Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

bukiet kwiatow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    bukiet kwiatow

    czy wy tez macie w zwyczaju "rozbierac" bukiet ktory dostalyscie i na nowo ukladac go w wazonie? ja tak robie. no chyba, ze jest tak dopracowany, ze zal ruszac. niestety tutaj sie jeszcze z takim nie spotkalam.
    Jakub 19.05.2008
  •    
       

    #2
    najpierw trzeba dostac teki bukiet kwiatow

    Skomentuj


      #3
      ja wczoraj dostalam i przed chwila poprawialam. tak to jest. facet najpierw wkurza a pozniej przeprasza, albo przynosi tak sobie zeby sprawic przyjemnosc. tyle ze wczoraj wkurzyl mnie przed wyjsciem do pracy. caly dzien chodzilam struta. a pozniej do mnie z tekstem "myslalem ze bardziej sie ucieszysz". ja na to ze poprawil mi tym humor i to juz jest duzo
      Jakub 19.05.2008

      Skomentuj


        #4
        ja zostawiam kwiaty tak jak są
        pozdrawiam

        Skomentuj


          #5
          ja zostawiam kwiaty,nie rozbieram bukietu by go na nowo ulozyc.ale jaka laska meza"myslalem ze sie bardziej ucieszysz".najpierw wkurzaja a pozniej mysla ze jak kwiatki kupia to bedziemy cale w skowronkach.mnie to jeszcze bardziej drazni.

          Skomentuj


            #6
            Napisane przez patiew Pokaż wiadomość
            najpierw trzeba dostac teki bukiet kwiatow
            buhehhehe dokladnie. a co do bukietow to lubie tylko w dzien kobiet gozdziki i paczke rajstop. tak juz robimy pare latek dla checy i zawsze jest smiesznie. zdecydowanie wole kwiatki doniczkowe.
            PAULINKA 31.8.2003
            VICTORIA 20.5.2008

            12.1.2009r raczkowanie
            13.1.2009 pozegnanie cycunia
            16.1.2009 samodzielne siadanie

            Skomentuj


              #7
              nie myslcie ze moj tylko tak w ramach przeprosin. najczesciej jak dostaje to bez okazji.
              wyobrazcie sobie ze zaskoczylam go tym ze chodzilam struta. on przeciez mi tylko zwrocil uwage... po raz kolejny, a ja po raz kolejny zapomnialam. ehhh mam skleroze
              Jakub 19.05.2008

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Ja raczej nie robie z kwiatami cudów. Do jakiegos czasu zostawiam je w takiej formie w jakiej dostane, natomiast po jakims czasie zostawiam same kwiaty na jakies 3- 4 miesiac wysuszone.
                Bartuś 26.06.08
                Już potrafię raczkować i mam 8 ząbków

                Skomentuj


                  #9
                  ja zostawiam tak jak dostanę.
                  Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: bukiet kwiatow

                    mi się to nie zdarza, bo za zwyczaj są pięknie ułożona, co najwyżej zdejmuję po prostu te różne dziwne ozdóbki, perełki siatki, wstążki , by były naturalne

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: bukiet kwiatow

                      Nie, nie mam w zwyczaju. Szkoda by mi było tych pięknych kwiatów, które dostaje. Mój mąż zawsze zamawia w tej kwiaciarni http://www.twojekwiaty.pl/do/page/kwiaciarnia-warszawa , bo wie, że i ja w niej zamawiam. Przygotowują tam przepiękne bukiety z zawsze świeżych kwiatów, które trzymają się bardzo długo jeśli wymienia się wodę w wazonie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: bukiet kwiatow

                        wsadzam do wazonu jak jest

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: bukiet kwiatow

                          Myśleliście kiedyś o tym, aby rozpocząć swoją przygodę z florystyką? Ostatnio w sumie pomagaliśmy znajomym przygotowywać bukiety na ich ślub, znajomi kupili sami kwiaty, my im zamówiliśmy różnego rodzaju wstążki i dodatki do bukietów (jest tego sporo więc jakby ktoś szukał to może zajrzeć tutaj) no i cały dzień siedzieliśmy, ale efekt był naprawdę fajny no i nie ukrywam, że chcielibyśmy iść w tym kierunku.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: bukiet kwiatow

                            Wszystko zależy od tego czy ładnie wygląda czy nie. Jeśli jest ładnie ułożony, nie ma potrzeby tego zmieniać.
                            http://deflorist.pl

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: bukiet kwiatow

                              Nigdy nie zmieniam układu bukietu, który dostałam w prezencie.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X