Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hej Mamcie


    Dziekuje Misiulka.
    Dziś juz mam czas i moge Wam popisac troszke.

    Ania, Misiula Wasze dzieciaczki szybko rosna. Natalka jest starsza o 2 tyg od Michasi, urodzila sie z mniejsza waga, a teraz jest prawie jak moja corcia Adas znow jest mlodszy o 2 tyg i tez bardzo szybko rosnie. Aczkolwiek powiem Wam, ze wczoraj w kosciele, obok nas chrzczona tez byla dziewczynka, ktora miala 2 miesiace i w porownaniu do Misi byla malutka.
    Przymierzylam Misi body rozmaru 62 i by sie w nim utopila. Niektrore ciuszki sa mniejsze wiec spokojnie jej zakladam. Co jej jest dobre to nosi.

    Misia, mimo wielu gosci spala w nocy bardzo dobrze. Zasnela przed 22 i obudzila sie o 4,30, najadla sie i wstala o 8.30. Polozylam ja u siebie na wyrku, pogadalysmy chwile i znow zasnela. Wczoraj wszyscy (w wiekszosci rodzina meza - moje tesciowa pierwszy raz widziala swoja wnuczke), ze Michasia jest taka grzeczna, nie placze. Moja tesciowka, ktora zapowiadala, ze przez caly czas bedzie tulic Mala sie przeliczyla. Moja babcia wziela Misie do zdjecia i nie oddala, uspila ja iwlazyla do wozka. A ja bylam przeszczesliwa, bo mi jej nie nosili za duzo. Tesciowa miala 7 tygodni na poznanie wnuczki, a nie ze przyjedzie na chrzciny i mysli, ze dziecko jest tylko jej.Z reszta z rodziny meza, to Misie najlepiej zna chrzestna - mam z nia najlepszy kontakt, mieszka calkiem niedaleko i ma rewelacyjne miejsce kolo domu do spacerkow, no i dzowni minimum raz w tyg i sie umawia z nami na spotkanie ( zazwyczaj my jedziemy do nich, bo maja wieksze mieszkanie). Mi to jest z reszta na reke, ze rodzina meza sie nie odzywa za bardzo. Jestem strasznie zazdrosna o Misie i jak mi ja biora i zaczynaja nosic jak spi, podlatuja do lozeczka gdy kichnie i nosza dalej to mnie krew zalewa. A mowienie, ze jej nie rozpieszczamy, bo ja nie bede miala sily nosic ja caly czas i ze jak spi to moga popatrzec do lozeczka nic nie daje. Jedynie chrzestna ma dwie corki i mnie rozumie. Nie nosi jej, chyba ze sie rozplacze, a jak spi to tylko ja podziwia. Moja rodzinka slucha sie mnie i nikt Misi na spiocha nie wyciaga z wozka czy lozeczka. No i jakos mi jej tak nie tarmosza. Moze jestem jakas dziwna, ale najlepiej mi jest jak jestesmy z Misia same, ewentualnie z tata lub z moimi rodzicami. Taka zazdrosna mamcia ze mnie Moze dlatego, ze to pierwsze, wyczekiwane i ogromnie kochane malenstwo

    No ale sie Wam pozalila... Dzisiaj 6 lipca... Za 3 dni moj synek skonczylby 2 latka... Jak ja nie lubie lipca...
    Ide sie ogarnac i dzialac z praniem. Milego, slonecznego dnia zyczymy.
    ur. 16.05.2009
    3590 g
    56 cm

    Moje Największe Szczęście





    Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

    Skomentuj

    •    
         

      Sylwiaa czemu nie idziesz na kase u nas nie ma z tym problemu ja też będę szła ale z malutką bo coraz gorzej z ta skazą
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Hej kobitki
        My też miałysmy wiatrak w wózeczku, ale spodobał się synkowi kuzyki i dałam mu. Tak więc wiatraczka nie amy. A balon na patyku "Pajac" od miesiąca jest ulubioną zabawką Julki.

        Dziewczyny a wasze dzieciaki też mają ulubione piosenki? Moja piszczy z radości jak jej śpiewam "Czarne jagódki" Od razu rozpoznaje, że to Jagódki i piszczy z całych sił.

        Ostatnio zakupiliśmy do sypialni mini wieżę i teraz puszczem jej mnóstwo piosenek, w dzieć takie fajne rytmiczne a na noc kołysanki

        Lece, bo czeka mnie pranko i prasowanko, a potem trzeba sie na spacer wybrać




        Skomentuj


          kurde zapomnialam napisac co moja tesciowa mowi zebym dawala mojej Niki DANONKI!!! kurde nie dosc ze jest na cycku i puzniej sie jej wprowadza jakies dodatkowe jedzonko to ona jeszcze z danonkami mi wyskakuje i mowi ze Kacper(jej wnuczek mieszka z nia) jadl i jest zdrowy a to gowno prawda szkoda mi dziecka bo miwila tez ze nie ma uczulenia na nic i z kotami przebywa i wogule a tu bach okazalo sie ze na koty uczulony itd
          a koty w domu ja tam nie chodze bo moj lekarz poweidzial zebym nie wychodzila z Niki na pylenie i zeby nie miala stycznosci z kotami bo ja jestem alergiczka
          opowiem wam jeszcze ak jednaego dnia byla siostra mojego i mowi ze kacper przez 9 dni przytyl 1kg bo po bawarce miala takie tłuste mleko...
          nastepnego dnia byla tesciowa i mowi ze kacper przytyl 1 kg przez miesiac bo jadl tylko danonki i mleka nie chcial!!!
          Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

          Skomentuj


            Ja jak rano budzę się na karmienie o 4 lub 5 to juz jestem wyspana, zawsze tak miałam ze jak się już obudziłam to oczy jak 5zł i już nie zasnę. A dziś musieliśmy też tak rano wstać się umyć bo od dziś do 9 lipca nie mamy ciepłej wody

            i dlatego jestem tu zawsze tak wcześnie.

            Dziś Lenka od rana golutka leży. Wietrzy dupcie zesikała już 3 podkłady ale może to pomoże takie wietrzenie. Mam też sudocrem, bepanthen linomag i alantan i mąkę ziemniaczaną wiec będziemy próbowac. Właśnie sama znowu zasneła w łóżeczku, sukces, coraz cześciej zasypia sama więc fajnie że się nie przyzwyczaiła do usypiania na rękach

            a ja to lubię chodzić do gin bo mam bardzo fajnego lekarza zawsze pożartujemy itp

            Lena jak się urodziła miała niby 59 chodziła w ciuszkach 56 a teraz nie wiem ile mierzy (w srodę będę wiedziała) ale nosi 68 lub 74 niektóre
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Sylwia fajną masz teściową danonki dziecku małemu hehe dobre.

              Lena ma ulubioną kołysankę "na wojtusia z popielnika iskiereczka mruga" i piosenkę" krótka historia" kozidraczki i "wszystko czego dziś chcesz" candy girl czy jak im tam leci i jeszcze ta piosenka Paulli "już wiem że od dziś..."
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                katarzynar moja sie smieje do swojej maskotki do slonika jak ja widzi to sie haha w niebo glosy i jej druga zabawka jest kaczuszka z lezaczka tez sie do niej cieszy
                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.09 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  A to zdjęcia, ktore porobilam Misi jak mieszkalismy u babci.

                  No i jeszcze jedno zdjecie z chrzcin
                  Attached Files
                  ur. 16.05.2009
                  3590 g
                  56 cm

                  Moje Największe Szczęście





                  Drzewko Michasi: http://kraina.hipp.pl/?id=10971

                  Skomentuj


                    A w ogóle to Lenka lubi muzykę bo ja dużo słuchałam w ciąży, w sumie non stop muzyka a teraz to śpimy z Lenką nawet w nocy przy muzyce. I o dziwo lubi jak jej śpiewam bo narazie jest mała i nie obchodzi ją ze mamusia fałszuje
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      moja też lubi jak jej się śpiewa u mnie to nawet te starsze śpiewają Maja zna na pamięć wszystkie nowe piosenki z vivy ona cały dzień potrafi ich słuchac
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Napisane przez indra83 Pokaż wiadomość
                        Cześć Mamuśki
                        Kolejny dzień zbliża nas do wielkiego wyjścia bobasów. Fajnie, że niektóre mają już tak blisko. Ja jeszcze 3 miesiące i to mi się tak dłuuuuuuuży.
                        Miłego dnia
                        Mi tez sie dluuuzy... Ale byle do konca sierpnia, pozniej moze sie wszystko zdarzyc . Ty masz niewiele dluzej .

                        Skomentuj


                          Kurcze ja mam wizyte dopiero 15 lipca... Poprzednia mialam 8 czerwca. Moja gin ma wolne.

                          Skomentuj


                            u nas szykuje się spokojny dzień i dużo chłodniejszy niż ostatnie. A teraz biore się za porządki
                            Miłego dnia Mamusie
                            będzie Weronika

                            Skomentuj


                              Jeanny rozmiar piersi nie świadczy o ilości pokarmu, ja mam małe piersi, po porodzie troszke nabrzmiały, ale pokarmu miałam tyle że odciąganie nic nie dawało, musiałam poprosić o tabletki na zgubienie.
                              Dlaczego robisz sobie dodatkowy kłopot. Musisz odciągnąć mleko, chować w lodówce, podgrzewać, a tak cały czas jesteś do dyspozyjcji. Mnie to odciąganie strasznie męczyło, a jak dzidzia przyzwyczai się do smoka to już z sutkiem będzie problem....

                              Skomentuj


                                Napisane przez madziaXma5 Pokaż wiadomość
                                u nas szykuje się spokojny dzień i dużo chłodniejszy niż ostatnie. A teraz biore się za porządki
                                Miłego dnia Mamusie
                                U nas slonecznie.
                                Moze jutro wezmiemy sie za remont duzego pokoju!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X