Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Budowa kominka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Budowa kominka

    A jeśli chodzi o kominki gazowe DRU, widzieliście ich ofertę? Prezentują się naprawdę ładnie, od razu wpadły mi w oko. Ostatnio myślałam z mężem o instalacji kominka i skłaniamy się właśnie ku gazowemu. Ma wiele zalet i korzystanie z niego jest dużo bardziej komfortowe, aniżeli w przypadku tradycyjnego kominka.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Budowa kominka

      Ja zrezygnowałam z tradycyjnego kominka Fajnie wyglądał, nie powiem ale nic poza tym. Dymił, trzeba było często malować mieszkanie. Raczej ponownie nie zdecydowałabym sie na takie rozwiązanie.

      Wstawiliśmy sobie do mieszkania kominek elektryczny i z niego jestem o wiele bardziej zadowolona. Kominek zamawialiśmy w tej firmie
      http://www.kominkielektryczne.pl/

      Skomentuj


        #18
        Odp: Budowa kominka

        Trochę szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić na kominek.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Budowa kominka

          Tak obiektywnie - jak oceniacie tą markę kominków - http://www.bmpartner.pl/s-2-16-Nordpeis.aspx Czy Waszym zdaniem są bardzo dobrej jakości? Szukamy dobrego połączenia właśnie ceny i jakości. Gdzie będzie optymalnie?

          Skomentuj


            #20
            Odp: Budowa kominka

            ja bym bardzo chciała mieć w domu kominek ale niestety, nie mam do tego warunków.

            Skomentuj


              #21
              Odp: Budowa kominka

              Napisane przez pyskata Pokaż wiadomość
              Trochę szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić na kominek.
              Ojj każdy może My szykujemy się do zainstalowania biokominka w naszej niedużej kawalerce Musimy tylko ją najpierw wyremontować, ale pewnie i tak większość prac zrealizujemy sami

              Skomentuj


                #22
                Odp: Budowa kominka

                Kominek w mieszkaniu to fantastyczna sprawa. Zainstalowaliśmy z chłopakiem w tamtym roku biokominek. Mieszkamy w bloku a takie rodzaj kominka to zupełna odmiana dla mieszkańców blokowisk. Nie ma dymu i sadzy, więc żadno z nas nie musi sprzątać i nie ma żadnych kłótni. Nie ma tez tradycyjnego zapachu dymu. My mamy https://decofire.pl/biokominki/bioko...sonfire-nolita taki biokominek i mogę go polecić. Warto zainwestowac w kominek bo ogrzewa tez mieszkanie i rachunki za ogrzewanie się zmniejszają ;p

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Budowa kominka

                  Najlepszym wyjściem jest zaplanowanie na etapie budowy domu miejsca na kominek. Dzięki temu nie trzeba będzie potem dokonywać przebudowy salonu. Jeżeli już zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, to powinniśmy postawić na solidne podzespoły. Markowa obudowa kominka będzie służyć bezawaryjnie przez długie lata, czego nie można powiedzieć o taniej podróbce.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Budowa kominka

                    mnie się kominki bardzo podobają i chciałabym mieć taki w domu ale niestety, trzeba mieć do nich przede wszystkim warunki.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Budowa kominka

                      My mamy w domu kominek choć na razie cały czas jest nie obudowany z zewnątrz, wiecznie pojawiają się jakieś inne wydatki ale myślę że w 2017 roku w końcu weźmiemy się za niego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Budowa kominka

                        A powiedzcie mi, jak utrzymujecie porządek, paląc w kominku?
                        Czy bardzo się przy tym brudzi?
                        Przyznam, że mam przed tym pewne obawy. Nie chciałabym mieć całego salonu w popiele.
                        Koleżanka radziła mi zainwestować w odkurzacz do popiołu. Chodzi o coś takiego jak tu: http://www.praktycznydom.com.pl/jaki...jszych-modeli/ . Myślicie, że to dobre rozwiązanie? Używacie takich odkurzaczy u siebie?

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Budowa kominka

                          Ja muszę namówić męża, by też nam taki zbudował

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Budowa kominka

                            Ja akurat preferują otwarte kominki. Lubię jego klimat i dźwięk trzasków płonącego drewna. Co do typów kominków, to bardzo fajny artykuł przeczytacie tutaj - https://www.extradom.pl/porada-0D5b000003I1xI0CAJ Ja po jego przeczytaniu od razu wiedziałem na jaki rodzaj się zdecydować.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Budowa kominka

                              My budujemy dom i mamy zostawione miejsce na kominek (podłączenie pod komin) ale jakoś już mi się ten kominek odwidział. Tylko pełniłby funkcję ozdobniczą.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Budowa kominka

                                Cześć, a myślałaś już może nad producentem i wykonawcą? Ja polecam sprawdzić na www.przemyslowy.waw.pl - warto postawić na sprawdzone firmy.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X