Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co robic w ciazy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: co robic w ciazy?

    Zeby wykorzystac czas w domu nadrobilam troche zaleglosci ksiazkowe, uszylam dziecku literki z imeniem nad lozeczko, chociaz nigdy wczesniej nie szylam, poza tym spacery, czasem zakupy i forum

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: co robic w ciazy?

      Ja ogladałam seriale, filmy, dokumenty. Czytałam książki, gazety. Chodziłam na spacery. I to co bardzo lubie - wreszcie mialam czas zeby pochodzic po second -handach Wiekszosc wyprawki mialam wlasnie stad.

      Skomentuj


        #93
        Odp: co robic w ciazy?

        Ja lubiłam ćwiczyć i zdrowo się odżywiać. Kontakt społeczny też jest ważny

        Skomentuj


          #94
          Odp: co robic w ciazy?

          Może poświęć czas na rzeczy, na które wcześniej go po prostu nie miałam? szycie? Moim zdaniem do fajna zabawa! Wejdź sobie na i zobacz ich propozycje dotyczące szycia torebek.
          Last edited by disne; 16-06-2020, 18:06. Powód: link

          Skomentuj


            #95
            Odp: co robic w ciazy?

            Ja ten czas poświęcałam w większości na doszkalanie angielskiego. Czytałam i słuchałam dużo książeczek angielskich readbooki.

            Skomentuj


              #96
              Odp: co robic w ciazy?

              Ja w ciąży miałam różne zachcianki również jeżeli chodzi o seriale. Pamiętam, że namiętnie oglądałam Dlaczego Ja i zazwyczaj na laptopie, ponieważ w sypialni nie mamy telewizora ale za to jest wygodne łóżko.
              Last edited by gagatka; 08-10-2020, 10:26. Powód: link

              Skomentuj


                #97
                Odp: co robic w ciazy?

                a ja długo pracowałam praca biurowa, teraz to już całkiem z domu więc mi się nie nudziło a że lubię swoją prace to tymbardziej, i ciągły kontakt przynajmniej z ludżmi, nawet na kamerce, teraz już na l4 więc robie sobie takie mini wolne, dużo czytam książek i oglądam filmy seriale, super okres uważam, a z mężem robimy sobie krótkie wycieczki co chwile też, to do parku, lasu, nad jeziorko

                Skomentuj

                       
                Working...
                X