Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent dla mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Prezent dla mamy

    Czy ktoś z was korzystał z listków do prania ?? https://smartwash.pl/kategoria-produktu/odplamianie/

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Prezent dla mamy

      Ja swojej mamie kupiłam voucher na masaż relaksacyjny, warto się nad tym zastanowić osobom z Gdańska mogę doradzić dobry salon spa - http://www.balispa.pl/

      Skomentuj


        Odp: Prezent dla mamy

        Hej
        Myślę, że na prezent dla mamy idealnie sprawdzi się bon na jakiś zabieg pielęgnacyjny czy profesjonalne kosmetyki. Bardzo polecam kosmetyki body fiesta eris, które doskonale nawilżają, odżywiają oraz ujędrniają skórę. Mama na pewno ucieszy się z takiego upominku!

        Skomentuj


          Odp: Prezent dla mamy

          A co z ekspresem do kawy? Jeśli lubi kawę to może ekspres?

          Skomentuj


            Odp: Prezent dla mamy na święta

            Ja polecam zawsze jakiś fajny zabieg kosmetyczny. Np w tym gabinecie: https://www.miu.com.pl/ bardzo profesjonalna specjalistka. Mama na pewno będzie zadowolona

            Skomentuj


              Odp: Prezent dla mamy

              Może jakąś fajną skórzaną torebkę https://eurobuty.com.pl/wszystkie-produkty/torebki? Chyba każda kobieta chciałaby dostać taki prezent, bardzo praktyczny i elegancki. Moja mama też ostatnio dostała nową torebkę.

              Skomentuj


                Odp: Prezent dla mamy

                ja też jestem jak najbardziej za, jeśli chodzi o praktyczne prezenty! jakaś solidna brytfanna do pieczenia, nowa patelnia czy jeszcze coś tam innego kuchennego, co ktoś sobie zażyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Prezent dla mamy

                  Śliczny skórzany brelok z logiem auta, polecam na prezent xxx
                  Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:24. Powód: reklama

                  Skomentuj


                    Odp: Prezent dla mamy

                    Teraz co raz bliżej mamy do dnia Matki xxx
                    Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:24. Powód: reklama

                    Skomentuj


                      Odp: Prezent dla mamy

                      może coś ręcznie robionego? koszulka ręcznie malowana xxx pozdrawiam
                      Last edited by gagatka; 17-09-2020, 12:23. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Jeśli Twoja mam lubi gotować (a która mam nie lubi ) to polecam Ci coś do kuchni. Ja kupiłam fartuch kuchenny dla mamy tutaj xxx i mojej mamusi bardzo się spodobał możesz sobie go spersonalizować.
                        Last edited by gagatka; 26-10-2020, 13:22. Powód: link

                        Skomentuj


                          Ja planuję zrobić mamie spory prezent kosmetyki/ubrania/inne duperrele ale obecnie mama przebywa zagranicą stąd moje pytanie czy znacie jakiegoś sprawdzonego przewoźnika który przewozi paczki z polski do danii?
                          Last edited by gagatka; 15-02-2021, 11:07. Powód: link

                          Skomentuj


                            Perfumy, apaszka, torebka albo coś do ubrania - w końcu córki najlepiej znają gusta swoich mam. Polecam wybrać coś np. w internetowym butiku xxx Moda dla kobiet w każdym wieku i w każdym rozmiarze.
                            Last edited by gagatka; 24-02-2021, 14:49. Powód: reklama

                            Skomentuj


                              Moja lubi praktyczne rzeczy, staram się jej kupowac to co by mogła użyć, teraz poprosiła o suszarkę do włosów, ponieważ sama lubię markę xxx więc mamie też wybrałam coś od nich, wybrałam czarny model ze złotymi elementami i jonizacją, działa super
                              Last edited by gagatka; 26-02-2021, 18:02. Powód: reklama

                              Skomentuj


                                Jeśli chodzi o prezenty, zawsze kupuję dla każdego (w tym dla siebie) karty podarunkowe czy vouchery. Teraz jest ich ogromny wybór i dla każdego coś można znaleźć. Osobiście raczej wybieram xxx z różnymi atrakcjami, szczególnie jak osoba niczego nie potrzebuje i nie wie co chciałaby dostać. Najlepiej dać jej niezapomniane przeżycie.
                                Last edited by gagatka; 12-03-2021, 10:53. Powód: reklama

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X