Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łóżeczko turystyczne

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Łóżeczko turystyczne

    Jakie macie/miałyście łóżeczka? Najprostsze, czy jednak z dodatkowym funkcjami? Myślimy nad tym, które widać niżej. Kosztuje ponad 300 zł. Warto tyle wydać? Jest dwupoziomowy...

  •    
       

    #2
    Odp: Łóżeczko turystyczne

    Bardzo ładne, ale chyba nie jest turystyczne?

    Skomentuj


      #3
      Odp: Łóżeczko turystyczne

      Jest turystyczne, składane. To, co widać na górze, nie jest na stałe, tylko to umieszczasz. Tak jak pisałam - jest dwupoziomowe. Pytanie - czy z tego się korzysta? Czytałam wypowiedzi mam, które sugerowały, że miały spore problemy z umieszczaniem dziecka na dnie łóżeczka, kiedy miały jeden poziom. Jak było u was?

      Skomentuj


        #4
        Odp: Łóżeczko turystyczne

        Ja posiadam i spokojnie mogę Ci polecić ten model https://www.al.to/p/389986-lozeczko-...iami-pink.html jest to łóżeczko turystyczne również z akcesoriami. Co ważne jest właśnie dwupoziomowe co faktycznie znacznie ułatwia zajmowanie się maluszkiem. Do tego na dolnym poziomie znajdują się uchwyty które pomagają w nauce wstawania. W zestawie znajdziemy również karuzelę z pozytywką oraz efektami świetlnymi, przewijak i płozy które umożliwiają bujanie. Do tego po złożeniu zajmuje naprawdę mało miejsca.
        Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Łóżeczko turystyczne

          A można link do opisu? Zobaczę szczegóły, to ci coś powiem więcej.
          To wygląda bardziej na taki kompletny zestaw w podróż, a nie tylko normalne łóżeczko turystyczne.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Łóżeczko turystyczne

            Ja mam takie i powiem szczerze nie przydało mi się. Może kilka razy, ale tak bez szału.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Łóżeczko turystyczne

              Bardzo fajne rozwiązanie takie łóżeczko.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X