Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

w połączeniu z naturą Le Petit Marseillais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    w połączeniu z naturą Le Petit Marseillais


    kochani chciałabym poznać wasze opinie na temat pielęgnacji skóry produktami marki Le Petit Marseillais. czy któraś z Was miała okazję używać?

    Ja mam pozytywną opinię ale jestem ciekawa Waszych
    Znakomita marka z tradycjami, bogata w rewelacyjne produkty pielęgnujące nasze ciało. Produkty łagodnie oczyszczają skórę, nawilżają oraz pielęgnują skór. Aromaty zamknięte w butelkach łączą w sobie niezwykłe zapachy natury połączone z tajemnicza i romantyczną słoneczną Prowansją zebrane w kremowej wspaniałej konsystencji która rewelacyjnie pieni się. Jestem zachwycona produktami, ich doskonałą świeżością i rewelacyjnym ukojeniem dla skóry po całym aktywnym dniu Polecam gorąco #AmbasadorkaLPM

    #2
    Odp: w połączeniu z naturą Le Petit Marseillais

    Dziewczyny, słyszałyście o nowej linii kosmetyków Le Petit Marseillais? Nowa morska linia czterech produktów pielęgnacyjnych pod prysznic i do ciała jest świetna według mnie.

    Pielęgnujący krem do mycia NAWILŻANIE algami morskimi i białą glinką nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, doskonale rozprowadza się, lekko się pieni i bez trudu się spłukuje. Pozostawia skórę nawilżoną, zrewitalizowaną i odświeżoną. Ma słodko – orzeźwiający zapach, który kojarzy mi się ze skórą pachnącą plażą. To mieszanina zapachu morskiej wody i piasku.

    Balsam do ciała ODŻYWIANIE do bardzo suchej skóry z algami morskimi i oligoelementami zapakowany został w wygodną, miękką tubę, która bez trudu mieści się w kosmetyczce. Ma lekką konsystencję, łatwo rozprowadza się po skórze, której nadaje delikatny, słodko-słony zapach. Nie pozostawia tłustej ani lepkiej warstwy. Skóra po nim jest nawilżona i odżywiona. Idealnie sprawdza się w okresie zimowym kiedy skóra wymaga szczególnej pielęgnacji, bo jest przesuszona i zniszczona.

    #ambasadorkalpm

    Skomentuj


      #3
      Odp: w połączeniu z naturą Le Petit Marseillais

      A czy mają może naturalne balsamy do ciała takie jak tutaj?

      Skomentuj

             
      Working...
      X