Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Czas wolny z dzieckiem
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Czas wolny z dzieckiem Książeczki, filmy, gry planszowe czy aktywność sportowa?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-05-2019, 12:09
nataliamiod748 nataliamiod748 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
nataliamiod748.polki.pl

Domyślnie Odp: Pomysł na prezent

Jestem zdania, że wartościowa dziecięca zabawka powinna nie tylko sprawiać maleństwu sporo radości, ale i pomagać mu w rozwoju. Dlatego nie żałuję ani złotówki wydanej na matę edukacyjną . Uśmiech dziecka rekompensuje każdy wydatek
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2019, 09:26
Mama_to_ja Mama_to_ja jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Mama_to_ja.polki.pl

Ja moim chrześniakom kupiłam ostatnio czarne balony w kolorowe kropki (takie do napełniania wodą - coś tego typu https://smart-deco.pl/sklep/balony-w...balony-czarne/ ). Caaaałe lato się przebawili.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 19:17
KuaBua's Avatar
KuaBua KuaBua jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KuaBua.polki.pl

A co byście polecali dla dziecka? Czy takie atrakcje wodne jakie mają na https://happyhop.pl/product-category/atrakcje-wodne/ będą ok?
Nieprzeczytane 27-05-2019, 11:59
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Prezentem dla dziecka mogą być też zdjęcia. Maluch szybko rośnie, więc warto robić mu zdjęcia i później także je wywoływać. Też albumy dziecięce można bez problemu kupić i później wkładać w nie zdjęcia. Będzie to pamiątka. Więc jak prezent dla chrześniaka to może właśnie coś takiego?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 11:05
shoppinglover shoppinglover jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
shoppinglover.polki.pl

Cześć, wybieram się za niedługo na urodziny przyjaciółki. Chcemy się zrzucić w kilka osób. Jak myślicie, czy karta podarunkowa Lou to dobry pomysł? Ania niedługo wybiera się na kilka wesel, więc przydałaby się jej jakaś fajna kreacja, a w tym sklepie jest sporo pięknych sukienek. Czy ktoś z Was miał coś od nich?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 11:46
karolina35 karolina35 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
karolina35.polki.pl

Hej
Jeśli szukacie prezentu dla przyszłej mamy to moim zdaniem warto kupić jakieś fajne poradniki dla przyszłych mam. Taki prezent z pewnością się przyda, a w sklepach możemy znaleźć mnóstwo ciekawych książek o tematyce ciążowej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2019, 10:16
oleska33 oleska33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
oleska33.polki.pl

Ja siostrze na prezencik kupiłam trochę bielizny tutaj https://ekskluzywna.pl/ plus fajny ciepły szlafrok bo wiem że z niej straszny zmarzluch jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2019, 21:44
ElizaKrupik ElizaKrupik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
ElizaKrupik.polki.pl

Pomysłów na prezet może być niezliczona liczba. Pytanie jakie sobie warto zadać to jaki możemy budżet przeznaczyć oraz na jaką okazję on będzie. Jeśli mówimy o jakichś drobniejszych upominkach to zawsze z pomocą przyjdzie jakiś sklep z chociażby kosmetykami lub odzieżą. Teraz mamy okres wielkich przecen więc z pewnością każdy znajdzie dla siebie coś praktycznego. Trzeba jedynie znać dobrze gusta osoby obdarowywanej bo wiele takich nietrafionych ubrań można znaleźć na serwisach społecznościowych Z drugiej strony, na bardziej ważne okazje trzeba podejść do tematu zupełnie inaczej. Prezent ma zrobić jak największe wrażenie. Dla kobiety mogą to być dla przykładu piwonie flowerbox - https://www.roseduchateau.com/pl/pro...e-wieczne.html które znajdą sobie wiele wielbicielek.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-12-2019, 09:18
pola_267's Avatar
pola_267 pola_267 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
pola_267.polki.pl

Miasto: Rzeszów

Ja dostałam od męża nie tak dawno piękną toaletkę z oświetleniem coś w tym stylu https://www.rkglass.pl/blog/jak-zrob...o-do-makijazu/ Ten drobny luksus był moim marzeniem mężowie to czasem potrafią wyczuć sytuację
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-12-2019, 15:14
zabawkowa13 zabawkowa13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
zabawkowa13.polki.pl

Macie może pomysły na prezenty dla swojej pociechy? Już drugi tydzień głowię się i nie jestem pewna, czy domki dla lalek Barbie to dobry pomysł... Może waszym córom się podobały?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania