Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki z VICHY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Ja lubię jeden krem z Vichy - aqua thermalia. Ale ogólnie uważam tę firmę za mocno przereklamowaną.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Kosmetyki z VICHY

      firma dobra i znana ma mnóstwo kosmetyków które ciągle ulepsza i nie wiem czy to dobry pomysł bo kupując kosmetyk zdaje nam się ze jest świetny gdyż juz go mieliśmy a okazuje się że jest coś zmienione i juz nie jest tak rewelacyjny

      Skomentuj


        #33
        Odp: Kosmetyki z VICHY

        Ja miałam kiedyś żel i tonik, a chyba nawet i krem z tej zielonej serii vichy do cery trądzikowej (było to kilka lat temu) i nie byłam zadowolona. Nawet nie zużyłam wszystkiego tylko dałam koleżance bo ona używała tej serii dość długo i była bardziej zadowolona ode mnie. Słyszałam jednak, że mają bardzo dobre podkłady i zastanawiam się czy nie zmienić obecnie używanego pharmacerisa właśnie na vichy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: Kosmetyki z VICHY

          Patrzcie też Hildegard Braukmann. Mocno normalne ceny, a np. ich żel do masażu faktycznie zapewnił mi święty spokój z tematem rozstępów. Po pierwszej ciąży moje ciało to była jedna wielka masakra. Za drugim razem już do tego nie doprowadziłam.

          Skomentuj


            #35
            Odp: Kosmetyki z VICHY

            Niby dobre sa Vichy ale dla mnie jakeis za mocne, czasem nie bardzo skora je lubila, wole La roche posay czy Bioderma

            Skomentuj


              #36
              Odp: Kosmetyki z VICHY

              Czy warto kupować te kosmetyki? Są bardzo skuteczne?

              Skomentuj


                #37
                Odp: Kosmetyki z VICHY

                a mnie po nich strasznie wysypuje

                Skomentuj

                       
                Working...
                X