Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Aborcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Aborcja

    Napisane przez sikornik Pokaż wiadomość
    jak to pięknie brzmi... "dziecko z bezmyślnej wpadki", właśnie takiego dzidziusia urodze za miesiąc
    pozdrawiam te wszystkie świadome swoich wyborów i decyzji kobiety, serdecznie pozdrawiam
    kciuki trzymam za te, które odważyły sie rodzić dzieci poczęte w wyniku "bezmyślnych wpadek"
    hehe no tak moze i bezmyslna wpadka ale jednak ponioslas konsekwencje i dzis jestes zapewne swietna mamuska
    shannon

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Aborcja

      Napisane przez Aniinka Pokaż wiadomość
      nie uważacie, że to paradoks legalna aborcja, gdy życie dziecka jest zagrożone?

      wybaczcie porównanie, ale takie uśmiercanie, skracanie cierpień czy jakby to zwał kojarzy mi się z weterynarzem do którego zaprowadzamy naszych czworonogów gdy już nie ma dla nich nadziei, niech skróci im cierpienia, a nas uwolni od katuszy związanych z patrzeniem na męki zwierzątka, strasznie to egoistyczne
      w aborcji jest tylko KOBIETA i jej JA nie ma dziecka, ono jest tylko pasożytem którego należy wytępić
      a tak w ogole to wiesz, o czym piszesz?
      sa takie uszkodzenia plodu, ktore powoduja jego niezdolnosc do zycia po urodzeniu /np calkowity lub czesciowy brak mozgu/
      to sa wady, ktore wykrywa juz wczesne usg

      i co - kobieta ma nosic 9 m-cy plod, ktory i tak zaraz po urodzeniu umrze? byc moze w strasznych meczarniach


      mam wrazenie, ze w Polsce antyaborcyjna histeria osiagnela apogeum:/
      mamy najbardziej restrykcyjne prawo antyaborcyjne i ogromne aborcyjne podziemie /szacuje sie ze corocznie nielegalnie jest przerywanych 20 do 200 tys ciaz!/

      a w Holandii, w ktorej jest najbardziej liberalne prawo dot. przerywania ciazy, aborcji jest najmniej w Europie

      ot, rebus

      Skomentuj


        #78
        Odp: Aborcja

        uuuu .... Aniinka.... śmiała wypowiedź i według mnie porównanie do zwierzątek jest mocno przesadzone, no ale skoro masz takie zdanie....
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          #79
          Odp: Aborcja

          enigma miałam tego nie pisać,ale widzę,że poruszyłaś temat płodu "bez mózgu" to znaczy z wadami.
          Ostatnio koleżanka mi powiedziała historię swojej koleżanki,która była w ciąży i w 20tyg.wyszło na usg,że dziecko nie ma mózgu,więc razem z mężem postanowili je usunąć.Powołana do tego była odpowiednia komisja itd.bo to było wszystko legalnie,a lekarze widzieli ku temu podstawy.
          Tydzień leżała pod kroplówką bo tydzień trwało uśmiercanie dziecka,nie chciało tak łatwo odejść.kiedy to nastąpiło wywoływali poród i się okazało,że są jakieś trudności(czemu cc nie zrobili to się zastanawiam)i dziecko wewnątrz tej kobiety rozszarpali i w częściach wyciągali,bo inaczej się nie dało.
          Kobieta przeszła taką traumę,że później powiedziała,że wolała donosić dziecko i żeby po porodzie umarło,niż przeżywać to wszystko.nikt jej nie powiedział,że to tak bedzie wyglądać.Dopiero po paru latach zdecydowali się na kolejne dziecko.mają zdrową córkę.
          FROCH

          Skomentuj


            #80
            Odp: Aborcja

            http://www.youtube.com/watch?v=Zp4mcKmzfXw obejrzyjcie i płaczcie!!!!

            Skomentuj


              #81
              Odp: Aborcja

              Napisane przez Miss Pokaż wiadomość
              enigma miałam tego nie pisać,ale widzę,że poruszyłaś temat płodu "bez mózgu" to znaczy z wadami.
              Ostatnio koleżanka mi powiedziała historię swojej koleżanki,która była w ciąży i w 20tyg.wyszło na usg,że dziecko nie ma mózgu,więc razem z mężem postanowili je usunąć.Powołana do tego była odpowiednia komisja itd.bo to było wszystko legalnie,a lekarze widzieli ku temu podstawy.
              Tydzień leżała pod kroplówką bo tydzień trwało uśmiercanie dziecka,nie chciało tak łatwo odejść.kiedy to nastąpiło wywoływali poród i się okazało,że są jakieś trudności(czemu cc nie zrobili to się zastanawiam)i dziecko wewnątrz tej kobiety rozszarpali i w częściach wyciągali,bo inaczej się nie dało.
              Kobieta przeszła taką traumę,że później powiedziała,że wolała donosić dziecko i żeby po porodzie umarło,niż przeżywać to wszystko.nikt jej nie powiedział,że to tak bedzie wyglądać.Dopiero po paru latach zdecydowali się na kolejne dziecko.mają zdrową córkę.
              w Polsce LEGALNIE mozna przerwac ciaze do 12 tygodnia
              no chyba ze:
              1. kolezanka kolezanki nie mieszka w Pl
              2. kolezanka kolezanki nielegalnie usunela ciaze

              poza tym - co to za kroplowka, ktora zabija plod a nie uszkadza kobiety??

              jakos malo wiarygodna ta opowiesc

              Skomentuj


                #82
                Odp: Aborcja

                poczytaj o fizjologi matki i dziecka w łonie,a tabletki ktore "pala" plod(wczesnoporonne)?,rua,a zastrzyki z roztworu soli do wod plodowych? sposobow jest duzo i juz w sredniowieczu zielarki znaly ziola ktore "usuwały" ciaze.ja lekarzem nie jestem i nie znam wszystkich sposobow(i nawet nie mam zamiaru znac).

                a gdy dziecko nie mialo mozgu to nawet w 30tyg ciazy nikt by nie widzial przeciwskazan, czasem rozne zeczy wychodza, niektore wady czy matki czy dziecka nie wychodza tak szybko, a ile kobiet ma tylko raz USG na cala ciaze???
                Last edited by pieczulka; 13-11-2009, 00:39.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Aborcja

                  Napisane przez 25anita25 Pokaż wiadomość
                  http://www.youtube.com/watch?v=Zp4mcKmzfXw obejrzyjcie i płaczcie!!!!
                  straszne


                  JULA

                  MAJA

                  OLGA

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Aborcja

                    Napisane przez 25anita25 Pokaż wiadomość
                    http://www.youtube.com/watch?v=Zp4mcKmzfXw obejrzyjcie i płaczcie!!!!
                    Ja sobie też obejrzałam, smutne obrazy.
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Aborcja

                      Napisane przez 25anita25 Pokaż wiadomość
                      http://www.youtube.com/watch?v=Zp4mcKmzfXw obejrzyjcie i płaczcie!!!!
                      z całym szacunkiem ale jakiś debil utworzył ten filmik,(nie obejrzałam do końca, bo ohydne)
                      rozumiem przekaz i w pełni zgadzam się z okrutnością aborcji ale to co przedstawia ten film..... mógłby on trwać 20 sekund a tak ktoś zabawiał się w układanie ciałka na monetach!!!! ciekawe co gorsze?
                      Julek 15.o2.2oo7r



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Aborcja

                        izabelka22 ale tak to właśnie miało wyglądać. Miało bulwersować.
                        Miało dać do myślenia, co się dzieje z ciałami dziecka po aborcji - mnie się
                        też nie podobało, że jegomościowi na monecie zakrywa się oczy małymi rączkami, ale taki był sens tego przekazu!!! Nie wolno tratować nienarodzone dzieci/ płody przedmiotowo.
                        Julek: 10/3/2008

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Aborcja

                          mnie zbulwersowało bardziej to co oni zrobili z ciałkiem po aborcji, układanie na monetach to w taki sposób, to w inny na ołówku, pod ołówkiem...................
                          psychopatyczna zabawa z ciałem....

                          aborcja jest okrutna,
                          ale tu ciała również zostały potraktowane przedmiotowo - delikatnie mówiąc
                          Julek 15.o2.2oo7r



                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Aborcja

                            obejrzałam to jeszcze raz, nie wiem być może się mylę... ale na tych wszystkich monetach pisze "liberty" a więc pewnie jest to aluzja do chęci ludzi do liberalizmu i tak się właśnie kończy ta cała 'wolność' - legalnymi aborcje

                            A ołówek to chęć uzmysłowienia oglądającemu wielkości płodu, a wszyscy wiemy jak wygląda ołówek.
                            Julek: 10/3/2008

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Aborcja

                              Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
                              obejrzałam to jeszcze raz, nie wiem być może się mylę... ale na tych wszystkich monetach pisze "liberty" a więc pewnie jest to aluzja do chęci ludzi do liberalizmu i tak się właśnie kończy ta cała 'wolność' - legalnymi aborcje

                              A ołówek to chęć uzmysłowienia oglądającemu wielkości płodu, a wszyscy wiemy jak wygląda ołówek.
                              Tree wydaje mi się, że nie rozumiesz do końca o co mi chodzi.
                              Wiem, czemu miał służyć ołówek i moneta
                              Nie jestem zwolenniczką aborcji, nie jestem też zwolenniczką traktowania ciał przedmiotowo. Rozumiem przekaz filmu, rozumiem też, że ma bulwersować. Na tym polega dzisiejszy przekaz informacji -okrutny, dosadny.

                              Moje zdanie o tym filmie jest takie - psychopatyczna zabawa z płodem, jaki normalny człowiek układałby rączkę tu, nóżkę tam... tu jest ohydztwo...., które ja dostrzegam.

                              Można inaczej przekazać okrucieństwo aborcji, niekoniecznie zabawiając się później szczątkami.
                              Julek 15.o2.2oo7r



                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Aborcja

                                Aha.... no tak... w takim razie faktycznie nie rozumiem o co Ci chodzi, skoro wiesz jaki przekaz miała moneta i ołówek.
                                No ale nie ważne.... to są Twoje odczucia. Ja uważam, że film idealnie odzwierciedla to do czego sami dążymy.
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X