Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej dziewczyny!! dawno mnie tutaj nie było,ale juz jestem. Ja uzywam na rozstepy mustella9, ale powiem ze jak maja wyjsc to i tak wyjda. Chodz smaruje brzuch rano i wieczorem to i tak mam rozstepy. Ostatnio byłam u znajomej rowniez przyszłej mamusi i wyzywała mnie ze trzymam rece na brzuchu ponoc niewolno bo sie łożysko przykleja i jej kuzynka tak właśnie miała i musieli po porodzie ja czyscic.
    Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

    Skomentuj

    •    
         

      myszeczka ale 33 tydz to jeszcze niezły wczesniak moze byc
      moje były z 35i 6 dnia i po sterydach na płuca a mimo to miały sporo wczesniaczych dolegliwosci

      Skomentuj


        ;/

        Nawet mnie nie strasz... cała ciaza gładko idzie (od pukac) juz licze dni ;]

        Skomentuj


          MYSZECZKA nie zycze ci tego zeby twój maluszek sie teraz urodził bo ja urodziłam w 33tc!!!! MOj maluszek nie mial jeszcze rozwinietych pluc więc byl podłączony pod respirator i wogóle pełno jakis rurek!!!!!Widok straszny... wiadomo w inkubatorze!!!! serce mnie tak sciskało....ze nic nie moge zrobic,ze jestem obok a nie moge mu pomóc!!!!!nawet dotknąc go nie mogłam,dopiero po jakims tygodniu...( MASAKRA TO BYŁA!!!! ze szpitala wyszlismy po 12 dniach

          Skomentuj


            Pinka512 pierwszesłysze o czymś takim .
            Mój synek 24/8 kwiecień

            Skomentuj


              nie strasze
              taka jest rzeczywistość niech siedzi do 38 spokojnie!!!!!!!!!!!
              my wyszliśmy tez po ponad 2 tygodniach z córka a syn ponad 3 lezał
              Last edited by asiaw; 13-11-2008, 20:00.

              Skomentuj


                No wiadomo teraz każdy dzień jest na wagę złotaJa byłam u lekarza 12.11,miałam robione USG.Z maluszkiem jest w porządku,ale ułożony jest pośladkowo,więc raczej czeka mnie cesarka.Lekarz powiedział,ze raczej marne szanse,żeby sie obrócił-u wieloródek jest to częściej spotykane.A tak w ogóle muszę się pochwalić,że jest duzy-waży 2.140
                Mam jeszcze pytanko,może któraś z Was będzie wiedziała.Od początku ciąży jestem na zwolnieniu,bo miałam trochę problemów i teraz starałam się o ten zasiłek rehabilitacyjny.Przyszło mi orzeczenie lekarza,że przyznają mi ten zasiłek.Ale podobno jeszcze ostatecznie decyzje ma podjąć ZUS i przesłać pismo do zakładu pracy,które będzie podstawa do pensji.W związku z tym mam pytanko,że raczej ZUS innej decyzji nie może podjąć skoro lekarz orzekł,ze mi się należy ten zasilek?Pytam bo różne opinie słyszałam.

                Skomentuj

                •    
                     

                  czasem zus wzywa do siebie celem weryfikacji.

                  jak czesto macie teraz wizyty? Mi lekarz dzis zalecił nie zadziej niz co 2 tyg a nawet co 1,5. Z blizniakami juz lezałam w szpitalu wiec nie mam kompletnie pojecia

                  Skomentuj


                    Hej kobietki! Jest mi strasznie smutno Byłam dziś na usg i lekarz zauważył jakieś nieprawidłowości w przegrodzie międzyprzedsionkowej w serduszku Jestem umówiona na echo serca płodu na 25.11 aż do Łodzi(pół Polski muszę przejechać) Nie wiem jak do tego czasu wytrzymam no i jeśli się to potwierdzi że ma wadę serca... Ach a tak się cieszyłam na to USG... Pierwsze dziecko urodziłam za wcześnie teraz znowu jakieś komplikacje! Trzymajcie kciuki za moje maleństwo!


                    Skomentuj


                      JA wczesniej tez o tym nie słyszałam. I teraz zostanawiam sie wierzyc czy nie?
                      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Mamusie-lipiec 2009

                        Zapraszam do wpisywania się wszystkie dziewczyny,które będą rodzic w lipcu 2009r

                        Skomentuj


                          Właśnie tak naprawde to człowiek już sam nie wie .
                          Mój synek 24/8 kwiecień

                          Skomentuj


                            Cześc dziewczyny ja osobiście w takie coś nie wierze co ma być i tak będzie pozdrawiam




                            Skomentuj


                              spokojnie moja córka ma wade serduszka i wszystko z nia ok poza kontrolnymi echo serca nie ma zadnych wiecej problemów.

                              No i moze sie nie potwierdzi albo dzidzia jeszcze z tego wyrosnie trzymam kciuki!

                              Skomentuj


                                Na pewno wszystko z dzidzia będzie ok,zobaczysz Pozdrawiam i trzymam kciuki...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X