Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki inhalator?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki inhalator?

    Szukałam na forum takiego wątku, ale nie znalazłam. Tak jak w temacie: jaki inhalator wybrać. Poterzbuję go dla 4-letniej córeczki, aby mogła stosować go w trakcie przeziębień itp. Przeglądnęłam kilkadziesiąt stron itp. i mam już mętlik w głowie. Zapamiętałam tylko, że często powracały w tematach inhalatory Pic Solution w kształcie zwierzątek. Znacie je? Możecie powiedzieć coś o nich?

    Będę wdzięczna za pomoc!
  •    
       

    #2
    Odp: Jaki inhalator?

    Witam też się zastanawiałam nad zwierzątkiem dla córki ale w końcu był potrzebny na szybko i kupiłam w aptece firmy Kardioline nawet nie taki drogi bo ok.120zł,a z tego co się rozglądałam to zwierzątka były ok.200zł.Ja jestem zadowolona. My nasz używałyśmy do wziewów bo córka ma astmę ale teraz jest już na innych lekach więc używamy go również przy katarze i kaszlu i ja przy zatokach.
    Szczęśliwa mama. Mam 7letnią córkę Weronikę.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki inhalator?

      http://archiwum.allegro.pl/img/resiz...bf990&type=big My mamy taki.
      Szczęśliwa mama. Mam 7letnią córkę Weronikę.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki inhalator?

        Dziękuję za odpowiedzi. Ale ciągle sie zastanawiam sie nad tymi z PiC Solution, bo zaciekawila mnie oferta inhalatorow tlokowych, z technologia ulatwiajaca przyswajanie leku. Czytałm cos, ze podobno lepiej dozuja lekarstwa, bo wytwarzaja male drobinki aerozolu i przez to lekarstwa działają lepiej. Musze kupić go jak najszybciej, dlatego szukam jakis opinii

        Skomentuj


          #5
          Odp: Jaki inhalator?

          Był taki czas że zastanawiałam się na inhalatorem dla mojego, ale po rozmowie z lekarzem postanowiłam wypróbować wodę morską physiomer i muszę przyznać, że jest dobra, a ile kasiorki zaoszczędzonej. Ladnie nawilża, i oczyszcza nosek z wydzieliny. Polecam

          Skomentuj


            #6
            Odp: Jaki inhalator?

            Ja mam w planach zakup inhalatora z http://www.pomocnicymamy.pl/Inhalatory-36.html Do tej pory stosowałam sól morską ale dziewczynki coraz częściej uciekają jak mnie widzą z tym lekarstwem Mam nadzieję że inhalator polubią

            Skomentuj


              #7
              Odp: Jaki inhalator?

              Jeżeli już potrzebuje inhalator to nie za dobrze. A próbowaliście kiedyś wprowadzić nawilżacz powietrza? To czasami pomaga i dziecko nie tylko mniej choruje, ale również niektóre schorzenia są mniej dolegliwe. Jeśli chodzi o Polskę to warto sobie poszukać w http://www.klimamarket.pl/ swego czasu kupiliśmy dwie sztuki u nich, dla dzieciaków i jeden, dla nas. Pomaga, zupełnie inne powietrze jest w pomieszczeniu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Jaki inhalator?

                Ja stosuję inhalator simple sanity, który według zaleceń mojego lekarza jest naprawdę dobry. Urządzenie jest również bardzo proste w obsłudze oraz z tym urządzeniem można stosować wszystkie standardowe leki wziewne w postaci ciekłej.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Jaki inhalator?

                  Nie znam się na firmach produkujących inhalatory ale jeśli mają być one przeznaczone dla dzieci warto pomyśleć o takim, który wyglądem przypomina jakąś miłą postać. Ostatnio widziałam inhalator o wyglądzie króliczka i kaczki z fajnymi gadżetami jeden miał nawet końcówkę ze smoczkiem co mile mnie zaskoczyło.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Jaki inhalator?

                    My w ubiegłym roku kupiliśmy inhalator firmy Microlife i jesteśmy z niego zadowoleni, szukaliśmy takiego aby była mała maseczka dla dzieci i żeby był w miarę cichutki

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Jaki inhalator?

                      My wlaśnie nie mamy własnego inhalatora i pożyczamy, ale szukamy tego idealnego dla siebie. My właśnie planujemy zakup tego w kształcie króliczka. ma smoczek do inhalacji.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Jaki inhalator?

                        Warto wgłębić się w temat i trochę poczytać. Mój mąż przekopał pół internetu porównując inhalatory. Sprzęty bardzo się różnią od siebie i warto zainwestować w coś porządnego

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Jaki inhalator?

                          Najlepiej zapytać lekarza, położnej. Może pani w aptece coś doradzi? Ja używałam sama dla siebie inhalatora, a dla takiego maluszka to sama nie wiem, co najlepsze.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Jaki inhalator?

                            Wiem, że post trochę nie na temat, ale bardzo proszę o pomoc w pisaniu pracy magisterskiej.
                            Serdecznie zachęcam i zapraszam do wypełnienia ultra krótkiej ankiety na temat wpływu infekcji na rozwój astmy u dzieci
                            Ankieta skierowana jest do rodziców dzieci w przedziale wiekowym 0-6 lat.

                            Link do ankiety: https://docs.google.com/forms/d/1m-n...8_2Rk/viewform

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Jaki inhalator?

                              Inhalator SANITY BABY nebulizator KRÓLICZEK rabbit

                              Kupiłam go !!! ostatnio pisałam, że widziałam taki fajny w kształcie króliczka,
                              jest świetny! 165zł
                              ZESTAW ZAWIERA:
                              Nebulizator poj. 5 ml
                              Smoczek do inhalacji
                              Wygodny uchwyt do przenoszenia
                              Torba do przechowywania w kształcie króliczka
                              Maska dla dziecka i osoby dorosłej
                              Długa rurka powietrzna (2m)
                              5 filtrów
                              Inhalator kompresorowy z systemem wentylacji
                              Attached Files

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X