Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 26-03-2019, 08:53
wosz wosz jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
wosz.polki.pl

Domyślnie Męczy mnie praca

Męczy mnie moja praca. Zajmuję stanowisko jako operator wózka widłowego, dokładnie takiego rodzaju widlaka - http://kartuzy.info/wiadomosc,38335,...-wszedzie.html. Nie wiem jak mam wyrwać się z tego, bo w mojej miejscowości jest bardzo mało miejsc pracy i jak ktoś pracuje na miejscu to trzyma się tego tak długo, jak jest to tylko możliwe. Mam tu rodzinę i znajomych, mam ich zostawić po to aby pracować w innym miejscu? Co Wy byście zrobili?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-03-2019, 11:36
norka99 norka99 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
norka99.polki.pl

Domyślnie Odp: Męczy mnie praca

znjadź pracę może w jakiejś pobliskiej większej miejscowości do której będzie mógł dojeżdżać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-04-2019, 10:25
Patrysia21 Patrysia21 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Patrysia21.polki.pl

Czasami takie decyzje są niesamowicie trudne. Może jakiś biznes? Może coś internetowego? Myślałeś o tym?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-04-2019, 14:47
malenka1996 malenka1996 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
malenka1996.polki.pl

To nic strasznego i całkiem normalnego. Dlatego każdy powinien zmieniać pracę lub to czym się zajmuje, bo nie jesteśmy w stanie całe życie robić tego samego. Trzeba się szkolić. Np. na https://www.aterima.pl/ znajdziesz ogłoszenia o pracę w różnych branżach. jest to praca tymczasowa, ale może się okazać, ze coś będzie dla Ciebie i wtedy pójdziesz w tym kierunku. Możlwiości jest na prawdę dużo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-04-2019, 11:44
krisiti90 krisiti90 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
krisiti90.polki.pl

Może czas na zmiany? Teraz nie powinno być problemu ze znalezieniem nowej pracy, ale to może nie wystarczyć. Pomyślcie o założeniu własnego biznesu. Tu fajną opcją na start będzie http://workingclub.pl W tym miejscu możecie zalożyć wirtualne biuro, czy tez pracować w sali do co-workingu, latem w garden office.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2019, 09:02
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Cytat:
Napisał malenka1996 Zobacz post
est to praca tymczasowa, ale może się okazać, ze coś będzie dla Ciebie i wtedy pójdziesz w tym kierunku. Możlwiości jest na prawdę dużo.
Bardzo często się tak zdarza, że praca tymczasowa z czasem staje się tak naprawdę naszą główną pracą Więc warto próbować Najlepiej poszukać takiej pracy poprzez jakąś sprawdzoną agencję pracy tymczasowej, na przykład https://polandworkforce.com/. Agencja ta pomoże Wam w znalezieniu pracy również za granicą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-05-2019, 11:31
kasiula87 kasiula87 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasiula87.polki.pl

Kochana!! W tych czasach nie ma co się trzymać jednego miejsca a tym bardziej już pracy. Wiem z doświadczenia niestety, że nic nie trwa wiecznie. Zachęcam Cię do skorzystania z usług firmy https://grupaprogres.pl/ Mi oni właśnie znaleźli nową pracę, zapisłam się też na jogę i kurs języka włoskiego by nie stać w miejscu. Mam nadzieję, że Ci się przyda moja rada. Daj znać czy coś zmieniłaś w swoim życiu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-05-2019, 20:12
gocha281 gocha281 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
gocha281.polki.pl

Jeśli praca nie jest dla nas satysfakcjonująca to przynajmniej trzeba próbować szukać czegoś innego. Nawet za pośrednictwem internetu, na stronie aplikuj znajoma znalazła dopiero co zatrudnienie, sama też przeglądałam co jest aktualnie dostępne u nas w Krakowie, ta jest polecana i coś dla mnie https://www.aplikuj.pl/oferta/276583...praca%2Fkrakow, szkoliłam się w tym kierunku. Są też oferty prac w innych branżach, naprawdę jest tego sporo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 10:38
smerfetkaaa8 smerfetkaaa8 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
smerfetkaaa8.polki.pl

Wiesz co, może przejrzyj ogłoszenia na tej stronie www, widziałam, że jest wiele ofert związanych z produkcją i przemysłem ciężkim, więc to Twoja branża. Może trafisz na stanowisko, które Cię zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-05-2019, 16:03
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Mojego męża też stresowała praca i postanowiła wyjechać za granicę do Norwegii. Tam zarabia duże pieniądze, do tego przysługuje mu zwrot podatku więc to też plus. Zawsze załatwia go dla niego firma http://zwrot-podatkow.pl/ która się w tym specjalizuje więc jak szukacie to będzie dobry wybór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania