Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Warszawa fryzjer MarcoAldany

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Warszawa fryzjer MarcoAldany

    Czy miał ktoś przyjemność korzystać z usług jednego z salonów tej hiszpańskiej marki? Bardzo mnie kusza ich zabiegi, tym bardziej, że często bywają w promocyjnych cenach. Na wiosnę chciałam zaszaleć, wertuje internet i opinie maja całkiem niezłe. Jak to jest z ich sławnym masażem głowy?
  •    
       

    #2
    Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

    mega naturalna szeptanka ;-)

    Skomentuj


      #3
      Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

      Ja miałam okazję tylko do Maniewskiego zawitać przejazdem Serdecznie polecam, wizyta warta każdej złotówki!
      Znaj wroga i samego siebie, a możesz stoczyć 100 bitew nie wiedząc co to porażka.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

        Ja również śmiało mogę polecić Ci ten salon. Co do zabiegów, ofertę mają sporą, musiałabyś się zorientować, który najbardziej Ci odpowiada. Na stronie można doczytać szczegóły Ja akurat miałam przyjemność skorzystania z Vitality i zabiegu keratynowego - oby dwa świetnie sprawdziły się na mojej czuprynie. Pierwszy znacznie ją odżywił i zregenerował a drugi wyeliminował problem puszenia się włosów

        Skomentuj


          #5
          Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

          Oj, nie znam. Ja jeżdżę do fryzjera do Anlaya Day Spa w Józefowie. Wolę pojechać trochę dalej i mieć pewność, że moja fryzura zostanie wykonana rewelacyjnie.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

            Wiesz co, ja słyszałam też wiele dobrego o salonie fryzjersko-kosmetycznym Bishojo w Warszawie http://krajowy.biz/firma,salon-urody...shojo-sp-z-o-o. Może warto spróbować choć raz tam się przejść?

            Skomentuj


              #7
              Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

              Ja chodzę do sprawdzonego fryzjera swojego i moich koleżanek. Wolę chodzić tutaj: http://www.berendowicz-kublin.pl/sal...arszawa-zlota/ zapłacić może więcej ale wiem że na pewno będzie dobrze

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

                Pierwszy raz słyszę o tym salonie, chyba ten masaż głowy nie jest taki sławny jak piszesz :P

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

                  Dziewczyny a słyszała może któraś z Was o tej nowej aplikacji w której można znaleźć najlepsze gabinety SAP, fryzjerów, kosmetyczki itp w naszym mieście. Sama zastanawiam się nad jej pobraniem. Można tam poczytać sobie komentarze osób które już korzystały z usług danego salonu i co ważne umówić się na wizytę online bez konieczności wychodzenia z domu. Tu macie link https://www.moment.pl/aplikacja-mobilna i proszę powiedzcie co o tym myślicie ?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

                    Tego salonu nie znam ale mam sprawdzonego fryzjera na Wilanowie, pani Danusia z Magii Blondu robi cuda na włosach, wystarczy zajrzeć na jej facebooka czy insta, schodziłam u niej z brązu do jasnego blondu i włosy wyglądają ekstra

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Warszawa fryzjer MarcoAldany

                      Kinga z Magii Blondu też jest ok, ostatnio u niej byłam na farbowaniu i podcinałam końcówki. Efekt super. Oczywiście pani Danusia nad wszystkim czuwała

                      Skomentuj

                             
                      Working...
                      X