Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Niemowlę
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Niemowlę Niedawno zostałaś mamą i na pewno masz mnóstwo pytań: o pielęgnację noworodka, karmienie piersią, ważne etapy w rozwoju dziecka i rozszerzanie jego diety.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 28-11-2008, 09:03
patiew's Avatar
patiew patiew jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Miasto: Ostrów Wlkp.
Zdjęcia: 14
Domyślnie

witaj pieczulka moja kinga obudzial sie o 5tej rano i zaczela sie tak dusic ze az powietrza je zabraklo,ale sie najdal strachu z narzeczonym
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 09:20
ellaja1728's Avatar
ellaja1728 ellaja1728 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ellaja1728.polki.pl

Zdjęcia: 13
Domyślnie

dolaczam do grona niewyspanych mam
ale wiecie co taki brzdac jak przyjdzie usmiechnie sie do ciebie, wdrapuje na kolana to wszystko wynagradza
Nieprzeczytane 28-11-2008, 09:22
patiew's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Domyślnie

o tak ale moja od rana marudnabo chora-biedna
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:39
rachotka's Avatar
rachotka rachotka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Miasto: Swarzędz
Zdjęcia: 18
Domyślnie

cześćMajeczka właśnie zasnęła. Ale mi napędziła strachu dzisiaj. Położyłam ją do łóżeczka i tak zaczęła krzyczeć, że zrobiła się prawie sina i aż się zanosiłą nie mogłam jej uspokoić. Nie wiem co to było
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:42
patiew's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Domyślnie

Kinga tez tak nie raz ma,musze ja uspokois\c i wtedy sie polozy-moze chciala sie jeszcze do ciebie potulic
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:43
rachotka's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
Napisał pieczulka Zobacz post
znowu noc nieprzespana (no ja jej nie przespalam bo Gabrys to placze przez sen ) a teraz wulkan energii,a ja nosem po podlodze. a do buzi nie daje sobie nawet zajrzec pozadnie i chyba mu zombal jeszcze nie wyszedl, a moze to jakas pora zębowa, bo wszystkie maluszki sie z tym mecza

wlasnie gotuje zupke ala barszcz ukrainski to dla Gabrysia na obiadek, a my dzisiaj rybke

czy cos moze sie stac jezeli zapominam o zoltku? jakos tak zawsze mi sie przypominajak mlody pojdzie juz spac, mno dzisiaj juz gotuje jajeczko

jakie owoce i jak dajecie dzieciom? bo moj ostatnio na jablkach i bananach, czasem winogrono ale te rodzynkowe bo te duze mu juz nie smakuja. brak mi pomyslow na owoce, lubi mandarynki ale chyba ma rozwolnienie po nich(albo to zbieg okolicznosci)

gratulacje dla maluszkow za wczorajsze "urodzinki", oj leci leci czas juz swieta a ledwo byla wielkanoc i nasze malenstwo wtedy przyszlo na swiat
ja majeczce daje jabłuszko, gruszkę ,jagódki z jabłuszkiem. wszystko ze słoiczka, bo szybko i wygodnie. Ale obiadki gotuję sama. Zajrzyj na stronkę www.osesek.pl. naprawdę fajna stronka i super przepisy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:45
patiew's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Domyślnie

Cytat:
ja majeczce daje jabłuszko, gruszkę ,jagódki z jabłuszkiem. wszystko ze słoiczka, bo szybko i wygodnie. Ale obiadki gotuję sama. Zajrzyj na stronkę www.osesek.pl. naprawdę fajna stronka i super przepisy
ja na tej stronie wyczytalam ze po 7 miesiacu mozna podawac kiwi a podobno nie mozna bo ma za duzo witaminy D3
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:45
rachotka's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Domyślnie

być może. ostatnio jak ząbkuje to w ogóle nie chce nawet sama się bawić. Ostatnio prawie cały dzień ja przenosiłam. A o stałych porach snu mogę tylko pomarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:47
patiew's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
patiew.polki.pl

Domyślnie

kinga po kolacji zawsze zasypiala ladnie a teraz musi cale lozeczko obkrazych,podzikowac i dopiero idzie spac
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2008, 10:48
rachotka's Avatar
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
rachotka.polki.pl

Domyślnie

a co myślisz o budyniu z mleka modyfikowanego? mnie się wydaje ze nie wolno go gotowac?a co do kiwi to nie wiem jeszcze nie daję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania