Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wielkopolskie Mamuski

    osz.. kurcze.. przepraszam.. i przykro mi

    ja od 1 lutego chyba będę mieszkała już spowrotem w Poznaniu, to zgadamy się w końcu na kawę
    Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wielkopolskie Mamuski

      an82-witam

      może rozruszanie naszego wątku będzie naszym noworocznym postanowieniem???

      ja jestem zapracowana-mnóstwo spraw mam na głowie.

      Chłopcy chyba już wszystko wychorowali i nareszcie są "okazem" zdrowia. Przedszkole niesamowicie ich rozwija- jestem BARDZO zadowolona!!!!!!!!!!! itka- fajnie, że synek będzie w przedszkolu-na pewno z dnia na dzień będziesz zauważać zmiany

      morelka- u Ciebie jak zwykle zmiany



      czacza, słoneczko, mroovcka, atusia- co u Was???

      Skomentuj


        Odp: Wielkopolskie Mamuski

        Kasiu czy ja wiem, czy takie zmiany. Jedynie na razie to, że mieszkam u dziadków. a reszta bez zmian.

        Ja teraz się będę starała o przedszkole dla małego, ale mam problem z nocnikiem. Za bardzo nie woła. Ciągle go szkolę, ale ciężko nam to idzie.
        Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

        Skomentuj


          Odp: Wielkopolskie Mamuski

          to może dziewczynki wpadniecie, np. jutro?
          Antoś 24.01.2008r


          Julianka 06.01.2010r


          Moje dwa łobuzy

          Skomentuj


            Odp: Wielkopolskie Mamuski

            cześć dziewczynki!

            u nas cały czas choroby, już mam dosyć, bo przez ponad 2,5 roku Amelia nigdy nie była przeziębiona a teraz już 3 raz w przeciągu 2 m-cy lekarze sugerują alergię więc jak tylko się wykurujemy to na badanie krwi i rozmaz więc zobaczymy co dalej, ja już pomału lepiej się czuję ale nadal mnie katar męczy a nic nie mogę brać..

            w przyszłym tygodniu czekają mnie pierwsze badanie krwi i wszystkie pozostałe - HIV, choroby wener., chyba grupy krwi już nie, toksoplazmoza (nie miałam z Amelką) itp.. a 24 na drugie USG i już nie mogę się doczekać kiedy zobaczę rosnącą fasolkę, teraz już dokładnie powinno wszystko być widać, bo w tym 5 tyg to tylko zarodeczek maluteńki

            Aniu nie kuś tymi zaproszeniami, ja już na głowę dostaję w domu, tyle siedzimy i nie wychodzimy bo i do tego syf na dworze..

            ZDRÓWKA DLA JULECZKI Z OKAZJI URODZINEK, MNÓSTWA MIŁOŚCI I DUŻO ZABAWY W ŻYCIU
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              Aniu zawsze zapraszasz, kiedy ja akurat wyjezdzam z Poznania

              wszystkiego najlepszego dla Julki :*
              Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

              Skomentuj


                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                czacza- a jak zareagowała rodzina na Nowinę w świąteczny czas??? zdrowia dla Was!!! Ja ostatnio sporo myślę o ciąży i kolejnym maluszku- nawet zaczyna mi się to śnić (w śnie wyszedł trzeci chłopczyk)

                mroovcvka- Ty to masz cierpliwość do gości

                Pięknych chwil dla Julki na każdy dzień!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wielkopolskie Mamuski

                  Witam nie wiedziałam, że na forum są mamy z WLKP A jednak czasem warto wrzucić hasło w wyszukiwarkę.


                  Skomentuj


                    Odp: Wielkopolskie Mamuski

                    hej hej
                    mrovcka-spoznione zyczenia dla Juleczkinie bylo mnie tu dlugo...
                    i zaproszenie przeoczylam
                    jak cos daj eske i sie umowimy,ja koncze remont,i zapraszam do mnie aniu
                    ramania-witamy







                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      Hej Bajla, ja i Ola 1981 czesto sie spotykamy, teraz troszke zabiegane ale na kawke zawsze znajdzie sie czas jesli nie w tygodniu to w weekend, mój syn ma trzy latka wiec bardzo duzo starszy nie jest formalnie to osiem miesiecy bo urodził sie 12,01,2009.
                      Jesli chcesz wyskoczyc gdzies na kawke to pisz na priva gdzie kiedy i jakis namiar.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wielkopolskie Mamuski

                        itka- a jaki remont robiłaś?

                        wlaśnie położyłam chłopców spać. Przed nami balik w przedszkolu. Borykam się z wyborem przebrania. Dla Miłosza mam przebranie za lekarza+dodatki, dla Dawida chyba Bob-budowniczy. O ile w ogóle zechcą na siebie to włożyć, bo póki co, to nawet nie chcą przymierzać

                        Skomentuj


                          Odp: Wielkopolskie Mamuski

                          Wasze szkraby to już duże są. Zastanawiacie się nad przebraniami, podczas kiedy my nad rozszerzaniem diety :P Ale może poczytam co tu wyskobałyście na forum, to się czegoś dowiem.


                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            Dzięki chętnie bo siedzimy w domku całe dnie sami więc miło będzie zmienić klimat moje gg : 5926080
                            Ola jeśli masz ochotę również się odezwij Będzie nam miło. Im nas więcej tym lepiej.

                            Skomentuj


                              Odp: Wielkopolskie Mamuski

                              kasia-zmienialam meble w kuchni i takie ogolne odswiezenie
                              dominis zadowolony z przedszkola troche poplakuje rano ale bez tragedii
                              a co do strojow moj tez za nic nie chce sie przebierac,he he ten wiek taki chyba chca byc soba
                              ramania-pisz pisz dziewczyno,moze sie rozkreci ten watek nasz.
                              napisz cos o sobie gdzie mieszkasz,jak synus,przesypia noce?
                              pozdrawiam wszystkichmilutkiego dnia







                              Skomentuj


                                Odp: Wielkopolskie Mamuski

                                hej ale pogoda dzisiaj okropna. chcialam isc na spacer do żyrawinca, ale nie chce mi sie.
                                jutro ide na farbowanie do fryzjera, wiec jakies zmiany beda
                                Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich przeżyciach. Przetrwa wszystko...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X