Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Urządzamy pokój dla dziewczynki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

    Fajne są fototapety na ścianach, albo jakieś słodkie rysunki, naklejki z ulubionej kreskówki etc. Myśle, że warto też rozważyć łóżka tapicerowane , albo łóżko piętrowe - dzieci bardzo je lubią
    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:11. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

      Mi osobiście bardzo podobają się te kolorowanki na ścianach w ramach tapety. Ciekawie wyglądają, a dzieci mają frajdę.
      A pokój dla dziewczynki, byle nie przesadzić z różem, biel i szarość bardzo mi się podobają.

      Skomentuj


        #63
        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

        Moja córka ma w pokoju oryginalne rysunki wykonane przez jej tatusia piekny kubus puchatek i przyjeciele teraz w nowym domku stylizacje dobierzemy wspólnie ale jeszcze zastanawiamy się nad wyborem czy tapety czy może tradycyjne ściany

        Skomentuj


          #64
          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

          My za bardzo nie szliśmy w jakieś dziecięce wzory na ścianach i meble, bo już nauczyliśmy się na synu, że jak się dostosowuje pokój do wieku dziecka, to przynajmniej raz na 2-3 lata konieczny jest remont Dlatego teraz po prostu postawiliśmy na neutralne mebelki, jasne ściany i tylko dużo ozdób, do pójścia do szkoły powinno się to sprawdzić, poza tym kupiliśmy łóżko z materacem, chociaż xxx dobrej jakości wcale nie jest łatwo znaleźć, ale w końcu udało nam się trafić na idealny i przede wszystkim nie za duży
          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:11. Powód: link

          Skomentuj


            #65
            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

            Oj uwierzcie, że można znaleźć dużo fajnych rzeczy i zrobić niepowtarzalny pokój, dla dziewczynki. Poszukajcie sobie przez porównywarki xxx bo tam jest największy wybór nietypowych rzecz. Warto poświęcić troszkę czasu, żeby efekt był naprawdę genialny.
            Last edited by disne; 18-06-2020, 14:11. Powód: link

            Skomentuj


              #66
              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

              Co położycie na podłogę? Podłoga w pokoju dziecka jest narażona na ciągłe uszkodzenia. Wydaje mi się, że podłoga laminowana będzie odpowiednia do pokoju dziecka, zobaczcie: xxxx
              Last edited by disne; 18-06-2020, 14:12. Powód: link

              Skomentuj


                #67
                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                Ja ostatnio zmienialam nieco wystrój pokoju mojej córki. Corka ma już 7 lat. W tym roku idzie do 1 klasy tak wiec musieliśmy kupić nowe meble dla starszaka. Tak aby miała biurko. Zdecydowaliśmy sie na meblościankę od Black Red White. O taką


                oczywiście ściany nie są tak ciemne jak na zdjęciu tak wiec pokoój jest przyjemny i dziewczęcy. Na tej stronie możecie sobie przejrzeć meblościanki od Black Red White:
                xxxx
                Maja sporo takich mebli w dobrych cenach.
                Last edited by disne; 18-06-2020, 14:12. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                  Mnie też za niedługo to czeka

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                    W sumie możliwości obecnie jest całkiem sporo fakt, że jakby człowiek chciał zastosować wszystko co mu się podoba i jest fajne to by mogło to kosztować całkiem sporo, ale czasami warto się zastanowić czy aby nie pokombinować nie wiem czy korzystaliście kiedyś z kodów rabatowych jest tego trochę w sieci - x można sobie znaleźć do sklepu meblowego i kupić taniej coś dla dzieciaków
                    Last edited by disne; 18-06-2020, 14:13. Powód: link

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                      Urządzanie pokoju dla córki przed nami. Na razie mamy wybrane kolory ścian i mebli. Mamy pomysł również na kilka dodatków do pokoju które zrobimy sami. Jakieś małe półeczki na drobiazgi, ozdoby okien itp

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                        To idź i zrób tak jak radziłem wyżej, a jak nie to jeszcze fajna opcja porównywarki, których jest sporo w sieci tutaj masz fajną opcję - xxx można sobie poszukać czegoś co będzie pasowało, wybór jest całkiem duży.
                        Last edited by disne; 18-06-2020, 14:09. Powód: link

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                          Moim zdaniem podstawą jest łóżko. Musi być ono wygodne. Warto zajrzeć na stronę Homlando, gdzie znajdziecie dużo akcesoriów do wystroju domu bez wychodzenia z niego Wracając do łóżek - moim zdaniem świetnie sprawdzi się taki model: xxx. Każda dziewczynka chciałaby mieć księżniczkowe łóżko
                          Last edited by disne; 18-06-2020, 14:09. Powód: link

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                            Ja bym unikała nadmiaru różu i słodyczy. My w pokoju maluchów postawiliśmy na połączenie zielonego i żółtego. A jak będą starsi pozwolę im mieć wpływ ba kolory w ich pokoju.

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                              Mi się bardzo podoba połączenie bieli i pasteli. Nie wiem czemu, ale wg mnie naprawdę super to wygląda. Czyli np. białe ściany, białe meble, a do tego dodatki właśnie w kolorach pastelowych. Bardzo fajnie w pokoju dziecięcym wyglądają naklejki. Widziałam, że sporo różnych wzorów ma w ofercie Lotari.

                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Urządzamy pokój dla dziewczynki

                                moja córka ma białe meble z Ikei, jakoś uwielbiam ich prostotę, a do tego ma ściany w odcieniach szarości, bieli oraz bardzo jasnego żółtego

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X