Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

relacja ojczym- syn

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    relacja ojczym- syn

    Witam, pisze po raz pierwszy na tym forum. Zdecydowalam się na to, bo nie mam z kim o tym pogadać...
    Mam synka z pierwszego związku( ma 7 lat). Ojciec dziecka był ze mna przez 3 miesiące po czym odszedł. Kiedy mój synek miał 3 lata poznałam swojego obecnego męża. Był wspaniałym kandydatem na ojca. Spedzał z dzieckiem dużo czasu. Zabierał go na ryby, do lasu, czytał ksiązki itp. 2 lata poźniej urodziłam drugiego chłopca ( obecnie ma 3 lata). Sytuacja zmienila się...bardzo Ojciec faworyzuje młodszego syna. Kiedy coś mowi, czy słucha to tylko do 'swojego' syna. Kiedy była u nas jego mama( czyli moja tesciowa) robiła to samo, ale mysłałam że może dzieję się tak dlatego że syn tamten jest młodszy...W tym roku wybieramy się do Polski. ( jestesmy z tej samej miejscowosci) Nasz plan wygłada tak...że popoludniami bedziemy spedzac czas osobno, każde z jednym dzieckiem. Jedziemy tylko na tydzień, a każde chce się nacieszyć swoją rodzina- stad taki podział). Tylko że mąż powiedział, że może brać młodszego, ale nie wie jak będzie ze starszym, czy będzie chciał spędzac czas z jego rodziną, bo jak to powedział' nie ma więzi emocjonalnej'. Próbował mi wytłumaczyć, żebym zrozumiała jego mamę, że ona nie czuję się babcią dla starszego...Po czym dodał, że ją rozumie, bo on czuje tak samo, czyli nie ma więzi między nim na starszym dzieckiem. Że się stara, ale że jest mu cięzko....
    Przykro mi, tak cholernie mi przykro, że tylko ryczeć mi się chcę.
    Dziękuje za wysłuchanie

    #2
    Odp: relacja ojczym- syn

    no... m itez sie chce ryczeć, Twoj synek jest poszkodowany a Ty jako matka powinnas z tym cos zrobic porozmawiac z mezem i tesciowa ja koni by sie czuli w roli Twojego synka? PRzeciez to dziecko ktore potrzebuje milosci! Nie moze teraz czuc sie niepotrzebny to strasznie zle wplywa na jego psychike;/;/ Tesciowa i Twoj maz robia ogromny blad!!!! a Twoj maz zeniac sie z Toba wiedzial doskonale w co wchodzi i jezeli wtedy mia lodwage wejsc i cuzl sie na silach to niech dalej czuje sie na silach byc ojcem dla Twojego syna!!!! A jezeli Twoja tesciowa nie przestanei spotyakc sie tylko z mlodszym synem to w ogole nei chce z zadnym nei spotyka bo rani, bardzo rani starszaka!!! Powiem Ci ze jak na dojrzala starsza osobe zachowuje sie jak idiotka...

    Skomentuj


      #3
      Odp: relacja ojczym- syn

      Strasznie ktoś tutaj spamuje. No okropne!

      Skomentuj

             
      Working...
      X