Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jesteś w ciąży? Wspaniale! Mamy rodzące w 2015

    Droga przyszła Mamo,
    jesteś na takim etapie, który przewróci Twój świat do góry nogami, ale zarazem zapoczątkuje najfantastyczniejszą przygodę życia. Cieszymy się, że zajrzałaś na nasze forum i mamy nadzieję, że zostaniesz tu na długo.

    Mamy z 2015 r


    Zapraszamy!
    pozdrawiamy,
    Redakcja MamoToJa.pl
  •    
       

    #2
    CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

    Ja spodziewam się mojej iskierki w czerwcu, około 06.06.2015.
    Dopiero się dowiedziałam i jestem przeszczęśliwa, a jednocześnie nie mogę w to uwierzyć Zapraszam wszystkie mamy, które maja termin na czerwiec, będziemy mogły się wspierać i porównywać swoje objawy. Nie ma to jak ktoś czuje to samo, co ty

    Moje objawy w 5 tygodniu:
    - bole w podbrzuszu,
    - częstomocz
    - senność
    - nudności, ale bardzo sporadyczne i krotkotrwale

    Skomentuj


      #3
      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

      Ja wiem, że to będzie początek maja) W sumie piękna pora, ciepło, pachnąco i zielono. Dla mnie najpiękniejszy okres w roku...Nie możemy się już doczekać. Niedługo planuję wykonać badania prenatalne ginemedica.pl , bo przecież zawsze warto mieć rękę na pulsie, a najmłodsza nie jestem.

      Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy Klaudia!

      Skomentuj


        #4
        Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

        Napisane przez klaudia30l Pokaż wiadomość
        Ja wiem, że to będzie początek maja) W sumie piękna pora, ciepło, pachnąco i zielono. Dla mnie najpiękniejszy okres w roku...Nie możemy się już doczekać. Niedługo planuję wykonać badania prenatalne ginemedica.pl , bo przecież zawsze warto mieć rękę na pulsie, a najmłodsza nie jestem.

        Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy Klaudia!
        ja polecam wykonywanie badan prenatalnych - ja zostałam na ich wykonanie namówiona przez lekarkę - znajoma moich rodziców i nie żałuje - u nas było na szczęście wszystko okiej ale jeśli miało by byc cos nie tak to wola łam się na to przygotować

        Skomentuj


          #5
          mamusie marcowe

          Witam serdecznie wszystkie mamy rodzace w marcu. Moze uda nam sie stworzyć grupe i wspolnie w niej uczestniczyc, dzielac sie sie pytaniami, odpowiedziami, objawami, chwilami szczescia i smutku, wizytami u lekarzy itd. Po prostu wszystkim ;-).

          Moj dzidzius ma sie urodzic 9 marca. Podajcie mamusie wasze daty narodzin, i moze znacie juz plec? :-)

          Skomentuj


            #6
            Odp: mamusie marcowe

            Hej
            Ja mam termin na 24 marca. Jeszcze nie wiemy, czy nasz maluch to chłopak czy dziewczyna... ale nie możemy się już doczekać, aż się dowiemy!

            Skomentuj


              #7
              Odp: mamusie marcowe

              A jak tam ogolne samopoczucie? Jakie masz objawy na prawie juz polowe ciazy ;-)?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: mamusie marcowe

                Teraz zaczynam czuć się dobrze. Nie miałam mdłości, ale ciągle kręciło mi się w głowie i chciało spać, ale teraz jest lepiej. Nie śpię co prawda za dobrze w nocy. Jak już wstanę do toalety to 2-3 godziny leżę i nie mogę zasnąć. Poza tym mój brzuszek jest już dość spory (wszyscy się dziwią, że taki duży już urósł) i trochę zaczyna przeszkadzać, a ja zaczynam się dość szybko męczyć. Ale ogólnie czuję się dobrze

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: mamusie marcowe

                  Napisane przez norunia Pokaż wiadomość
                  Hej
                  Ja mam termin na 24 marca. Jeszcze nie wiemy, czy nasz maluch to chłopak czy dziewczyna... ale nie możemy się już doczekać, aż się dowiemy!
                  To będzie szczęśliwa data Ja urodziłam właśnie 24.03 ubiegłego roku. Jejku dopiero co byłam w ciąży a tu już zaraz roczek minie
                  Trzymam kciuki za wsze szczęśliwe rozwiązania

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: mamusie marcowe

                    Witam, ja mam termin na 16 marca i w poniedziałek poznałam juz płeć. I raczej będzie córcia Dodam ze druga. Mam 7 latke juz w domu.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: CZERWIEC- miesiac mojego malenstwa

                      witam jak wszystko bedzie wporzadku termin powinnam miec na 25.06 obliczany na podstawie kalendarza internetowego jeszcze lekarz nie potwierdził bo na usp nie było widac wiec jeszcze nie mam złożonej ksiazeczki ciazy , 30.10 mam wizyte i mam nadzieje za w końcu lekarz załozy wynik badan beta hcg 2933 odpowiada 6 tygodniowi

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: mamusie marcowe

                        Ja bardzo niecierpliwie czekam na usg 13.11, żeby się dowiedzieć co tam noszę Może to głupie, ale odkąd tylko się dowiedziałam o ciąży mam przeczucie, że będzie chłopak... Pewnie mina mi zrzednie jak się okaże dziewczynka, ale w gruncie rzeczy to nie ważne jaka płeć... już kocham to maleństwo

                        Skomentuj


                          #13
                          Mamusie Lutowe

                          Witam, jestem obecnie w 25 tygodniu ciąży, więc w lutym przyjdzie na swiat nasze maleństwo, ale nie znamy jeszcze płci. Czy jest tu jeszcze jakaś lutowa mama? Czy znacie już płeć swojego maluszka?

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Mamusie Lutowe

                            Witam serdecznie lutowe mamusie
                            Ja również obecnie 25 tydzień ciąży, termin na 15 lutego. Ciąża pierwsza, strach ogromny
                            Na 70% dziewczynka, ale taka skromna, że nie chciała pokazać, co tam ma między nóżkami. No więc to głównie domysły lekarzy, choć przy drugiej wizycie na koniec padło hasło "no jednak dziewucha"

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Mamusie Lutowe

                              Witam lutowa_mamo Mi lekarz obliczył na 17 lutego , choć wiadomo ,że to ruchomy termin I takze to moja pierwsza ciąża i wszelkie obawy jak to będzie, ten cały poród, a potem nowa rola życiowa- bycie Mamą A zakupy już robisz dla Malutkiej ? Ja na razie robię rozeznanie co gdzie i za ile i oczywiście robię notatki w co się najlepiej zaopatrzyć przed urodzeniem Maluszka będziemy miały zimowe dzieci więc trochę wypada się przygotować na to wyjście Skarba. A mi lekarz powiedział , że nie chce nas na razie wprowadzać w błąd bo maleństwo miało pępowine między nogami. Ale nie mogę się doczekać az w koncu zobaczę kto tam mi buszuje w brzuszku

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X