Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Rozrywka, pogaduchy
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Rozrywka, pogaduchy Humor, zabawy, codzienne sprawy...

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-05-2019, 12:35
iamklaudka iamklaudka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
iamklaudka.polki.pl

Domyślnie Odp: Zakupy on-line.

Ja również bardzo lubię robić zakupy online. Mam znacznie większy wybór niż stacjonarnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 12:51
Detektorka Detektorka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Detektorka.polki.pl

Bardzo często korzystam z usług internetowych. W zeszłym tygodniu wykonałam odbitki zdjęć online. Cały proces trwał bardzo szybko i po 4 dniach zdjęcia miałam u siebie w domu. Bardzo prosta i wygodna usługa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2019, 18:32
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że przez internet kupować warto... Nie od dziś bowiem wiadomo, że w sieci wiele produktów można nabyć zdecydowanie taniej niż w sklepach stacjonarnych. Szukając niedrogiej, dobrze zaopatrzonej księgarni, warto zajrzeć pod ten adres: https://www.ravelo.pl/outlet
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 06:43
foxi foxi jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
foxi.polki.pl

Cena to nie jedyny powód dla którego kupujemy w internecie.Po prostu oszczędzamy mnóstwo czasu i mamy przegląd różnych opcji z towaru, którego szukamy. Możemy też dokonać bez problemu porównań zanim dokonamy zakupów.Przed zbliżającym się Dniem Dziecka szukałam czegoś dla mojego chrześniaka i pomyślałam ,że gokart będzie dobrym rozwiązaniem - https://supertoys.pl/pl/blog .Po zasięgnięciu opinii dokonałam właściwego wyboru a młody z pewnością będzie zadowolony. pzdr
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 08:33
Pasadena29 Pasadena29 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Pasadena29.polki.pl

Dokładnie przez internet kupujemy przede wszystkim ze względu na niższe ceny. Pamiętam, gdy kupowałam bombki choinkowe szklane ceny były naprawdę dużo niższe niż w sklepach stacjonarnych. Warto szukać ciekawych ofert w sklepach internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 12:24
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Fajny sklep w sieci z ubraniami to https://moodo.pl/ , który odkryłam jakiś miesiąc temu. Dostałam już pierwszą przesyłkę z rzeczami od nich i jak na razie nie widzę różnicy pomiędzy tym, co jest na zdjęciu a rzeczywistym wyglądem. Mają sporo końcówek kolekcji przecionych nawet o połowę - warto śledzić
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 13:38
Osadniczka29 Osadniczka29 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Osadniczka29.polki.pl

Dzisiejsze sklepy mają naprawdę bardzo bogatą ofertę wszelkich produktów. Kilka dni temu w jednym ze sklepów internetowych kupiłam materac piankowy dla dziecka. Oczywiście materac posiada wszystkie niezbędne atesty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 09:39
shoppinglover shoppinglover jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
shoppinglover.polki.pl

A co myślicie o kupowaniu ubrań online? Ostatnio wpadła mi w oko błękitna sukienka Potis & Verso, która dostępna jest właśnie w internecie. Bardzo mnie kusi, jednak rzadko zamawiam coś z sieci i mam trochę obaw...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 10:24
kasiula87 kasiula87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Ubrań online nie kupuje, ale ostatnio kupiłam świetne dodatki do domu z oferty sklepu https://sklep.selene.pl/produkty/poduszki,2,5658 . Przyznam, że dostawa była bardzo ekspresowa, jestem zadowolona z całokształtu. Planuję inne zakupy jeszcze w tym sklepie, ale muszę najpierw dostać wypłatę , bo inaczej będzie marnie :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-06-2019, 17:07
agnes66 agnes66 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnes66.polki.pl

A jak kupujecie części samochodowe? Ja tym razem postanowiłam zamówić ze sklepu internetowy https://www.centercar.pl/uszczelka-k...14-10,9,a.aspx kolektor dolotowy i mam nadzieję że się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania