i się zastanawiam jak to będzie. Helenka ma rok i dziewięć miesięcy. Nie znam nikogo kto by miała dzieci z taką różnicą wieku, może wy słyszałyście jakieś " opowieści" ?
                            Lola-lu nie jestes sama ja tez mam coreczke ktora niebawe skonczy 2 latka takze mam takie same obawy jak ty co do tego jak przyjmie rodzenstwo

                            Skomentuj


                              Graza2008 mój powiedział,że da sobie ręke obciąć jeśli to nie bedzie dziewczynkaale darowałam mu,bo nie ma ludzi doskonałych




                              Skomentuj


                                Witam ja również mam termin na styczeń 25 - juz nie moge sie doczekać , będzie dziewczyna Lenka.
                                apropo urlopu macierzyńskiego, dowiedziałam sie od koleżanki która urodziła niedawno, że jeśli urodzisz dziecko i do 1 stycznia bedziesz jeszcze na macierzyńsim to automatyczne twój acierzyński wydłuża się o dodatkowe dwa tygodnie pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X