Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

A wy jak urządziliście mieszkanie ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    A wy jak urządziliście mieszkanie ?

    Wystrój mieszkania zależy tylko i wyłącznie od stylu na który się zdecydujemy.
    Retro ? A może coś bardziej nowoczesnego ?
    Każdy ma swoje osobiste wymogi, natomiast chciałbym zapytać o Wasze.
    Jak widzielibyście swoje mieszkanie i czy urządzalibyście je sami czy decydowalibyście się na projektowanie wnętrz ?
    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:32. Powód: link
  •    
       

    #2
    Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

    Ja mam mieszkanie eklektyczne, duzo dodatkow retro, jasne barwy i plamy kolorów

    Skomentuj


      #3
      Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

      Coraz bardziej podoba mi się styl nowojorski w mieszkaniach.

      Skomentuj


        #4
        Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

        Ja właśnie jestem na etapie urządzania i zastanawiam się nad zamówieniem tego rodzaju mebli na wymiar z dowozem do Rybnika - może słyszeliście coś o tej firmie?
        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:39. Powód: link - reklama

        Skomentuj


          #5
          Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

          Nasz ostatni fajny zakup do salonu to biokominek. Świetna rzecz, pięknie wygląda, dodaje dosłownie i w przenośni ciepła mieszkaniu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

            Ja mam klasyczny styl w mieszkaniu. W sumie lubię jeszcze glamour, ale daleko mojemu mieszkaniu do niego:-).

            Skomentuj


              #7
              Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

              U mnie panuje styl skandynawski. Taki najbardziej mi się podoba.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                Tkaniny w domu wiele zmieniają. Ja poszewki na poduszki zmieniam kilka razy w roku. Co jakiś czas zmieniam tez zasłony czy kapę na kanapie. Piękne tkaniny kupuję wdomfiran we Wrocławiu. Mają tam duży wybór i zupełnie dobre ceny.
                Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:36. Powód: link

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                  Według mnie w mieszkaniu duże znaczenie ma podłoga. Dlatego warto postawić na coś dobrej jakości takiego jak FinishParkiet od DrewColor -https://www.drewcolor.pl/finishparkiet/ Dzięki temu mieszkanie nabierze "nowego" blasku

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                    Ja też mam urządzony dom w stylu skandynawskim Od zawsze mi się podobał i moim marzeniem było mieć duży, własny dom, w końcu się spełniło. Dom urządzała nam architekta z xxx Dostaliśmy jej numer od znajomych, którym urządzała mieszkanie. Mogliśmy zobaczyć efekt pracy i dobrze to wyglądało. Od razu mi się w oczy rzuciła dbałość o szczegóły i dobry, kobiecy gust Nie miałam problemu żeby się dogadać z Panią Magdą to sympatyczna i ciepła osoba. Okazało się że mamy zbliżone gusty więc co mi architektka pokazywała to ja się godziłam i to nie z przyzwoitości tylko że mi się podobało.
                    Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:33. Powód: link

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                      Ja w całym mieszkaniu zamówiłam sobie meble na wymiar lublin Dzięki temu wiem teraz ile wcześniej miałam źle zagospodarowanej przestrzeni w mieszkaniu.
                      Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:33. Powód: link

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                        Ja mam mieszkanie urządzone w nowoczesnym stylu. Wybrałam meble eleganckie i luksusowe. Postanowiłam zainwestować nieco więcej, żeby mieć pewność, że meble będą wykonane solidnie, a ich wygląd zrobi wrażenie. Na stronie dostępny jest ciekawy artykuł na temat mebli ekskluzywnych. Warto przeczytać.
                        Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:34. Powód: link

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                          Ja postawiłam na styl współczesny Razem z mężem urządziliśmy mieszkanie zamawiając meble tylko wyłącznie przez internet (jesteśmy uprzedzeni do sieciówek). W szczególności spodobały nam się sofy rozkładane
                          Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:35. Powód: link

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                            Ja bardzo chciałam, żeby w moim domu były wykładziny dywanowe ponieważ wraz z dzieckiem uwielbiamy chodzić po domu i bawić się ba boso <3 a dzięki dywanom zawsze nam ciepło w stópki.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: A wy jak urządziliście mieszkanie ?

                              Meble zamawiałam w firmie Woodworks i jestem bardzo zadowolona z wykonania oraz z jakości mebli. Szybko, sprawnie i pięknie wykonana szafa na wymiar. Dokładnie tak jak zaplanowałam i z możliwością modyfikacji według uznania. Firma jak najbardziej zna się na rzeczy i chętnie doradzi niezdecydowanym


                              W tym roku będę u nich zamawiała kuchnię na wymiar. Juz jestem po wstępnych rozmowach i jak na tak duży projekt cenowo wyszło bardzo dobrze
                              Last edited by gagatka; 08-07-2020, 11:30. Powód: link
                              http://forum.mamotoja.pl/

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X