Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nie czuję go w sobie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Nie czuję go w sobie

    Chodzi tutaj o penisa mojego partnera. Jesteśmy ze sobą już prawie 2 lata i nadal nie mogę sie do niego przyzwyczaić. Wiem wiem,zę są inne sposoby zaspokajania kobiety ale przestaje mi to wystarczać. Jego penis w stanie wzwodu to jakieś 10 cm. Może mniej.

    On ma również kompleksy z tego powodu i ciągle mnie dopytuje czy mi wystarcza....Co robić?
  •    
       

    #2
    Odp: Nie czuję go w sobie

    Hmm, ciężki temat. Ciężki bo delikatny. Musisz to zrobić naprawdę z głową, aby nie popadł w jeszcze większe kompleksy i nie znięchęcił się do seksu z Tobą. Polecam przetestować różne pozycje. Są przecież takie które umożliwiają większą penetrację.
    A jeżeli chodzio powiększenie penisa, to są dwa sposoby. Pierwszy to operacyjny a drugi przy pomocy środków typu penilarge.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Nie czuję go w sobie

      Oczywiście,że mu nie powiem ,że ma małego penisa. On o tym wie a ja mówie,ze jest ok. Jak nie jest ;/ Operacja odpada bo sama nie chciałabym aby wybrał się na coś takiego. Przecież ma to swoje skutki uboczne a ja nie chcę aby całkowicie stracił swoje możliwości....
      ten penilarge o który piszesz//....co to jest?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Nie czuję go w sobie

        O penilarge możesz przeczytać chociażby tutaj http://intymnosc.pl/penilarge-tablet...cji-p-689.html

        Nie daje dodatkowych efektów ubocznych. Działą w dużym skrócie tak, że wpływa na zwiększenie objętości ciał jamistych w penisie. W ten sposób można uzyskać do kilku centymetrów więcej. Zależy jeszcze od pana.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Nie czuję go w sobie

          Mój mąż powiększał penisa za pomoca tego środka. Normalnie w realu w życiu bym się do tego nie przyznała ale tutaj jest forum to mogę :P Na początku pamiętam,że wspominał ,ze chce sobie zrobić powiększanie za pomoca operacji co było dla mnie czymś chorym. Odradzalam mu taki drastyczny krok właśnie na rzecz tabletek. Co się okazało to to,ze tabletki były skuteczne. O wiele skuteczniejsze niż się spodizewał. Penis większy o kilka cm i to widać i czuć.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Nie czuję go w sobie

            tabletki? nie wierze, zeby dzialaly.. predzej szkody narobią

            Skomentuj


              #7
              Odp: Nie czuję go w sobie

              Ja polecam inne pozycje: od tyłu lub z Twoimi nogami na jego ramionach, wtedy jesteś skurczona, więc może Ci nawet bić tymi 10 centymetrami w tylną ściankę macicy. Będzie spoko

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Nie czuję go w sobie

                Kochane a macie może jakies informacje o tych tabletkach: https://intymnosc.pl/pl/powiekszanie...zy-srodek.html ? Pyta sie ponieważ mąz sobie je kupił i nie wiem co o nich sądzisz....
                Mi wielkość jego penisa nie przeszkadza ale on oczywiście sądzi,że ma małego penisa i ciągle narzeka. Czy coś takiego mu nie zaszkodzi?

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Nie czuję go w sobie

                  A próbowaliście jakiś dobrych preparatów ? Przecież jest teraz tyle możliwości by wspomóc w powiększeniu. Warto poszukac w necie ofert np. z tego co widzę skuteczny jest żel Atlant może poczytać o nim i jego działaniu na stronie DDR2 porozmawiaj z partnerem czy się zgodzi na taki żel, myślę że to nic takiego strasznego. A może to wam pomóc. Inaczej bez jego wiedzy i zgody nic nie zrobisz.

                  Skomentuj

                         
                  Working...
                  X