Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ślub i wesele- pomocy! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

    To akurat już mamy ustalone, alkohol nasz i nie naliczają korkowego. Co do samego zakupu alkoholu to jeszcze nie szukałam ale może w okolicach sylwestra będą jakieś promocje na %

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

      różnie z tym alkoholem w okolicach sylwestra bywa wiem to z doswiadczenia - musisz szukac promocji, my kupowalismy w selgrosie bo najbardziej sie nam opłacało cenowo

      Skomentuj


        #18
        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

        Mikaa zerkaj oferty na różnych stronach promocyjnych makro i selgros czasami mają promocje bez nadchodzacych świąt

        Skomentuj


          #19
          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

          Wiem wiem Anis, na bieżąco wszystko nadzoruję

          Skomentuj


            #20
            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

            Jeśli masz trochę czasu to możesz sama zrobić zaproszenia, papier będzie cię kosztował nie wiele, w środku wklejona normalna karteczka z wszystkimi informacjami na temat wesela i gotowe.
            W podobny sposób możesz zrobić zawieszki na alkohol

            Skomentuj


              #21
              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

              Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
              Jeśli masz trochę czasu to możesz sama zrobić zaproszenia, papier będzie cię kosztował nie wiele, w środku wklejona normalna karteczka z wszystkimi informacjami na temat wesela i gotowe.
              W podobny sposób możesz zrobić zawieszki na alkohol

              Robienia zaproszeń raczej bym się nie podjęła ale zawieszki na alkohol są bardzo dobrym pomysłem. Dziękuję

              Skomentuj


                #22
                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Robienia zaproszeń raczej bym się nie podjęła ale zawieszki na alkohol są bardzo dobrym pomysłem. Dziękuję
                W brew pozorom robienie zaproszeń również jest łatwe.
                Ostatnio dostaliśmy proste zaproszenie złożona kartka papieru z boku delikatnie wycięty wzorek, wszystko elegancko przewiązane wstążką. Bardzo proste ale i eleganckie zaproszenie.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                  Napisane przez teresa211186 Pokaż wiadomość
                  W brew pozorom robienie zaproszeń również jest łatwe.
                  Ostatnio dostaliśmy proste zaproszenie złożona kartka papieru z boku delikatnie wycięty wzorek, wszystko elegancko przewiązane wstążką. Bardzo proste ale i eleganckie zaproszenie.
                  Może jeszcze to rozważę, poszukam w necie jakiś inspiracji i pomocy. Sprawdzałam ostatnio, że zaproszenia nie są drogie ok 1-1,5 zł już można ładne wybrać, delikatne. Ślub ma być nie duży więc jeśli mam kupić 30 szt zaproszeń to nie wiem czy opłaca mi się robić je samemu biorąc pod uwagę swój cenny czas ale dziękuję

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                    My niedawno dostaliśmy takie właśnie zaproszenia Proste eleganckie przewiązane wstążeczką czerwoną Ale jednak trzeba do tego przysiąść i ładnie wypisywać Jednak ja zamawiałam trafiłam na takie niedrogie Dokładnie już nie pamiętam boo to już 5 lat temu było

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                      W weekend przekopałam trochę Internet i podjęłam z mężem decyzję, że zaproszenia na pewno zamówimy przez Internet. Nie podejmiemy się sami ich robienia. Porównując stosunek ceny do czasu który trzeba poświęcić nie chcemy się bawić w ich robienie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                        Dziewczyny a macie jakieś fajne pomysły na prezenty dla rodziców? Chcemy zrobić takie podziękowanie dla rodziców i przydało by się coś wręczyć. Od razu mówię, że coś taniego czyli odpadają wyjazdy spa ;p

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                          My z mężem mieliśmy na podziękowania dla rodziców kwiaty i zrobioną książkę z tekstem podziękowań i naszym zdjęciem. Rodzicom bardzo się podobała taka książka i gościom również bo niektórzy wykorzystali później ten pomysł. My za książkę formatu A5 płaciliśmy 30 zł i robiliśmy w zakładzie w którym uczą się i pracują chore dzieci. Takie książki na pewno można również zamówić na allegro.
                          Kolejnym pomysłem może być dyplom wspaniałych rodziców taki mój brat miał dla rodziców

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                            Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                            Dziewczyny a macie jakieś fajne pomysły na prezenty dla rodziców? Chcemy zrobić takie podziękowanie dla rodziców i przydało by się coś wręczyć. Od razu mówię, że coś taniego czyli odpadają wyjazdy spa ;p
                            Kochana z mężem zrobiliśmy a raczej kto zrobił to zrobił hehe tutaj stawiam na kobietę
                            kupiliśmy kosz wiklinowy słodycze wino i księgę z podziękowaniami dla rodziców, elegancko zapakowaliśmy i ozdobiłam.
                            Wszystko fajnie wyglądało teraz można kupić taki kosz nawet w marketach zwłaszcza ze jest sezon przedświąteczny

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                              Dla rodziców kupiliśmy kosze z kwiatami

                              A ta książka jest również super pomysłem bo przynajmniej pamiątka zostanie na zawsze a kwiaty szybko zwiędną :/

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Ślub i wesele- pomocy!

                                Też uważam że prezent z wesela to wspaniała pamiątka, dzięki której można sobie przypominać tamto wydarzenie. Sam zastanawiam sie nad ofertą tej sali: wesele lublin - konkurencyjne ceny, doskonałe potrawy , bardzo przypadła mi do gustu.
                                Last edited by disne; 09-07-2020, 21:19. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X