Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

antykoncepcja

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    antykoncepcja

    Drogie Mamy czy stosujecie jakąś antykoncepcje po porodzie? ja po porodzie brałam Cerazette, a pozniej poszłam dwa razy na zastrzyk (Depo Provera). Po drugim zastrzyku dostałam plamienia. które trwało 3 tygodnie. Poza tym jeszcze wczesniej to miałam plamienie co 2 tygodnie. Szczerze mówiąc to zaczeło mnie to denerwowac i wybrałam sie do swojego ginakologa po dwuskladnikowe tabletki, poniewaz nie karmilam juz i niewidzialam sensu zeby znowu brac zastrzyk. Lekarz przepisal mi Cilest. Sporo czytałam na forach o tych tabletkach. Nie wiem czy to prawda, ale przeczytalam ze te tabletki zostaly wycofane za granica ze wzgledu na szkodliwosc. Ja wybrałam jeden listek i jak narazie zadnych skutków ubocznych, ale pewnie wyjdą po jakims czasie. Nie dostalam krwawienia w ciagu 7-dniowej przerwy i teraz nie wiem co robic? Isc do lekarza i poprosic i inne czy wziasc nastepny listek i czekac?
  •    
       

    #2
    mamacafe.pl/forum/showthread
    Last edited by disne; 03-07-2020, 13:05. Powód: link

    Skomentuj


      #3
      ja po cilescie sporo przytylam i stracilam ochote na sex i wiele moich kolezanek tez narzekalo na to ze odechcialo im sie kochac

      Skomentuj


        #4
        azalia

        ja biorę pigułki dla mam karmiących Azalia

        Skomentuj


          #5
          Hej. Ja od kilku miesięcy biorę Cerazette ale ochota na seks przeszła mi całkowicie i mam problemy ze schudnięciem.

          Skomentuj


            #6
            Witam,ja Również Brałam Cilest,nikomu Nie życzę Takich Skutków Ubocznych Jakie Ja Miałam.zaczeło Się Od Potwornych Bóli Głowy I Brzucha Przed Miesiączką Szczególnie Ale Nie Tylko.poza Tym Przytyłam Jakieś 10 Kg.a Miesiącxzki To Prawie Jak Potop Szwedzki.masakra Jakaś.nie Mówiąc Już O Ochocie Na Seks,która Była Zerowa-zresztą Jak Tu Myślec O Seksie Jak Ciągle Coś Się Z Ciebie Leje?!zostaliśmy Przy Prezerwatywach I To Był Chyba Najlepszy Wybór.
            kika2109

            Skomentuj


              #7
              Tabletki roznie dzialaja na rozne osoby, wiec nie mozna sie sugerowac znajomymi...Kazdy ma inny poziom hormonow itp. Jak widzicie skutki uboczne, ktore nie powinny byc tolerowane, to trzeba to zglosic ginekologowi i zmienic tabletki. Najlepiej, zeby przed wypisaniem czegos zrobil odpowiednie badania.
              "Kiedy decydujesz się na dziecko,
              zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
              będzie przebywało poza twoim ciałem."

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: antykoncepcja

                Witam,
                biorę tabletki Yasminelle 2 miesiąc. W pierwszym miesiącu potworne bóle piersi i głowy, a do tego potworny apetyt, ale nic nie przytyłam i teraz przy drugiej dawce czuję się świetnie. Objawy wyciszają się. Ogólnie dla mnie na plus, bo nie mam już bolesnych miesiączek i do tego są bardzo skąpe. Póki co chwalę sobie te tabletki, a same prezerwatywy jako środek antykoncepcyjny to dość ryzykowne. Poczytaj o statystykach, ta metoda niestety często kończy się ciążą. Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: antykoncepcja

                  Tez brałam Cerazette i gromadziłam wode, nie mogłam zrzucić kilogramów, potem był Cilest..i doły takie, że dramat, dopero Qlaira jest dla mnie! Czuję sie po nich super, mam skąpe krwawienie i zeszła mi woda, widze tez po wadz, ze jest lepiej

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: antykoncepcja

                    ja w sumie krótko karmiłam, więc od razu wróciłam do tabletek antykoncepcyjnych stosowanych przed ciążą. Po kolejnej ciąży nie wiem co będzie. Nie bardzo widzi mi się ciągle brać chemię. Może namówię męża na podwiązanie nasieniowodów.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: antykoncepcja

                      Moim zdaniem każda z nas jest inna i ma inne oczekiwania dotyczące antykoncepcji, Wiadomo , ze jesteśmy różne i metod jest wiele a dobranie odpowiedniej metody antykoncepcji jest bardzo ważne. Może zanim zdecydujesz się na jedną z metod warto przeczytać , by ułatwić sobie wybór odpowiedniej antykoncepcji.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: antykoncepcja

                        Stosując antykoncepcję, środki farmakologiczne, niszczymy siebie i swój organizm! Czy tego chcemy? Czy też wolimy być zdrowe? Ja nie stosuję takiej formy antykoncepcji, bo szanuję siebie i swój organizm.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: antykoncepcja

                          Tabletki muszą być dobrze dopasowane. Wtedy nie będą tak szkodliwe dla organizmu.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: antykoncepcja

                            Warto wiedzieć, że od tego roku receptę, a dokładniej e-receptę na tabletki natykoncepcyjne można dostać nie wychodząc z domu na lekarzonline.eu

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: antykoncepcja

                              Wiadomo że dla każdej z nas antykoncepcja musi być inna bo przecież różnimy się od siebie, ja nie namawiam nikogo na moje tabletki bo akurat fakt że dla mnie są idealne nie oznacza że dla innej kobiety też. Od tego jest ginekolog żeby je odpowiednio dobrał.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X