Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Kosmetyki dla mamy

    Mi bardzo odpowiadają też kosmetyki Bioliq, ostatnio dzięki testowaniu z Perfectą na tej stronie przekonałam się także do tej firmy i całej serii Mama - balsam do ciała i na piersi jest rewelacyjny.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Kosmetyki dla mamy

      Ja kupuje w sklepach typu Hebe, Superpharm, Natura, Rossman, wszędzie, gdzie mam kartę i zniżki

      Skomentuj


        #18
        Odp: Kosmetyki dla mamy

        u mnie niestety nie ma superphrama a szkoda bo ma czasami takie okazje. Rossman niestety ale szaleje z cenami, i nawet promocje czasami sa wątpliwe, dlatego ja kupuje internetowo.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Kosmetyki dla mamy

          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
          u mnie niestety nie ma superphrama a szkoda bo ma czasami takie okazje. Rossman niestety ale szaleje z cenami, i nawet promocje czasami sa wątpliwe, dlatego ja kupuje internetowo.
          Internetowo kupuje tylko oleje do włosów, jojoba, czy kokosowe, takiego typu kosmetyki, które jest mi ciężko znaleźć w zwykłych drogeriach.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Kosmetyki dla mamy

            Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
            Internetowo kupuje tylko oleje do włosów, jojoba, czy kokosowe, takiego typu kosmetyki, które jest mi ciężko znaleźć w zwykłych drogeriach.
            I takie oleje się u Ciebie sprawdzają ?Dla mnie s aza cieżkie i włosy zaraz wyglądają na przetłuszczone ( a mam grube gęste włosy ).

            Skomentuj


              #21
              Odp: Kosmetyki dla mamy

              Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
              I takie oleje się u Ciebie sprawdzają ?Dla mnie s aza cieżkie i włosy zaraz wyglądają na przetłuszczone ( a mam grube gęste włosy ).
              Jak olejować włosy to tylko takimi olejami, potem myjesz, nakładasz odżywkę i masz włoski jak tralala, z tym, że ja miałam bardzo zniszczone i suche, teraz mam piękne włosy.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Kosmetyki dla mamy

                Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                Jak olejować włosy to tylko takimi olejami, potem myjesz, nakładasz odżywkę i masz włoski jak tralala, z tym, że ja miałam bardzo zniszczone i suche, teraz mam piękne włosy.
                o to nie dla mnie- przynajmniej nie w tym stanie, bo nie mam cierpliwości na takie zabiegi w ciąży. Myślałam że mówisz o tych olejkach do stosowania na wilgotne włosy- używa się kropli, albo dwóch na całą długość i wciera.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Kosmetyki dla mamy

                  Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                  o to nie dla mnie- przynajmniej nie w tym stanie, bo nie mam cierpliwości na takie zabiegi w ciąży. Myślałam że mówisz o tych olejkach do stosowania na wilgotne włosy- używa się kropli, albo dwóch na całą długość i wciera.
                  Nie, z tymi olejami chodzi się cały dzień w czepku lub na noc a o tych olejkach co piszesz, to używam na końcówki.
                  Aktualnie używam Mythic oil - L'orêal.
                  Może Cię zainteresuje.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Kosmetyki dla mamy

                    Napisane przez ladybzyk Pokaż wiadomość
                    Nie, z tymi olejami chodzi się cały dzień w czepku lub na noc a o tych olejkach co piszesz, to używam na końcówki.
                    Aktualnie używam Mythic oil - L'orêal.
                    Może Cię zainteresuje.
                    Tak , używałam Mythic oil ale to jak pisałam kroplę czy dwie też bardzo mi pasował i moim włosom. A z olejami w czepku ? W ciąży chyba nie bardzo można co ?

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Kosmetyki dla mamy

                      Ja także Mystica używam kropelkę czy dwie na końcówki.
                      Olejowanie jest tak zdrowe i naturalne, że nie ma się co obawiać, gdyż używam tylko naturalnych produktów.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Kosmetyki dla mamy

                        Wstyd się przyznać , ale u mnie dbanie o siebie troszkę zeszło na drugi tor. Oczywiście smarowałam brzuszek , uda, piersi, aby nie porobiły się rozstepy, ale np. peeling stóp wykonywałam sporadycznie. Ciężko mi było samej, no bo brzuch, a męża nie prosiłam o pomoc.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Kosmetyki dla mamy

                          Ja ani w ciąży ani w połogu nie miałam większych problemów ze skórą i ciałem ogółem. Nabardziej bałam się opuchlizny i rozstępów do których mam predyspozycje. Mimo to nie pojawił się u mnie ani jeden rozstęp. Uzywałam od 3 miesiąca ciąży balsamu do ciała dla kobiet w ciąży z Ziaji. Od czasu do czasu smarowałam brzuch oliwką w żelu. Do biustu nie miałam i nie mam żadnych specjalnych preparatów a nic nadzwyczajnego z nimi się nie stało. Po porodzie używałam do ciała masła do ciała również z Ziaji. Bardzo fajnie się wchłaniało i odzywiało skórę. Bardzo polecam. Aktualnie córka ma pół roku więc wróciłam do swoich kosmetyków sprzed ciąży czyli balsamu do ciała z Soraya 30+, bo niestety 25+ chyba zlikwidowali ponieważ nigdzie go nie widzę. Zmieniłam krem do twarzy na Ziaję 25+ odzywczy krem, który nie kosztuje nawet 10 zł A jest genialny!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Kosmetyki dla mamy

                            Najważniejsza jest konsekwencja i codzienna pielęgnacja

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Kosmetyki dla mamy

                              Bardzo lubię kosmetyki z linii dove, zwłaszcza kremowe żele pod prysznic z mleczkiem nawilżającym, kultowy krem nivea care, kosmetyki kolorowe z avonu wszystkich możliwych linii, a perfumy c-thru lub avon

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Kosmetyki dla mamy

                                Ja ogólnie uwielbiam kosmetyki ale zauważyłam że rzadko pasują mi całe linie danej marki. Najmniejszą uwagę przywiązuję do żeli pod prysznic, kupuję te któe są w promocji

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X