Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sala na wesele

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Sala na wesele

    Chcielibyśmy bardzo szybko urządzić wesele, zanim nasz Maluch pojawi się na tym świecie. Myśleliśmy o restauracji http://www.restauracja-routeone.pl/. Czy któraś z Wam wyprawiała w tej restauracji swoje wesele? Zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Będę bardzo wdzięczna!
  •    
       

    #2
    Odp: Sala na wesele

    Witaj,
    my z narzeczonym zrezygnowaliśmy z wynajęcia sali. Niestety mamy mocno ograniczony budżet (też się spieszymy). Postawiliśmy na wynajem hali namiotowej i catering. Można powiedzieć, że będę miała iście amerykańskie wesele. Jestem z tego powodu bardzo zadowolona i już nie mogę się doczekać.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Sala na wesele

      My byliśmy w podobnej sytuacji. Mój stan nie pozwalał na huczne weselicha, więc zdecydowaliśmy się na kameralne przyjęcie w gronie najbliższych i przyjaciół w restauracji Akademia. Personel zadbał, by ten dzień był wyjątkowy pod każdym względem. To miejsce będzie się nam zawsze mile kojarzyć.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Sala na wesele

        Najlepiej popytać znajomych gdzie robili wesele.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Sala na wesele

          Niedawno korzystałem z tej oferty. Jakość na najwyższym poziomie.
          - Na miłość Boga! Prędzej - prędzej! Pogrążcie mnie we śnie! - Lub prędzej - zbudźcie mnie! Toć mówię wam, żem martwy!

          Skomentuj


            #6
            Odp: Sala na wesele

            Moim zdaniem najlepiej wybrać taką salę, której pracownicy się wszystkim zajmą.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Sala na wesele

              Znalezienie sali na wesele łatwe nie jest, na pewno trzeba to zrobić z wyprzedzeniem

              Skomentuj

                     
              Working...
              X