Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

czkawka dziecka w czasie ciąży

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    ja jestem w 32 tc i moja córeczka czka dosyć regularnie, nawet kilka razy dziennie po 10 min!!! Zauważyłam, ze czka sobie szczególnie intensywnie gdy zjem sporo słodkiego, lekarz powiedział że to bardzo prawdopodobne, ponieważ zmienia się smak wód płodowych i moja maleńka jest łapczywa na słodkie (jak mamusia). Sprawdźcie drogie Mamy na co reagują Wasze dzieciaczki. Pozdrawiam(y).

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Czkawka to nic groźnego, dzieci jeszcze w brzuchu często ją mają - łapczywie połykają wody płodowe i stąd czkawka
      Zajrzyj Starania-Ciąża-Dziecko
      Szczęśliwe macierzyństwo i jego sekrety. Jak zostać mamą i nie zwariować w ciągu pierwszych kilku miesięcy?

      Skomentuj


        #48
        jestem prawie w 39 tygodniu ciąży i synek ma czkawkę bardzo często , kilka razy w ciągu dnia!
        Kubuś ur. 28.05.2009

        Nasz synuś ma już...
        http://suwaczki.slub-wesele.pl/200905281762.html
        Nasz ślub:http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090110650123.html

        Skomentuj


          #49
          ja czkawkę synka czułam,od kiedy poczułam pierwsze ruchy az do końca ciąży...z początku nie wiedziałam co to jest...nawet do głowy mi nie przyszło że dzidzia w brzchu moze mieć czkawkęMyslałam że to jakiś narząd mi pulsujeDopiero w gazecie przeczytałam żę dzidzia moze miec czkawkę juz w brzuchuPozdrawiam

          Skomentuj


            #50
            Ja czkawke synka czulam dopiero 2x . Jestem w 25tyg.

            Skomentuj


              #51
              Mój pierworodny często czkał sobie w brzuszku. pamiętam jak musiałam zrobić badania i leżałam w szpitalu i pielęgniarka zobowiązała mnie do liczenia ruchów... I oczywiście wtedy moje dziecię czkawki dostało. liczenie odbywało się co drugie... inaczej ruchów było by mega dużo...))
              A teraz jestem w 19 tygodniu ale jeszcze mojej Kruszynki nie przyłapałam na czkaniu.
              pozdrawiam Kasia

              Ocalić od zapomnienia - >http://bartunio.synek.pl



              Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Wasz pierwszy krzyk...
              Teraz Wy będziecie moim natchnieniem
              poematem niezliczonych słów
              mą radością, miłości promieniem,
              dziećmi moimi, spełnieniem snów.

              Skomentuj


                #52
                ja nie wiedziałam co sie dzieje kiedy moje maleństwo dostało czkawki, mój mąż był tym zachwycony bo czół jak się "rusza", ale połączenie czkawki z mocnymi ruchami, zwłaszcza jak sie ma obolały brzuch po wycieczce nie jest czyms przyjemnym aczkolwiek wywołuje uśmiech na twarzy

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: czkawka dziecka w czasie ciąży

                  moje myszki mialy codzienne czkawki w brzuszku:-) To takie śmieszne uczucie

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: czkawka dziecka w czasie ciąży

                    Mój synuś miewał czkawki bardzo czesto! na poczatku sie troszke przestraszylam lecz mowiac to lekarzowi uspokoil mnie mowiac ze to tylko czkawka. To bardzo przyjemne uczucie takie jakby pękanie bąbelków:P Strasznie milo to wspominam

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: czkawka dziecka w czasie ciąży

                      to normalne, moja maluszka czkała przez cały miesiąc dziewiąty, praktycznie codziennie, na początku liczyłam jej czknięcia i raz doszło nawet do dwustu

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X