Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Problemy z zajściem w ciążę.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

    Idź na badanie to się dowiesz , tak jest najbezpieczniej Ja poszłam i ze mną było wszystko ok , jedynie przepisał mi lekarz ferti lady a mężowi kwas foliowy bez żadnych witamin bo i tak już brał dodatkowe suplementy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

      A brałaś kiedyś tabletki antykoncepcyjne ?Bo tabletki antykoncepcyjne niestety często robią swoje i wiele kobiet ma problem z zajściem w ciąże. Jednak nie tylko tabletki, ale również stres czy nie zdrowe odżywianie może wpłynąć na to czy w ciąże zajdziesz czy też nie. Warto czasem brać sobie suplementy takie jak Inofem aby wyregulowały nam troszkę tą gospodarkę hormonalną i abyśmy miały większą szansę na zajście w ciąże.

      Skomentuj


        Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

        Badania genetyczne są wskazane, ale trzeba mniej więcej wiedzieć pod jakim kątem się badać, czyli zrobić wywiad rodzinny Natomiast zastanówcie się czy przypadkiem nie macie zespołu policystycznych jajników czyli PCOS, ponieważ dotyczy on aż 5-10 procent kobiet. Pierwszym krokiem może być wykonanie testu online na stronie xxx , inofem - to innowacyjny suplement diety, który pomaga przy pcos i generalnie na utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej. bardzo wiele informacji znajdziecie na stronie, polecam lekturę
        Last edited by disne; 29-07-2020, 21:01. Powód: link

        Skomentuj


          Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

          Napisane przez kasis77 Pokaż wiadomość
          Badania genetyczne są wskazane, ale trzeba mniej więcej wiedzieć pod jakim kątem się badać, czyli zrobić wywiad rodzinny Natomiast zastanówcie się czy przypadkiem nie macie zespołu policystycznych jajników czyli PCOS, ponieważ dotyczy on aż 5-10 procent kobiet. Pierwszym krokiem może być wykonanie testu online na stronie xxx , inofem - to innowacyjny suplement diety, który pomaga przy pcos i generalnie na utrzymanie prawidłowej gospodarki hormonalnej. bardzo wiele informacji znajdziecie na stronie, polecam lekturę
          Kolejnym problemem, z którym zmagają się młode kobiety jest endometrioza. Moja znajoma ma 24 lata i lekarz Jej ostatnio powiedział, że powinna jak najszybciej zajść w ciążę bo inaczej będzie musiała pogodzić sie z tym, że nigdy nie będzie mogła ich mieć
          Last edited by disne; 29-07-2020, 21:01. Powód: link


          Skomentuj


            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

            Jeśli zrobiliście z partnerem badania i wszystko jest Ok to problem tkwi w Twojej głowie. Wyluzuj się, nie spinaj, a na pewno się uda. Moi rodzice starali się 10 lat, oboje zdrowi. Za bardzo chcieli, za bardzo się spinali i stres robił swoje. Wyjedź gdzieś, odpocznij, a jestem pewna, że się uda.
            Polecam mojego bloga o ciąży, macierzyństwie i nie tylko: www.szczesliwamama.pl
            Pozdrawiam i trzymam kciuki

            Skomentuj


              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

              Dziewczyny ja również przez długi czas miałam problem z zajściem w ciążę. Właśnie przez pcos. Lekarz, do którego początkowo chodziłam nastraszył mnie,ze nigdy nie bedę mogła mieć dzieci co mnie przeraziło. Postanowiłam wybrać się do kliniki leczenia niepłodności oraz tam przeprowadzili mi odpowiednie badania oraz przypisali leki Leczenie trwało pół roku a obecnie jestem mamą bliźniaków...Tak więc warto jest starać się do skutku

              Leczyłam się w warszawskiej placówce Invimedu. Pozwolę sobie tutaj dać ich stronę www: http://www.invimed.pl/ . Mają tam bardzo duże doświadczenie.
              http://forum.mamotoja.pl/

              Skomentuj


                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                Medycyna tak poszła do przoedu że przy jakichkolwiek problemach czy wątpliwościach na pewno warto uać się do specjalistów i probówać aż do skutku

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                  A moze weekendowy wyjazd pomoże. Człowiek troche się odstresuje. Moja znajoma tez się starała długo o dziecko, ale jak założyła swoja firmę to od razu zaskoczyło. Zajęła się innymi sprawami, jak tylko myślenie o ciąży i zaraz się udało.

                  Skomentuj


                    Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                    Czasami trochę to trwa za czym znajdziemy dobrego lekarza. Nie wszyscy sie na tym znają i jak widzimy, ze leczenie nie idzie w dobrym kierunku warto zmienić lekarza, albo przynajmniej zaczerpnąć opinii innego specjalisty.

                    Skomentuj


                      Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                      Przypadku kiedy macie problem z zajściem w ciąże trzeba działać szybko, jeśli czujecie, że wasz lekarz nie ma wam nic sensownego do zapronowania (rady w stylu niestresować się, zdrowo odżywiać), to warto zmienić lekarza od razu nie czekać, bo czas leci. Może się okazać, że macie PCOs albo nieregularny cykl, i wówczas można rozważyć zażywanie takich suplementów diety jak inofem - http://www.inofem.pl/ , tylko, że one nie działają od razu trzeba mieć tego świadomość. A może przyczyna jest zupełnie inna i wymaga zaawansowanego leczenia? Nie bójcie się chodzić po specjalistach i walczyć o swoje, nikt za was tego nie zrobi

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                        Właśnie bo idealnie byłoby o tym nie myśleć, bez presji mamy większą szansę, ale nie odczuwanie presji jest dzisiaj delikatnie mówiąc trudne. Po za tym jeśli się okaże, że macie np. PCOs to raczej, żaden relaks wam nie pomoże. Ja mam nie regularne cykle i rozważam branie suplementu inofem - http://www.inofem.pl/ , zawiera mio-inozytol i kwas foliowy. Jestem ciekawa czy któraś z was już go brała, a jeśli tak to z jakimi efektami?

                        Skomentuj


                          Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                          Jeżeli już długo się staracie i nic z tego nie wychodzi, najlepiej pójść do lekarza. Może to problem natury fizycznej, a może psychicznej, nigdy nie wiadomo. Stres i ciągłe myślenie o tym, też może mieć znaczenie. Może być sporo przyczyn, warto rozważyć każdą opcję.

                          Skomentuj


                            Odp: dlaczego nie mogę zajść w ciążę?

                            Moja siostra starała się z mężem o drugie dziecko prawie 2 lata. W międzyczasie ja urodziłam dwóch synów, Jej koleżanki zaszły w ciąży. Bardzo to przeżywała, bała się, że już nigdy nie będzie mamą. Od pierwszej ciąży upłynęło 9 lat, więc już powoli traciła nadzieję, przestała się starać... No i pewnego dnia zaczęła się dziwnie czuć, zrobiła test i zobaczyła 2 kreski! Później okazało się, że będzie mamą bliźniaków! Los obdarował ją podwójnym szczęściem!


                            Skomentuj


                              Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                              To jest na prawdę straszne, że teraz coraz to więcej osób zmaga się z problem niepłodności. Ja też należałam do takich osób. Z mężem o dziecko staraliśmy się bardzo długo... W moim przypadku było tak, że badania wskazywały, że nic niepokojącego się nie dzieje, więc postanowiłam, że się nie poddam. Wtedy zaczęłam szukać jakieś, pomocy, wskazówek, porad. Całkowicie zmieniłam swój styl życia. Chciałam odpowiednio przygotować swój organizm dla dzidziusia, dlatego zaczęłam zdrowo się odżywiać, więcej odpoczywałam, starałam się unikać stresu, wszystko dla dobra siebie, przecież coś musiało skutkować. Ponadto zaczęłam stosować taki oczyszczający suplement diety - https://www.znamlek.pl/dr-bocian-dla...cja-10056.html. Na blogu zapłodnieni.pl poczytałam o nim, przejrzałam co piszą inni na temat tego produktu , no i zamówiłam. I tak minęło kilka miesięcy aż w końcu nadszedł ten szczęśliwy dzień. Dziś jestem w szóstym miesiącu ciąży i z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że niestety ale nie wszyscy o tak, raz dwa zachodzą w ciąże. To trzeba czasu. Nie można o tym za dużo myśleć, naciskać, wszystko na spokojnie, a w końcu się uda. Jednym słowem wyluzować.

                              Skomentuj


                                Odp: Problemy z zajściem w ciążę.

                                nie wiem gdzie mieszkasz ale w Gdańsku w invictcie jest lekarz Vilay Sharma Kumar i on pomaga w planowaniu ciąży, ma bardzo dobre wyniki i jest skuteczny

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X