Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    To szybko się uwinęłaś- tylko pozazdrościć
    Ja do szpitala pojechałam w poniedziałek o 4 rano ( ze skurczami co 10 min ) a urodziłam w nocy z poniedz. na wtorek o 2 w nocy. Umęczyłam się,ale warto było i zapomniałam już o tym bólu
    Rodziłam w Anglii ( bo tam obecnie mieszkam ) i stąd te kleszcze, bo pewnie w Polsce już tego nie używają!!! Tylko mi dziecko przez te kleszcze poturbowali- jeszcze do dziś ma bliznę na czole...

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Justyna no właśnie miałam się pytać, czy Kacperek
      wyszedł z tego bez szwanku. Biedulek
      A czy w Polsce się stosuje?....hmm... nawet nie wiem,
      słyszałam o próżnociągu, ale kleszcze nie mam pojęcia.
      Całe szczęście, że się skończyło jedynie na bliźnie.
      A swoją drogą.... jak oceniasz służbę zdrowia w Anglii??
      Faktycznie jest taka tragiczna jak mówią ?

      Skomentuj


        #33
        Czy ona taka grzeczna to bym nie powiedziala :P
        Od paru dni jest strasznie ale to strasznie marudna nawet gdy bawi sie zabawka jeczy jak nigdy.Pokazuje juz swoje nerwy szczegolnie przy ubieraniu prezy sie i wygina , ojj to bedzie chyba maly loboz
        Ja rodzilam 14 godzin a parte tylko 30 min i Niunia byla na swiecie
        Dzis zjadla krupniczek az zajadala sie nim a czy Wy Mamusie dajecie swoim dzieciom juz zupki domowej robotki:P
        Amelia 12.03.08

        Skomentuj


          #34
          Moja córka..Amelka ma już 14 lat.. Ojć, ale to minęło..Pozdrawiam
          Małgoś..

          Skomentuj


            #35
            gkomorowska cieszę się, że masz już taką pannice
            Ach ale pewnie nie jest łatwo wychowywać dorastające
            dziecko.

            Izabell przyznam się, że ja jeszcze nie dawałam zupek
            takich "normalnych"
            Julek mięsko je dopiero od dwóch tygodni.
            Sama danie podstawowe czyli marchewka ziemniak i pietruszka,
            ale też mam zamiar sama mu gotować. Póki co jedziemy
            na słoiczkach.

            U nas z katarkiem już lepiej, całe szczęście, że nie przerodziło się
            to w nic poważniejszego.

            Skomentuj


              #36
              Hej
              colleen ja swojej Niuni pierwsza domowa zupke Pomidorowa z ryzem(niemielilam ryzu) dalam w wieki 5 miesiecy.Jadla juz kasze manna na zwyklym mleczku 3,2 % gdyz proszkowego nie lubi(od poczatku).Jadla juz z nami gulasz oczywiscie zmielonego.Zajada chlebek z szyneczka z marmolada wszystko .Nie jest pulpecikiem wazy 8 kg wiec w sam raz jak na swoj wiek.
              U nas katarek jeszcze trzyma zrobil sie gesty i Niunia niemoze swobodnie oddychac dobrze ze choc spi dobrze
              Amelia 12.03.08

              Skomentuj


                #37
                Izabell no i cóż mam Ci odpowiedzieć.....
                Kurcze noooo, ja jestem przeciwnikiem takiego karmienia.
                Wiesz, że mleko krowie powinny dzieci pić powyżej 3 roku
                życia? A to dlatego, że nie trawią białka w takiej postaci.
                A to Twoja córunia nie pije wogóle mleka modyfikowanego?
                Czy karmisz nadal piersią ?
                Wiesz ja nawet nie daję kaszek smakowych, bo to naszpikowane
                barwnikami jest. Daję zwykłą kaszkę i sama dodaje owoców.
                To,że Amelka nie jest pyzą to o niczym nie świadczy.
                Problemy mogą pojawić się gdzie indziej.
                Każdy robi to co uważa za słuszne. Ale pamiętaj, że już teraz
                uczysz ją nawyków żywieniowych

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Pani doktor same polecila to mleko.Niekarmie piersia gdyz szybko stracilam pokarm. Swego czasu moja Mama tez nas karmila takim mlekiem od malego gdyz rowniez nielubielismy mleka w proszku. Amelka od malego nie lubiala tego mleka ale tak konkretnie to w 2 miesiacu rzucila i jest na krowim.Nic jej nie jest dostaje winaminki.Amelka niejada kaszek owocowych gdyz tez ich nielubi.Ciesze sie ze je wszystko( procz mieska ale na to czas).A jak bedzie pozniej tego nie wiem.
                  Amelia 12.03.08

                  Skomentuj


                    #39
                    Colleen co do służby zdrowia w Anglii, to dobrze słyszałaś... Nie powiem, bo w szpitalu jak rodziłam to opieka była bardzo miła, pielęgniarki też bardzo przyjazne i w ogóle inaczej niż w Polsce. Ale ogólnie to służba zdrowia kiepksa jest. Najlelpszy środek dla nich do paracetemol a już w skrajności przepiszą Ibuprofen
                    Jak byłam w ciąży to miałam ból stawu biodrowego ( chyba od tego ciężaru ) hehe myślałam,że jak urodzę,to mi minie,ale męczyłam się jeszcze z tym jakieś 2 miesiące. A lekarz właśnie przepisał mi ibuprofen... Ogóle długa historia. Mogłabym tak pisać i pisać,ale niestety dziecię mi nie pozwala
                    Wdrapuje mi się właśnie po nodze..

                    Mój Kacperek oprócz mleka, soczków, herbatek i deserków to niewiele chce jeść Na początku jadł wszystko a teraz mu się coś odwidziało i jak już coś zje to tylko słoiczek z gerbera: indyk bądż królik z warzywami...

                    PA

                    Skomentuj


                      #40
                      Witam!
                      Mój synek jeszcze nie siedzi ale cos już prubóje,a gdy trzymam go pod pachami to zaczyna chodzic,śmiesznie to wygląda.Jest ostatnio marudny niewiem czy ząbki mu nie pójdą.Ciesze się że dołączyłam do was.Pozdrawiam
                      Last edited by marzenaz23; 21-11-2009, 23:52.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Ja jestem z Gdyni rodziłam w REdłowie.Niechwale tam porodówki ale niebyło czasu aby jechac do Wejcherowa gdzie opieka jest na 5
                        Dodatkowo daja mala wyprawke dla dzidzi
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          #42
                          Witaj Marzena!

                          Chyba te nasze dzieci maja takie okresy marudzenia...
                          Mojemu się właśnie skończył i mama się od razu weselsza zrobiła
                          Kacperkowi też teraz górne jedyneczki idą. Gorączki już dziś nie było,ale jest biegunka (tak jak poprzednio ) więc może niedługo zobaczę białe kropeczki

                          Wiecie co, teraz no nawet na chwilę tych brządów małych nie można spuścić z oka. Dziś by mi prawie ze spacerówki wypadł, bo mu zabawka na podłogę upadła : ( był zapięty pasami ),ale tak się jakoś wchylił,że zapięcie było tylko przy brzuszku i bidulek sobie zawisł główką do dołu...

                          Czy Wasze dzieci w domu siedzą w wózkach??? Bo Kacperek lubi, tylko ciekawe kto go tego nauczył

                          Skomentuj


                            #43
                            Moja Niunia w domu lezy na lezaczku.Lubi byc w wozku ale tylko na spacerze.
                            Amelka jest tez marudna i chyba masz racje to taki wiek marudzenia.
                            Od kiedy stosowalyscie spacerowke badz od kiedy macie zamiar ja wprowadzic??
                            Amelia 12.03.08

                            Skomentuj


                              #44
                              Justyna i ja się zgadzam,że to chyba taki wiek
                              Ja nie sadzam Julka w wózku, sama nie wiem dlaczego.
                              Też siedzi w leżaczku, a najchętniej to leży na podłodze
                              I tam spędza większość dnia

                              Izabell ja już wożę w spacerówce, już chyba z półtora
                              miesiące Mój synek jest dość duży bo mierzy 76 cm i nie mieścił mi się już
                              do gondoli, a poza tym strasznie ciężki był wózek z gondolą
                              i już nie dałam rady znosić go z dzieckiem z drugiego piętra

                              Marzenka witamy !!!
                              Spory się urodził ten Twój Kubuś

                              Skomentuj


                                #45
                                Dzień dobry

                                Kacperek odkąd zmieniliśmy wózek na spacerówkę, a było to ok 4 miesiąca, to lubi w nim siedzieć. Leżaczek nam służył do jakiegoś 6 miesiąca a potem nie chciał w nim leżeć. Może za nisko.. nie wiem. Teraz jak chcę coś zrobić w domu, to albo krzesełko,albo wózek no i jeszcze huśtawka,ale już za ciężki się robi i boję się,że wypadnie. Ona niby do 11 kg a Kacperek ma już ok 10.

                                Na podłodze nie lubi i w ogóle na brzuchu też! U nas o leżeniu nie ma mowy.. najpierw bardzo chciał siedzieć, a teraz już i to mu się nudzi i woli stać.aaahhhhh te dzieci
                                Ale i tak nie ma nic piękniejszego jak obudzić się koło małego skarba i zobaczyć jego uśmiech z rana
                                Tak dziś leżeliśmy sobie... ja udawałam,że spię a on sobie sam do siebie gadał- bawiąc się pieluszką i cały czas się śmiał. i tak ok 40 min. A teraz jeszcze dosypia sobie a ja kawka i internet

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X