Wróć   Forum Mamotoja.pl > Pytania do eksperta > Porady psychologa
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Porady psychologa Odpowiedzi na pytania o problemy dotyczące wychowania dzieci i relacji w rodzinie. Masz problem z dzieckiem? Poradź się naszych użytkowników! Wkrótce również rozmowy ze specjalistą - psychologiem dziecięcym i terapeutą!

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 22-01-2019, 11:53
Tubuch Tubuch jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Tubuch.polki.pl

Domyślnie Odp: problem ze stresem. pomocy

Musisz znaleźć sposób na pokonanie stresu bez lekarstw. Jeśli go przezwyciężysz to później będzie łatwiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 18:04
Joasia654 Joasia654 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Joasia654.polki.pl

Ja osobiście polecam portal https://cotozachoroba.pl/ znajdziecie tam mnóstwo opisów chorób i przeróżnych dolegliwości. Już nie raz na szybko zdiagnozowałam chorobę. Druga strona medalu to pomoc u prawdziwego specjalisty czemu bardziej bym się skłaniała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-05-2019, 10:41
mamka4 mamka4 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mamka4.polki.pl

Jak już stres jest większy i nie pozwala normalnie funkcjonować to konieczna będzie konsultacja z lekarzem. W Psycho Medic w Łodzi można znaleźć psychologów. Mają doświadczenie i na pewno już sama rozmowa pozwoli ocenić lekarzowi jaką pomoc zastosować. W taki sposób można sobie pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 18:00
mariola685 mariola685 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mariola685.polki.pl

Cytat:
Napisał luiza930 Zobacz post
Ja również uważam, że potrzebna może być opieka dobrego specjalisty, jeśli stres za bardzo daje nam "w kość". Polecam zainteresować się kliniką https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa która jest w Warszawie i która jest w stanie pomóc w wielu problemach. Rejestrować można się 7 dni w tygodniu.
Ja jeszcze wspomnę o tym, że można się do nich umawiać w weekendy. To spora wygoda i oszczędność czasu - nie każdy może wziąć sobie wolne w tygodniu aby udać się do lekarza. Do niektórych specjalistów można się umówić nawet na wideokonsultacje przez Internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 05-06-2019, 10:08
karolalola3322 karolalola3322 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
karolalola3322.polki.pl

O zdrowie psychiczne należy dbać tak samo, jak o zdrowie fizyczne. Jeśli coś nam doskwiera to trzeba udać się do specjalistów. Sama od jakiegoś czasu korzystam z pomocy psychoterapeutów z Kliniki LMC w Poznaniu. Polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-2019, 13:00
marlenakalarepa marlenakalarepa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marlenakalarepa.polki.pl

Najlepiej isc z tym do psychologa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-09-2019, 07:47
Kamilla36 Kamilla36 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Kamilla36.polki.pl

Problemy ze stresem mogą prowadzić do innych przykrych problemów związanych ze zdrowiem. Podobno stres bardzo często prowadzi do wrzodów, a wrzody potrafią być uciążliwe. Wszystko na ich temat jest na stronie: https://www.hellozdrowie.pl/temat/wr...leczyc-wrzody/ więc jeśli już masz ten problem, powinna Ci pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-10-2019, 08:40
maya4231 maya4231 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maya4231.polki.pl

Miasto: Gdańsk
Wyślij wiadomość przez AIM do maya4231

Miałam podobne problemy ze stresem. Mój organizm aż się gotował, a głowa pękała z bólu. Później doszłam do wniosku, że będę miała gdzieś co ludzie mówią. Jednym uchem wpuszczam drugim wypuszczam i jak mi coś bardzo przeszkadza to po prostu odcinam się od tego i nie zwracam uwagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania