Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rowerek biegowy w Biedronce???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

    Co prawda nie widziałam go na żywo,natomiast wydaje mi się że jeżeli już decydujemy się na rowerek dla dziecka to warto faktycznie dołożyć i kupić coś solidnej jakości,nie zwykły najtańszy plastik.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

      Taki sprzęt wolałabym sama zobaczyć na zdjęciach w necie nie raz wszystko ładnie wyglada a potem okazuje się że jest inaczej, niby jest mozłiwy zwrot ale ponoszac dodatkowo koszta przesyłki w efekcie wychodzi na to samo jak by kupił w sklepie, tyle ze wówczas oszczędzamy sobie nerwów i czasu z reklamacjami

      Skomentuj


        #18
        Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

        Ja polecam poszukać nie tyle rowerków ile jeździków dla naszych dzieci,akurat tym się zajmujemy więc zawsze służymy swoją radą i pomoc na forum

        Skomentuj


          #19
          Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

          Całkiem dobry jest ten rowerek z biedronki..jeżeli nie chce sie duzo wydać i nie mamy czasu wertować internetu to naprawdę go polecam :-) mój chrześniak jest mega zadowolony, zwłaszcza, ze rowerek będzie rósł razem z nim. Myślę, ze cena jest atrakcyjna, nawet jeśli po roku ma sie rozwalić:-) zawsze też można zwrócić taki rowerek.
          No ale jeśli ktoś lubi rzeczy markowe i z wyzszej półki to nie ma co..rowerek jest dla tych, którzy wolą oszczędzić..wiedząc, że i tak dziecko zaraz zmieni ten rowerek na inną zabawke..

          Skomentuj


            #20
            Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

            A ile dokładnie kosztuje? Bo akurat ostatnio nie miałam okazji być w Biedronce więc ciężko mi stwierdzić jakiej jest jakości oraz czy generalnie warto,czy bardzo różni się od tych wspomnianych "markowych".

            Skomentuj


              #21
              Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

              Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
              A ile dokładnie kosztuje? Bo akurat ostatnio nie miałam okazji być w Biedronce więc ciężko mi stwierdzić jakiej jest jakości oraz czy generalnie warto,czy bardzo różni się od tych wspomnianych "markowych".
              Tylko, że czasem cena nie jest adekwatna jakości, czasem tańszy zamiennik może być równie dobry jak ten droższy, markowy, także nie ma się co tym kierować, bardziej opiniami.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                ja zakupilam ten rowerek a raczej maz za polowe tej ceny bo mamy biedronkę gdzie rozne rzeczy sa przeceniane. Na chwile obecna maly ktory ma 1,5 roku jeszcze go nie uzywa, ale ten rowerek wydaje mi sie byc jakis maly. Nasz szkrab jest wysoki i mam watpliwosci czy bedzie dla niego ok. Poza tym napewno nie jest dwufuncyjny bo 3-kololowy praktycznei nie rozni sie od dwu i nie daje stabilnosci. Na pakowaniu foot daje zludne wrazenie ze to kolka tylnie sie rozchodza a tak nie jest.


                Pozdrawiam
                http://chytrababkazradomia.blogspot.com/

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                  Ja mam rowerek biegowy dla dziecka. Przyznam, że to dobry pomysł, tylko taniej go kupiłam. Zamówiłam go na stronie allinside pl.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                    Bo można kupić go taniej,czego idealnym przykładem jest także nasza strona,teraz mamy wiele ciekawych promocji na zabawki i artykuły dla dzieci

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                      Napisane przez Smykolandia Pokaż wiadomość
                      Bo można kupić go taniej,czego idealnym przykładem jest także nasza strona,teraz mamy wiele ciekawych promocji na zabawki i artykuły dla dzieci
                      Chętnie przyjrzę się cenom i promocją na rowerki i nie tylko
                      A co polecacie dla rocznych dzieci z zabawek nadających się na dwór?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                        Napisane przez pradip Pokaż wiadomość
                        Chętnie przyjrzę się cenom i promocją na rowerki i nie tylko
                        A co polecacie dla rocznych dzieci z zabawek nadających się na dwór?
                        u nas na swiezym powietrzu sprawdzaly sie pilki pileczki , Zosia kochala chodzic z wiadereczkiem i zbierac do niego kamyczki, listki

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                          To też fajna i dobra zabawa dla dziecka,ale pamiętajmy że mowa jest o rowerku biegowym i właśnie na tym postarajmy się skupić. Teraz wiosną na pewno w sklepach internetowych będą fajne promocje.

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                            ja uważam, że nie ważne czy coś kupujesz w biedronce czy w sklepie sportowym, trzeba dokładnie sprzęt sprawdzić i poczytać o nim w necie, kupiłam raz drukarkę w biedronce, ale najpierw poczytałam o niej i jest super.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                              Napisane przez lululaj_pl Pokaż wiadomość
                              To też fajna i dobra zabawa dla dziecka,ale pamiętajmy że mowa jest o rowerku biegowym i właśnie na tym postarajmy się skupić. Teraz wiosną na pewno w sklepach internetowych będą fajne promocje.
                              my sie rozgladalismy za rowerkiem i niestety zarowno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych ceny powedowaly w gore, my z rowerkiem jeszcze sie wstrzymujemy bo corcia nie chce wsiazc na zaden - planujemmy zakupic takowy w okresie jessiennym gdzie ceny beda nizsze a rowerek poczeka na otwarcie sezony wiosennego

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Rowerek biegowy w Biedronce???

                                Napisane przez 27otsifem Pokaż wiadomość
                                my sie rozgladalismy za rowerkiem i niestety zarowno w sklepach internetowych jak i stacjonarnych ceny powedowaly w gore, my z rowerkiem jeszcze sie wstrzymujemy bo corcia nie chce wsiazc na zaden - planujemmy zakupic takowy w okresie jessiennym gdzie ceny beda nizsze a rowerek poczeka na otwarcie sezony wiosennego
                                Proponuje rozglądać sie wcześniej, nam udało się zakupić rowerek w czerwcu na wyprzedaży.
                                Rowerek na jesień... ja wolałabym kupić na wiosnę gdzie dziecko bedzie mogło z niego korzystać całe lato

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X