Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy Rocznik 2009. Wątek Zbiorczy!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Pinka512 ja też właśnie zaczęłam 17 tydz i powiem tobie że też jeszcze nic nie czuje a na usg to dzidzka fikała strasznie- może to jeszcze za wcześnie i trzeba jeszcze troszke poczekać czytałam że u kobiet z pierwszą ciążą to ruchy czuć dopiero między 20 a 22 tyg ciąży
    Mój synek 24/8 kwiecień

    Skomentuj

    •    
         

      GRAZA2008---- Mozna by powiedziec ze to jest moja pierwsza ciaza, czekam z ustesknieniem na pierwsze ruchy mojej dzidzi. Maż chodzi ze mna na usg i patrzy jak dzidzia mu macha raczkami.
      Nasz synuś Michaś 18.04.2009 godz. 23,20 cc 3120g i 52cm

      Skomentuj


        Pinka512 chyba wszystkie uwielbiamy usg już teraz mamy okazję podglądać nasze urwiski
        Mój synek 24/8 kwiecień

        Skomentuj


          Napisane przez graza2008 Pokaż wiadomość
          Ale masz fajniutko Kala ja też bym już chcieła czuć tak wyraznie że to dzidzka sie dobija
          no jak już napisałam, coś czuje faktycznie, ale pewności że to dziecko nie mam, już bym chciała mieć to usg połówkowe, żeby móc sie uspokoić i usłyszeć że jest wszystko dobrze
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            hejka ja mam termin na 15-tego to moje 3 dziecko mam juz 4,5 letnie blizniaki

            chiałam od razu do przyszłek mamy twinsów udezyc moje sa z 36 tyg i miały sporo wczesniaczych komplikacji tak wiem planowanie rozwiazania na 34tc bez absolutnej koniecznosci nie jest najlepszym pomysłem

            a co do wagi moja 29i 5tc Karolinka wg USG miała 1400g ponad 2 kg w 31 to ładnie

            Skomentuj


              Witam ja mam termin na 30 styczeń ale trochę się obawiam że jednak dzidzia urodzi się wcześniej Mam już jedno dziecko które urodziło się w 33tyg. ciązy...

              Skomentuj


                Witam ponownieja już dosyć "dawno " czuję ruchy dzidziusia(od jakiegoś miesiąca)a za tydzien idę na usg w 21 tyg.Mam nadzieję,że wszystko będzie ok i bardzo chciałabym już wiedzieć ,kto mnie tak kopie w brzuszku Pozdrawiam.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Witajcie kobietki
                  Moje maleństwo rusza się dość sporo...lubię się z nim bawić w "ganianego"
                  pozdrawiam Was

                  Skomentuj


                    hehe mam to samo tez obawiam sie ,ze do stycznia nie dam rady
                    kazdy dzien jednak to małe zwycięstwo

                    Skomentuj


                      Hej kobietki to ja jestem w 20 tyg i tak sie rozpasłam ? Mi przybyło ok 6 kilo
                      to aż tak się obrzerałam ? Mniej więcej 1kg miesięcznie .Ale ja w pierwszym trymestrze ani razu nie wymiotowałam , nawet mi sie nie odbiło,czuję sie świetnie no może troszkę hormony buzowały i bolała mnie głowa ale tak to , nie mogę powiedzieć z resztą było ok.
                      Last edited by jablonka81; 11-11-2008, 00:08.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        jablonka81 przestań wcale sie nie rozpasłaś to jest normalna waga. Mam koleżanki które przytyły 20 a nawet 25 kg podczas ciąży
                        Mój synek 24/8 kwiecień

                        Skomentuj


                          Hej! mnie się wydaje, że ta ciąża trwa i trwa........... a to dopiero 32 tydzień. Usiedzieć nie mogę w miejscu, a już mi trochę ciężko, szczególnie ze starszym maluszkiem. Spać mi niewygodnie, męczy mnie zgaga, mąż wkurza.... Ale tak naprawdę, to jestem bardzooooooooo szczęśliwa!

                          Skomentuj


                            4 styczeń 2009

                            Jakie macie sposoby na wygodne spanie? Dla mnie noc to ostatnio duży problem.

                            Skomentuj


                              graza
                              A jak nazwiesz podjadanie w nocy? Lub zajadanie sie nutellą, batonami i lizakami ? (OJ CHYBA BĘDZIE DZIEWCZYNKA ).Czasem budzę sie ok 02.00 w nocy i jestem głodna - wcinam najczęściej kanapki z wędliną i majonezem !!!!! Mowię sobię ż to maleństwo jest głodne i nie mogę sobie niczego odmawiać aby było zdrowe i śilne - ale prawda jest taka że odzywa się nałóg nikotynowy ,bo paliłam przed ciążą , teraz jest 00.04 a ja właśnie jestem po dwuch kanapkach !
                              Last edited by jablonka81; 11-11-2008, 00:10.

                              Skomentuj


                                no to ja mam zupełnie odwrotnie odkąd jestem w ciąży wogóle nie mam apetytu, staje przed lodówką i na nic nie mam ochoty a wiem że powinnam coś zjeść!!! czekolada i cukierki mogłyby nie istnieć, mięso też!!! w pierwszym trymestrze to wogóle miałam jadłowstręt, chociaż nigdy nie wymiotowałam, no cóż widocznie taki typ jestem, żeby tylko dziecko sie dobrze rozwijało !!!
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X