Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Od kiedy zielona herbata???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Od kiedy zielona herbata???

    Idealitea od Tea Rebels dostaniesz też w Auchan Ja mam do niego akurat bliziutko i tam najczęściej zaopatruję się w herbatę i kawę Też bardzo lubię zieloną chociaż czarną herbatą nie pogardzę. Najlepsza jest z miodem i cytryną.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Od kiedy zielona herbata???

      Napisane przez isana91 Pokaż wiadomość
      Idealitea od Tea Rebels dostaniesz też w Auchan
      Jak wspomniałam poprzednio, tuż obok mam Carrefoura, aczkolwiek dobrze wiedzieć, że inne duże sklepy też sprzedają tę herbatę. To znaczy tyle, że dystrybucja marki jest dość szeroka, więc i potencjalnych nabywców jest wielu. Tym bardziej, że pomysł na opakowania producent miał przedni. Opisywana zielona jest taka:

      A widziałam jeszcze kilka innych postaci, np. Matkę Teresę, Marilyn Monroe czy Gandhiego.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Od kiedy zielona herbata???

        A piłyście może tą herbatę http://www.big-active.pl/herbata-zie...na-pomelo-20tb ? Piłam ją w niedziele u swojej znajomej jak pojechałam do niej w odwiedziny, bo dawno jej nie widziałam, a kiedyś widziałyśmy się nawet raz w tygodniu. Generalnie bardzo rzadko zdarzało mi się pić zieloną herbatę, bo zawsze wydawała mi się gorzka, ale ta jest wyjątkowo dobra. Być może jest to spowodowane obecnością cytryny i pomelo, które uwielbiam. Polecam, bo jest wybitnie dobra w smaku

        Skomentuj


          #19
          Odp: Od kiedy zielona herbata???

          Te cudowne herbaty, który są do kupienia za kilka stówek, dostaniecie za znacznie mniejsze pieniądze, choćby - http://www.iherbata.pl/ Czy metodę nie lepiej testować kosztem kilku zlotych? A nie wydawać na to setki?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Od kiedy zielona herbata???

            Nie widzę sensu w wydawaniu na herbatę aż takiej kasy. No chyba, że ktoś nie ma co z pieniędzmi robić to jasne. Herbatki bio active są bardzo dobre, również polecam.

            Skomentuj

                   
            Working...
            X