Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

    Myślę że spokojnie można zorganizować w domu, bo glaczego nie? Nie trzeba od razu szukać sal czy podobnych miejsc.

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

      My organizujemy w sali zabaw. Dzieciaki mają okazję do zabaw na trampolinach, zjeżdzalniach i w ulubionych basenach z piłkami Jedzenie organizujemy zawsze we własnym zakresie. W tym roku poza tortem pojawią się też kulki lodowe Minimelts -podawane są w czapeczkach z daszkiem .Można je zamówić z dowozem do domu czy sali zabaw.

      Skomentuj


        #93
        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

        Można zorganizować w specjalnej sali zabaw lub zabrać dziecko do aquaparku.

        Skomentuj


          #94
          Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

          Też tak sądzę
          Liczy się nie pomieszczenie, a atrakcje, które przygotujemy dla dziecka.
          U nas był pan magik, piniata, wielkie bańki mydlane, a całe przyjęcie organizowane było u dziadków w ogródku. O dekoracje zadbałam sama - wybrałam z kodisklep.pl balony z helem w kształcie jednorożca, jako upominek dla dzieci mniejsze balony w różnych kształtach (takie jak często na festynach sprzedają), zastawę stołową w kropy... Wyniosło mnie to o wiele taniej niż organizacja przyjęcia w jakiejś sali. A było równie fajnie
          Last edited by disne; 15-06-2020, 14:34. Powód: nie opłacona reklama

          Skomentuj


            #95
            Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

            Można takie urodziny zorganizować w aquaparku lub dziecięcej sali zabaw.

            Skomentuj


              #96
              Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

              U mnie w mieście jest taka cudowna, klimatyczna kawiarnia z dużym placem zabaw, gdzie dzieciaki przepadają bez reszty W tym czasie my możemy spokojnie wypić kawkę. Niedawno zaczęli organizować urodzinki dla dzieci więc ja swojemu przedszkolakowi na pewno zorganizowałabym w takim miejscu.

              Skomentuj


                #97
                Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                My od zawsze organizujemy w domu, przychodzą najbliższe koleżanki i bawią się w najlepsze

                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                  Jeśli nie w lokalu to w domu też może być ciekawie, no bo czemu nie?! Zawsze można wynając clowna czy animatora, który urozmaici dzieciom czas. Na oshare.pl można znaleźć takie usługi. Jest tam zakładka "wynajmij specjalistę": konferansjerzy-animatorzyWedług mnie fajne wyjście, gdy brak pomysłu na urozmaicenie tego wyjątkowego dnia w roku
                  Last edited by disne; 15-06-2020, 14:34. Powód: nie opłacona reklama

                  Skomentuj


                    #99
                    Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                    Wydaje mi się, że w tym wieku dzieci będą najbardziej zadowolone z urodzin w figloraju.

                    Skomentuj


                      Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                      Moim zdaniem warto je zrobić w domu jeżeli mamy sporo miejsca lub w lecie i można na podwórku zorganizować. Fajne gadżety taką imprezę umilą w postaci balonów z helem i różnych gadżetów. Fajne propozycje widziałam na , możesz tam zerknąć i Cię coś zainteresuje.
                      Last edited by disne; 15-06-2020, 14:35. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Gdzie zorganizować urodziny dla przedszkolaka?

                        Urodziny moja córka miała organizowane przez https://animacjeszczecin.pl/ ! Bardzo zadowolona. Jak mieszkałyśmy w Warszawie to wyprawiłam jej urodzinki na ogrodzie i zamówiłam catering ( bodajże http://www.smakus.eu/ ) i tez super wyszło Zależy od pogody.

                        Skomentuj

                               
                        Working...
                        X