Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

wypadające włosy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    witajcie dziewczyny ;-)

    powiem Wam, że mi wlosy chyba conajmniej połowa wypadła równo rok po urodzeniu dziecka, tej wiosny właśnie, z przerażeniem na to patrzyłam i nic mi nie pomagało, merz special nawet brałam i nic :-( pozostaje mi teraz chuda kitka ;-)
    Moje nosidełka Mei Tai GooGoo i krzesełka do karmienia dzieci z materiału turystyczne www.picasaweb.google.pl/madamegoogoo

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      uważam jak antalis że w czym ten polski jest gorszy od angielskiego?
      co do waxu - to może i działa na innych, ja miałam przed ciążą problem z hormonami i myslę że to też powód ale póki karmię nic nie mogę zrobic.
      a ja nakładam ręcznik jak używam wax.
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #48
        MNie po ciazy tez dopadlo wypadanie wlosow i okropne rozdwajanie sie...I skonczylo sie dopiero jak przestalam karmic i scielam wlosy...Witaminy nic nie dawaly, ale na jakies drozsze inwestycje nie bylo kasy...Teraz jest juz wszystko OK.
        Pocieszcie sie tym, ze w trakcie ciazy wlosy prawie nie wypadaja, wiec po juz musza Stad moze si etez wydawac, ze bardzo duzo ich leci.
        Teraz tylko czekam az odzyskam swoja bujna czupryne, choc nie wiem czy sie doczekam...
        "Kiedy decydujesz się na dziecko,
        zgadzasz się, że od tej chwili twoje serce
        będzie przebywało poza twoim ciałem."

        Skomentuj


          #49
          mojej siostrze wychodziły włosy garściami i były dosłownie wszędzie ale kupiłam jej Foltene Pharma Kuracja przeciw wypadaniu włosów zestaw ampułek.Polecany jest dla kobiet w ciąży, po porodzie, karmiących.po miesiącu widać już dużą poprawę.podobno trzeba go stosować 3miesiące dla pełnego efektu.siostra jest naprawdę zadowolona.

          Skomentuj


            #50
            Wypadniae włosów po porodzie związane jest ze zmianami homonalnymi - niestety- spadek estrogenów robi swoje. Jezeli suplementy diety nie działają - lub efekty pojawiają się dość późnio, można skorzystać z innych metod. Z doświadczenia polecam mezoterapię- zabieg nie nalezy co prawda do bezbolesnych, ale efekty pojawiaja się dość szybko. Plus jest taki, że mezoterapia łączy dziłanie mapułek - środek podawany podczas zabiegu to specjalny koktajl wzmacnijąco - regenrujący, a na efekty nie trzeba tak długo czekać jak w przypadku klasycznych tabletek
            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:57. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: Wypadanie włosów

              Mi nadal wypadają włosy mimo że nie kamrmię już piersią a jestem 13 mies po porodzie. Napewno mniej ale pocieszam się że rosną mi nowe od skóry głowy narazie króciutkie są ale jest ich sporo. Fryzjerka powiedziała że normalna sprawa i czasami nawet ampułki nie działają . Wzsystko zależy od organizmu.


              "Małe serce człowieka, Dusza także niewielka, Całe ciało człowieka, To jak w morzu kropelka. Lecz choć człowiek tak mały, By na szczęście natrafić, To tym małym serduszkiem, Bardzo kochać potrafi."

              Skomentuj


                #52
                Odp: Wypadanie włosów nowa ciaza

                A u mnie nie wypadaja, a moze dlatego, ze trzy mies po porodzie znowu w ciazy jestem? No wlasnie ciekawe, co sie dzieje, jesli masz dwa porody w jednym roku? Nie pod wzgledem figury, bo tutaj wsjo ok, chuda jestem nie mam brzucha, ale tak ogolnie, czy ten drugi porod bedzie latwiejszy? (mam nadzieje!!!!1)










                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Wypadanie włosów

                  Z pewnoscia nie gwarantuje to latwego porodu, wrecz przeciwnie - od niektorych lekarzy mozesz uslyszec ze to nieodpowiedzialne, ze organizm potrzebuje odpoczynku po wysilku jakim jest ciaza i porod.

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Wypadanie włosów

                    A próbowałaś Prolab albo Subrinę Recept przeciw wypadaniu? O obu słyszałam/czytałam wiele pochlebnych opinii, więc może poszperaj troszku też o tym.

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Wypadanie włosów

                      Mi włosy wypadały po porodzie aż do momentu, kiedy przestałam karmić piersią. Nic nie pomagało: dieta, suplementy diety, szampony dostosowane i lecznicze. Dopiero gdy odstawiłąm dzieci od piersi, to włosy aczęły wracać do normy. Ale z paznokciami mam problem do dziś a już minęło 1,5 roku od porodu..

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Wypadanie włosów

                        matko mi leca doslownie garsciami najgorzej jest przy myciu glowy do tego jeszczde zaczely mi sie przetluszczac ehh naszczescie paznokcie mam super




                        http://mamaczytata.pl/pokaz/8398/oliwierek MAMUSIA CZY TATUS???

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Wypadanie włosów

                          Mi tak wypadały, że po kilku tyg od porobdu przestałam je czesać. Tylko traz po kąpieli grubym grzebieniem, a przez kolejny dzień tylko spinałam. I wiecznie wszyscy na mnie krzyczeli, że łazienka pełna od moich włosów. Jak wychodziłam spod prysznica, to 10 min obierałam się z włosów- jakiś kosmos. Ach...to były czasy

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Wypadanie włosów

                            Mi bardzo pomogły ampułki Kerastase Stimuliste kupione w salonie fryzjerskim z polecenia stylistki (nie są niestety najtańsze, ale warto) Mi włosy wypadały garściami po lecie, etraz jest lepiej znacznie, ale i tak jeszcze nie jest idealnie. Myślę, że jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość.
                            Last edited by gagatka; 16-07-2020, 10:57. Powód: link

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Wypadanie włosów

                              Z ręką na sercu polecam każdej Prolab, super jest seria, niedroga i szybko widać efekty

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Wypadanie włosów

                                Tak na to nie ma rady trzeba przeboleć a później można spróbować jakiś suplementów i witamin

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X