Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak usunąć włoski na brodzie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

    Laser nie działa na jasne włosy, jeśli u koleżanki nie podziałał ipl to pewnie żaden nie podziała.
    Teresa, epilclear kupisz na ich stronie, kosztuje 399 zł. Ewentualnie możesz na próbę pójść do gabinetu kosmetycznego na epilfree facial, to ta sama metoda, zobaczysz czy się u Ciebie sprawdza.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

      Kosmetyczna na pewno coś na to zaradzi spokojnie.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

        Laserem
        http://forum.mamotoja.pl/

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

          Też bym stawiała na laser. I to ten lepszy, mianowicie light sheer:
          xxx

          Jest on szeroko stosowany w depilacji twarzy oraz za jego pomocą można usunąć włoski praktycznie całkowicie. A włoski na twarzy bywaja bardzo kłopotliwe ( usuwanie ich pensetą jest problematyczne)

          Jesli macie ciemne włóski to zwykle wystarczy 3-4 zabiegów, aby całkowicie je usunąć.
          Last edited by gagatka; 06-04-2021, 13:24. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

            nie ryzykowałabym z samodzielnym wykonywaniem depilacji laserowej. Taki zabieg powinien byc przeprowadzany przez doświadczoną kosmetyczkę na dobrej klasy sprzęcie. Nie wiem skąd jesteś ale jesli z Wrocławia to warto wybrać się do salonu COCO-TIME ( na ul. Trawowej 53 A ). Po kilku zabiegach pozbędziesz się problemu na stałe

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

              na laser maja czasami fajne groupony....robilam z groupona w Cosmed na Kosciuszki....dla mnie rewelacja po. w trakcie troche gorzej, bo bolalo, ale kolezanka z ktora bylam nie narzekala...widac taki ze mnie typ....wazne, zeby to NIE byl laser IPL...tutaj wiecej o tym....



              I jeśli chodzi o efekt to jestem zadowolona.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                Jeżeli włoski są ciemne i grube to mozesz sprobowac depilacji laserowej. Jeżeli sa jasne i cienkie to laser ci nie pomoze, musisz robic depilacje tradycyjna

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                  Polecam zabieg depilacji laserowej najnowszym laserem xxx
                  Last edited by gagatka; 15-09-2020, 15:27. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Jak usunąć włoski na brodzie?

                    A takie zabiegi laserem chyba bolą nie?? I kasy na to duzo idzie....c'nie?

                    Skomentuj


                      #25
                      Opcji tutaj jest bardzo wiele, niemniej niekoniecznie polecam golenie. Nie chodzi tutaj ze włoski odrosną mocniejsze bo jest to mit (golenie nie wpływa na zwiększenie porostu włosa). Ale chodzi tutaj o to, ze jest to niewydajne oraz codzienne golenie bywa bardzo denerwujące. Moim zdaniem znacznie lepiej będzie tutaj po prostu wybrac się do dobrego gabinetu depilacji laserowej i zdecydować się na taki zabieg.

                      Wiadomo, ze jest to pewien koszt, ale taka depilacja to rozwiazanie na zawsze. Chodziłam w Krakowie xx
                      Last edited by gagatka; 24-02-2021, 14:47. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Może depilacja laserowa? To najskuteczniejszy sposób. I na długi czas pozbędziesz się włosów. Nie wiem skąd jesteś, ale w Warszawie jest Klinika xx, gdzie możesz na taki zabieg się umówić. Nie trwa długo, a efekty są bardzo szybko widoczne.Będziesz zadowolona, bo u nich zabiegi wykonywane za pomocą nowoczesnych laserów Vectus i Thunder.
                        Last edited by gagatka; 24-02-2021, 14:48. Powód: reklama

                        Skomentuj


                          #27
                          Ja chce spróbować woskiem, bo nie robiłam tego nigdy ze względu, że ta skóra była zbyt delikatna przez leki które brałam

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X