Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle kręgosłupa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Bóle kręgosłupa

    Niestety bóle kręgosłupa i zwyrodnienia są teraz tak powszechne, że można je uznać za chorobę cywilizacyjną. Z problemami warto się udać do specjalisty, ja niestety regularnie muszę odwiedzać xxx. Trzeba też zmienić tryb życia więcej sportu i ruchu bo siedzący tryb życia z pewnością nie pomaga.
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:39. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Bóle kręgosłupa

      Na bóle kręgosłupa najlepsze są masaże - nie da się ukryć, przynoszą ulgę praktycznie od razu. Ja w ciąży od czasu do czasu pozwalałam sobie na taka przyjemność - po porodzie jeszcze nie miałam okazji skorzystać bo dzieci pochłaniają mój czas.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Bóle kręgosłupa

        Witam, także po porodzie dokuczały mi bóle kręgosłupa. Skonsultowałam się z lekarzem i od tamtej pory chodzę na zabiegi xxx Bardzo fajne Centrum Ortopedyczne. Przyznam, że w znacznym stopniu poczułam ulgę.
        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:40. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Bóle kręgosłupa

          A to na pewno. Jednakże ja polecam basen. On potrafi zdziałać cuda.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Bóle kręgosłupa

            Basen- jak najbardziej dla wszystkich zmagających się z bólem kręgosłupa

            Skomentuj


              #21
              Odp: Bóle kręgosłupa

              Jeszcze do tego dodałabym jogę. Ale pod okiem instruktora.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Bóle kręgosłupa

                Mnie też czasami pobolewa kręgosłup, na szczęście są to bóle krótkotrwałe, wezmę coś przeciwbólowego, najczęściej sięgam po ibum i przechodzi. Nie wiem sama czy to nie są jakieś nerwobóle, robiłam badania i kręgosłup mam niby zdrowy. Ale najważniejsze, że pomaga. Szybko i na długo.
                Last edited by disne; 26-06-2020, 16:35. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Bóle kręgosłupa

                  Niestety, coś wiem na ten temat. Ból kręgosłupa naprawdę potrafi utrudnić życie.
                  Ważne, żeby nie zagłuszać bólu lekami przeciwbólowymi, tylko najpierw starać się poznać jego przyczynę. Bardzo często przyczyną jest chociażby boczne skrzywienie kręgosłupa: schorzenia net/skolioza-boczne-skrzywienie-kregoslupa . Odpowiednio dobrane ćwiczenia w takim przypadku mogą przynieść większą ulgę niż leki.
                  Last edited by disne; 26-06-2020, 16:36. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Bóle kręgosłupa

                    Ja dość długo brałam tabletki przeciwbólowe, ale przecież ile można? Całe życie w ten sposób nie jestem w stanie funkcjonować, a ból nie mijał. Od znajomej dowiedziałam się o magnetoterapii xxxx . Wypróbowałam i faktycznie ból z czasem ustąpił.
                    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:36. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Bóle kręgosłupa

                      Może potrzebujesz rehabilitacji? Możesz zajrzeć tu: pomoc-niepelnosprawnixxx, gdzie znajdziesz wiele informacji na temat przeróżnych rehabilitacji, a także sprzętów, refundacji czy dotacji. Oprócz tego możesz tam znaleźć listę placówek, które oferują takie usługi na NFZ.
                      Last edited by disne; 26-06-2020, 16:36. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Bóle kręgosłupa

                        Z tego co wiem to skuteczną formą terapii może być masaż. mobilemedxxx i usługi w tym zakresie na terenie Warszawy i okolic świadczy Mobilemed. Mają doświadczoną kadrę i z ich usług można skorzystać we własnym domu - wykonują zabiegi dojazdowo. Nie trzeba martwić się o transport. To bardzo wygodne.
                        Last edited by disne; 26-06-2020, 16:37. Powód: link

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Bóle kręgosłupa

                          Moim zdaniem z takim problemem najlepiej wybrać się do specjalisty, który doradzi i pomoże, co zrobić. Możesz skontaktować się z centrum profilaktyczno - leczniczym w Warszawie na Targówku xxxx, wiem, że mają dużo dobrych specjalistów z różnych dziedzin medycyny.
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:37. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Bóle kręgosłupa

                            A może terapia-manualna-krakow pomoże? Taka terapia przy dolegliwościach bólowych może być bardzo skuteczna. Terapia manualna pomoże w dolegliwościach takich jak dyskopatie lub też zmiany zwyrodnieniowe. Warto sprawdzić, bo ból może konkretnie utrudnić życie.
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:38. Powód: link

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Bóle kręgosłupa

                              Własnie moja fizjoterapeutka pani natalia-dabrowska/fizjoterapeuta/krakow też przeprowadza terapię manualną w Krakowie i według mnie to bardzo dobry element walki z bólem kręgosłupa.
                              Last edited by disne; 26-06-2020, 16:38. Powód: link

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Bóle kręgosłupa

                                A ja przy okazji zapytam co polecicie na bolące stawy? Mam z nimi problemy od paru lat. Czytam w necie i np. polecają coś takiego: niezniszczalnestawy.pl/4flex ale nie wiem co o tym sądzić? Może znacie ten preparat?
                                Last edited by disne; 26-06-2020, 16:38. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X