Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Bóle kręgosłupa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Bóle kręgosłupa

    Piszę tutaj ponieważ chciałam Wam polecić stronę, przy której współpracuję, a która z pewnością może być przydatna dla wielu z Was.
    xxx pomaga zdiagnozować co jest źródłem bólu, przybliża przypadłość w przystępny sposób udzielając informacji na jej temat oraz proponuje zestawy ćwiczeń, które pomogą zwalczyć dolegliwości bólowe.
    Warto skorzystać ze specjalistycznego systemu diagnozy i rehabilitacji przygotowanych pod kątem Twoich dolegliwości jak również z materiałów profilaktycznych przygotowanych m.in. dla kobiet w ciąży czy kierowców.
    Pierwszych 100 osób, które skorzystają z systemu eksperckiego xxx otrzyma diagnozę oraz zestaw ćwiczeń zupełnie za darmo! Promocja trwa do 15.06.2013. Nie zwlekaj, zadbaj o swoje plecy - nie masz nic do stracenia.
    Wejdź teraz narostujsie.pl.

    Pozdrawiam
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:23. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: Bóle kręgosłupa

    Chyba prawie już każdy cierpi na różnego rodzaju bóle kręgosłupa. W moim przypadku to odcinek szyjny gdzie uciśnięte mam dwa kręgi.
    Właśnie niedługo idę xxx do fizjoterapeuty i nie wiem czego się spodziewać.
    Może ktoś rozjaśniłby mi temat i opisał swoje doświadczenie. Pierwszy raz idę i mogłabym się psychicznie jakoś przygotować.
    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:24. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      Odp: Bóle kręgosłupa

      No, wszystko zależy od źródła bólu. W moim przypadku okazało się, że po prostu za dużo siedzę (mam siedzący tryb pracy). Wystarczyło, że kupiłam xxxx sprzęt rehabilitacyjny tb polska[/URL] i po kilku tygodniach ćwiczeń była duża poprawa. Ale zdarza się, że ból spowodowany jest jakimiś poważnymi schorzeniami, więc najlepiej wszystko skonsultować z lekarzem specjalistą, żeby było bezpiecznie Ponoć basen bardzo pomaga na kręgosłup, ale to też lepiej jak lekarz potwierdzi
      Last edited by disne; 26-06-2020, 16:24. Powód: link

      Skomentuj


        #4
        Odp: Bóle kręgosłupa

        Wskazana strona nie działa, to po pierwsze, a po drugie za ból kręgosłupa odpowiada wiele czynników m.in. niewygodne łóżko, siedzący lub stojący tryb pracy, mała dawka ruchu (po pracy i przed pracy), niewłaściwa pozycja w czasie pracy, domowych porządków, dźwigania siatek z zakupami...gdy pojawi się pierwszy ból, nie sięgajmy po tabletkę, tylko się porozciągajmy, i umówmy na wizytę ze specjalistą (aby bóle w przyszłości nie powróciły).
        Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

        Skomentuj


          #5
          Odp: Bóle kręgosłupa

          Nie zapominajmy o tym, że nieleczony ból kręgosłupa może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji, nawet do "siedzenia na wózku", dlatego też poświęćmy codziennie, co najmniej kwadrans na ćwiczenia rozciągające (są one Nam bardzo potrzebne).
          Moja strona o zielonej kawie + ćwiczenia - http://zielonakawa-odchudzanie.pl/ + porady finansowe: http://judaszowesrebrniki.pl/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Bóle kręgosłupa

            Ja ludzi z różnymi dolegliwościami odsyłam na tę stronę adamed Tam można zdobyć sporo wiedzy, np. ja odkryłam, że mam zespół suchego oka.
            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:24. Powód: link

            Skomentuj


              #7
              Odp: Bóle kręgosłupa

              Warto zapisać się jednak do ortopedy. A czekając na wizytę można chodzić regularnie na basen, to powinno choć trochę ulżyć w bólu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Bóle kręgosłupa

                Koniecznie trzeba iść do lekarza, zwłaszcza jak ból się utrzymuje.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Bóle kręgosłupa

                  Bezsprzecznie udalabym się do lekarza, bo nie ma opcji żeby samo przeszlo... ja miałam straszne bole, stosowałam co prawda super skuteczne plastry [xxxx i pomagalo, ale i tak skonczylo się rehabilitacja
                  Last edited by disne; 26-06-2020, 16:25. Powód: link

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Bóle kręgosłupa

                    Bardzo dobry pomysł na stronę. Ludzie nie mają czasu chodzi po lekarzach i często właśnie takich informacji poszukują w Internecie... Jeśli już jednak jesteście na etapie rehabilitacji, to specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny możecie kupić xxxx, jest tam duży wybór i rozsądne ceny
                    Last edited by disne; 26-06-2020, 16:25. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Bóle kręgosłupa

                      Wiecie co? Poczytałam ten wątek i jestem przerażona. Mój kręgosłup boli mnie i to dość mocno. Ale mówię sobie, że to od podnoszenia dzieciaków i że kiedyś minie. A tu czytam o konsekwencjach na przyszłość... I by nie bagatelizować... Dzięki! Zbiorę się do lekarza!!!

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Bóle kręgosłupa

                        z kręgosłupem nie ma żartów. Jak wróciłam po macierzyńskim do pracy przed komputer to zaczął się mój mały dramat - bardzo ciężko było mi wysiedzieć 8h przed komputerem. Po kilku miesiącach rehabilitacji i chodzenia na basen moja sytuacja nieco się poprawiła.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Bóle kręgosłupa

                          Jak dla mnie najlepszy jest fizjoterapeuta wrocław, warto znaleźć naprawdę fachową pomoc. A do tego aktywność fizyczna, to polecam każdemu.
                          Last edited by disne; 26-06-2020, 16:39. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Bóle kręgosłupa

                            My też z bólem kręgosłupa radzimy sobie chodząc do znajdzlekarza.pl/fizjoterapeuta/warszawa"]fizjoterapeuty w Warszawie- polecam każdemu taką serię rehabilitacji, tym bardziej jeżeli spędza się kilka godzin przed komputerem.
                            Last edited by disne; 26-06-2020, 16:39. Powód: link

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Bóle kręgosłupa

                              Ja mam przyjaciółkę fizjoterapeutkę, więc nie ukrywam, że trochę ją wykorzystywałam i w ciąży i po porodzie, to jedna z najlepszych opcji na kręgosłup i sobie nie zaszkodzimy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X