Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co śpiewacie Waszym Szkrabom?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    idzie niebo,w gorze tyle gwiazd,na wojtusia, juz gwiazdy lsnia,aaa kotki dwa, i kolendy od zawsze(ale musze sobie teraz slowa przypomniec bo ja takie mieszanki kolendowe mu spiewalam) bo sa ladne melodie,moja mama i maz sami wy,yslaja, ja nie mam takich zdolnosci
    opowiadam mu jeszcze malowany wozek,lokomotywe(to najczesciej) kaczka dziwaczka, wyspy bergamuty (obie wersje spiewane), zoo brzechwy,idzie grzes przez wies, i fasolki pomieszane z kleksem .
    w dziecinstwie meczylam bajke o pajaku ktory po poduchach wlazil do malowanych kogucikow ale nie moge tej bajki namierzyc

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Ja nie śpiewam bo mała się tylko rozprasza i nie chce zasnąć - pewnie dlatego, że słoń nadepnął mi na ucho ani głosu ani słuchu.

      Skomentuj


        #18
        z kołysanek - nucę małej IDZIE NIEBO CIEMNĄ NOCĄ i AAAAAAAA kotki dwa.
        A jak nie śpi - do do zabawy śpiewamy wszystko, co mi tylko ślina na język przyniesie. Lubimy czarno-czarnych
        happiness is easy

        Skomentuj


          #19
          jak mój się urodził to spiewałam "z popielnika na Wojtusia"
          zawsze usypiał
          Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

          Skomentuj


            #20
            a ja dzisiaj zaczelam spiewac mojej corci koledy... i bardzo jej sie podobaja.

            Skomentuj


              #21
              Ja nie śpiewam - mojemu synkowi czytamy bajki

              Skomentuj


                #22
                ja codziennie spiewam coreczce,pisoenki z bajek,wierszyki i ktore sama wymyslilam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  śpiewamy

                  My naszemu Piotrusiowi śpiewamy " od zawsze". Zabawialiśmy go przedszkolnymi piosenkami: "dwa malutkie misie" i " ja już nie jestem taki malutki" w ciągu dnia podczas noszenia na rękach. Z kołysanki "a a a kotki dwa" musieliśmy zrezygnować bo jak ją tylko usłyszał to się śmiał, więc zamiast przy niej zasypiać, to się rozbawiał i wybudzał. Teraz, gdy ma już 10 miesięcy, to najczęściej śpiewamy tylko wieczorem, cichutko i wolniutko do snu kolędy "cicha noc" "wśród nocnej ciszy" i "lulajże Jezuniu". Narazie to działa.
                  Piotruś - 11.03.2008 r.
                  [/SIZE]

                  Skomentuj


                    #24
                    Moja Dominisia ma prawie 3 latka i uwielbia piosenki Bebe Lilly i 'Jagodowy tort' także wiele innych np. 'jagódki' czy 'jestem sobie przedszkolaczek'
                    pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #25
                      Mojemu Patryczkowi jak zasypia w dzień to śpiewam"aaa kotki dwa" a oprócz tego to "jadą misie...;jedzie na koniku pan;krasnoludki;wlazł kotek na płotek;kosi,kosi łapci"a podczas kąpieli"mydło wszystko umyje"Patryk bardzo lubi jak mu śpiewam.
                      PATRYK 17.04.2008

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Ja mojej Nikoli rzadko śpiewam za to częściej nucę do snu melodie znanych mi piosenek. przy zabawie opowiadam jej o kotku. mniej więcej tak: W POKOIKU NA STOLIKU BYŁO MLECZKO I JAJECZKO. PRZYSZEDŁ KOTEK WYPIŁ MLECZKO, A OGONKIEM STŁUKŁ JAJECZKO. PRZYSZŁA BABCIA KOTKA ZBIŁA, A SKORUPKI WYRZUCIŁA. dalej niestety nie pamiętam
                        NIKOLKA-30.08.2008

                        Skomentuj


                          #27
                          a u nas teraz na topie: misia a misia b, stary niedźwiedź,jestesmy jagódki..

                          Skomentuj


                            #28
                            Śpiewam mojej córeczce i widzę że bardzo to lubi, a mój jeszcze niedawno nędzny repertuar dziecięcych piosenek rozrósł się do niebotycznych rozmiarów. Teraz to dosłownie jestem ekspertem w tej dziedzinie. Pościągałam wszystko co bylo dostępne w necie dla dzieci: Kukulską, smurfy, tik taka, fasolki, Jeżowską itd i albo po prostu puszczamy sobie z kompa, albo śpiewam sama. Ostatnio Viki zaczeła mi pomagać i zaczyna nucić pod nosem, zwłaszcza w kąpieli.
                            A do spania tylko "Babucha poducha". Vikusia tak przywykła do tej kołysanki, że kiedy ją słyszy to już wie że czas na lulanko.


                            Skomentuj


                              #29
                              moje maluchy tańcują przy smerfnych hitach

                              Skomentuj


                                #30
                                A ma ktoras kołysanki MiniMini ?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X