Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczoteczka do mycia zębów

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    szczoteczka do mycia zębów

    Jaką szczoteczkę elektryczną polecacie dla 5 letniego dziecka. Obrotową czy soniczną ? A może kupić tradycyjną i jakiej firmy? Moja córka na razie wszystkie ząbki ma zdrowe, w tej chwili zaczynają jej wypadać pierwsze mleczaki i chcę jak najlepiej zadbać o jej ząbki i utrzymać ten stan jak najdłużej
  •    
       

    #2
    Odp: szczoteczka do mycia zębów

    dla 5 cio latka, to masz już cały wachlarz szczoteczek do wyboru. najważniejsze by była miękka, dobrej jakości i wymieniana raz w miesiącu na nową.

    Skomentuj


      #3
      Odp: szczoteczka do mycia zębów

      ELEKTRYCZNE SA BARDZO FAJNE i do tego wygodne oraz atrakcynje dla dziecka na pewno zachęcą je do mycia ząbków, mysle że to dobry wybór dla takiego dziecka

      Skomentuj


        #4
        Odp: szczoteczka do mycia zębów

        Jeśli nie wiesz jaką szczoteczkę wybrać dla dziecka to warto wybrać się na wizytę do stomatologa. Bez problemu dopasuje on idealną szczoteczkę do uzębienia Twojego dziecka. Jeśli jeszcze nie macie własnego dentysty to polecam wybrać takiego, który ma fajne podejście do dzieci, poczytaj: http://dobrystomatologdladzieci.blog.pl/ Szczoteczka elektryczna to bardzo fajna opcja, moje dzieci je uwielbiają, szczególnie gdy są przyozdobione postaciami z ich ulubionych bajek

        Skomentuj


          #5
          Odp: szczoteczka do mycia zębów

          My właśnie przymierzamy się do pierwszej wizyty u dentysty, mam umówiną na koniec maja. Do tej poty używaliśmy szczoteczki Jordan

          Skomentuj


            #6
            Odp: szczoteczka do mycia zębów

            Moj synus jeszcze nie korzystal z elektrycznej, jak narazie uzywany wyłacznie zwykłej aczkolwiek myślę nad zakupem takiej elektrycznej

            Skomentuj


              #7
              Odp: szczoteczka do mycia zębów

              Ja słyszałam też szczoteczką elektryczną można też masować dziecku języczek i policzki jako takie ćwiczenia jeśli dziecko ma problemy z mówieniem

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: szczoteczka do mycia zębów

                Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
                Ja słyszałam też szczoteczką elektryczną można też masować dziecku języczek i policzki jako takie ćwiczenia jeśli dziecko ma problemy z mówieniem
                Nigdy o tym nie słyszałam Co prawda zastanawiałam się nad zakupem takiej szczoteczki, ale nie sądziłam, że może mieć ona wpływ na mowę


                Skomentuj


                  #9
                  Odp: szczoteczka do mycia zębów

                  Trochę wydaje mi się to przesadzone, kiedyś nie było takich szczoteczek i jakoś ludzie potrafią dobrze się wysławiać

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: szczoteczka do mycia zębów

                    Ostatnio czytałam wypowiedzi kilku stomatologw, którzy zgodnie twierdzili, że szczoteczki elektrycznej nie powinno się używać przed ukończeniem 15 roku życia. Tak więc dla 5 latka żadnej nie polecę.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: szczoteczka do mycia zębów

                      My kupujemy w gabinecie stomatologicznym ;-)
                      Niestety nie pamiętam nazwy, dobrze jest jednak poradzić się dentysty który leczy zęby dziecka, z pewnością lepiej doradzi niż ekspedientka w drogerii

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: szczoteczka do mycia zębów

                        Ja bym prędzej kupiła szczoteczkę soniczną ale musisz kupić dobrej firmy taką szczoteczkę np.Philips,ponieważ odgrywa to dużą rolę,bo znajdziesz taką szczoteczkę za 16 zł a znajdziesz taką za 200 i wierz mi różnica jest kolosalna. Na pewno są one dokładniejsze niż zwykłe szczoteczki,ale i zwykłą szczoteczką można dobrze umyć zęby,pod warunkiem,że dziecko jest nauczone prawidłowego mycia

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: szczoteczka do mycia zębów

                          Póki co o elektrycznej nie myślę. Córeczka ma 11 miesięcy i przerzuciliśmy się z gumowych na "normalne".

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: szczoteczka do mycia zębów

                            u nas elektryczna na przemian ze zwykłą szczoteczką

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: szczoteczka do mycia zębów

                              U nas jest podobnie - szczoteczka soniczna na przemian ze zwykłą. Robimy tak bo dentysta nam zasugerowal ze tak będzie dla małej najlepiej. Przeglądalam ostatnio szczoteczki na takiej stronie http://www.ceneo.pl/oferty/szczoteczka-soniczna i stwierdzilam ze nie ma zbyt wielu szczoteczek tego typu z opakowaniem dla dzieci. Wiem ze nie to jest najwazniejsze ale mogli produkowac takich więcej z myślą o dzieciach

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X