Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

jak minął dzień?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Hejka!
    Dorotek spi mam nadzieje ze sie szybko nie obudzi. Mamy 3 zabka!!!! i za chwile bedzie 4. No i doczekalam sie kasownika gryzie chorobnica jak nie wiem

    Judytko dzieki ze skorka juz lepiej. A wlasciwie tak jak zawsze ale zeszlo czerwone. Nadarstki tylko sie zaczerwienily. Ale zawsz tak jest najpierw atakuje buzie a potem nadgarstki. Na szczescie zupelnie zeszlo z pleckow to na pewno bylo od dzialkowej wody.
    Nie wiedzialam ze obrazkowy szampan uzaleznia, kurde trzeba sie pilnowac

    Wiolu chyba takie nosidelka sa od 3-4 miesiecy. My tez dostalismy takie od znajomej ale uzywamy sporadycznie. Jezdzi w bagazniku jak trzeba szybko gdzies wyskoczyc. Pierwszy raz wlozylam mala jak juz sama siedziala. Jakos nie mam przekonania do takich wynalazkow.
    No czekamy na fotki.

    A ja do Was nie dolacze bo zapuszczam hehe.
    Dorotka
    Blog Dorotki

    Skomentuj

    •    
         

      dzień dobry wpadłam przed pracą się przywitać, Dianka z babcią na spacerku to mam chwilkę dla siebie
      Wioluś ja słyszałam że dziecko musi samo już siedzieć żeby je wsadzić do nosidełka
      a Artur milczy, ciekawe na co czeka, chyba na wezwanie na rozprawę o alimenty
      uciekam do pracy, odezwę się potem, pa :*
      Dominika & Dianka

      Skomentuj


        Dzięki za odpowiedź o nosidełku. Szkoda,że nie ma żadnej, bo mam 5 min.
        Ale mi muli komp.pewnie przez tą drukarkę.
        Czego moge nie mieć,że nie mogę ściągnąć kwestionariusza z inernetu? ani w PDF ani Word. sama problemy z tym kompem odkąd był kiedyś w naprawie (bo Winows siadł, a sama nie umiem zrobić)



        MIŁEGO DNIA
        http://www.glitter-graphics.com/

        http://www.caption.it/

        Natalka

        ma juz

        Skomentuj


          Fuksjo objawów brak, trochę mnie to martwi :/
          Ostatnio żołądek bolał całymi dniami, głowa bolała kilka dni . A teraz kompletnie nic .
          Ehh no zobaczymy jak to będzie

          Dziękuję dziewczyny
          Razem...

          Skomentuj


            Cześć Kwiatuszki!

            Nyana - nie martw się na zapas. Ja tam nie miałam żadnym objawów ciąży i zupełnie przez przypadek dowiedziałam się, że jestem w 6tym tygodniu... A potem to niestety USG musiałam robić co tydzień-dwa, więc się napatrzyłam mimo że tak często to nawet nie chciałam... W każdym razie z niecierpliwością czekam na wieści od Ciebie

            Beziku - ja tez bym wybrała drugą huśtawkę, ale tak czysto hipotetycznie, bo sama żadnej z nich nie testowałam. My dostaliśmy taką rzekomo super-hiper amerykańską, automatyczną, z melodyjkami, odgłosami, itd., a Piotruń od początku nie chciał w niej siedzieć i tyle. Jest do 14 kg, więc może się jeszcze przekona

            Ach, tak mi żal, że opuściłam imprezkę... Może byśmy sobie jakieś poprawinki urządziły, co Wy na to?
            Piotruń

            Skomentuj


              czesc kwiatuszki
              orchideo jakie wiesci od gina?
              Dianeczka mama czy tata?

              GG ? 11887428

              Skomentuj


                gdzie to sie jasmin podziewa?
                kaktusek to pewnie czeka konca wakacji i jak wysle big brathera do szkoly to bedzie mogla zajrzec jak szogunek zasnie
                aniu ale najwazniejsze, rozyczko kiedy to twoj slub? w ta sobote juz? czy za tydzien? ktora pamieta?
                Dianeczka mama czy tata?

                GG ? 11887428

                Skomentuj

                •    
                     

                  margaretko, nie martw sie u mnie wszystkie oznaki ciazy pojawialy sie stopniowo
                  jeszcze i ty mozesz sie meczyc, bo w sumie to nic przyjemnego, zycze ci z calego serca zeby dzidzius byl zdrowiutki, z ciaza bylo ok, a ty zebys miala jak najlepsze samopoczucie
                  izunia tobie tez tego zycze, musi byc ci teraz ciezko i jeszcze masz dwoch facetow na glowie i malo tego to rodzicow z ich fochami
                  Dianeczka mama czy tata?

                  GG ? 11887428

                  Skomentuj


                    zadnej nie ma a ja mam dla was wiesci
                    Dianeczka mama czy tata?

                    GG ? 11887428

                    Skomentuj


                      no ja już jestem Konwalijko co tam masz za wieści bom ciekawa bardzo!!!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Konwalijko kochana zaspokój moją ciekawosc!!! cóż to za wieci?? mam nadzieje ze dobre??

                        Skomentuj


                          A ja chciałabym mieć jakieś objawy... Chociażbym miała siedzieć cały dzień w wc, ale przynajmniej wiedziałabym że jest ok , jak są objawy.
                          A tak to nerwy mam...
                          Do czwartku coraz bliżej.
                          Wystarczy że zobaczę serduszko a wszystkie zmartwienia pójdą w kąt : )
                          Razem...

                          Skomentuj


                            Napisane przez Margaretka Pokaż wiadomość
                            A ja chciałabym mieć jakieś objawy... Chociażbym miała siedzieć cały dzień w wc, ale przynajmniej wiedziałabym że jest ok , jak są objawy.
                            A tak to nerwy mam...
                            Do czwartku coraz bliżej.
                            Wystarczy że zobaczę serduszko a wszystkie zmartwienia pójdą w kąt : )
                            Margaretko każda z nas to przechodziła i każdego dnia myślała i marzyła tylko o jednym- o zdrowym zdrowym dzidzusiu troska i obawy sa normalne w tym stanie a usg jest cudownym badaniem i nic nie może się równać z tym jak kobieta zobaczy bijące serduszko swojej kruszynki ,no takie wydarzenie może przyćmić już tylko chwila gdy przytulisz dziecko jak sie urodzi!!!

                            Skomentuj


                              a wiec po kolei

                              slonecznik codziennie dostaje kroplowki, we wtorek konczy juz 36 tc i jak nic sie nie zmieni wraca z brzuszkiem do domciu

                              dianka dzis pierwszy raz tak calkiem z pozycji lezacej na podlodze sama usiadla, spodobalo sie jej to bo caly dzien to powtarzala- widac rehabilitacja skutkuje, do tej pory potrafila usiasc jedynie w wozku jak sie ciagnela, a dzis bez trzymanki, nie sadzalismy jej 2 dni wogole, rehabilitantka pokazala jej jak moze manewrowac nozkami i mala zalapala od razu, malo tego zaczela ciwczyc dujanie sie na czworaka w przod i w tyl( tego wczesniej tez nie robila) i odkryla ze moze poruszac sie w ten sposob do tylu, wiec moje dziecie zaczyna raczkowac- 2 dni a 3 osiagniecia

                              Dianeczka mama czy tata?

                              GG ? 11887428

                              Skomentuj


                                i jeszcze jeden news

                                znowu panuje wirus brzuszkowy , myslalam ze zarazilam sie od izy i margaretki, tydzien temu zrobilam test- ku mojemu wielkiemu zdziwieniu wyszedl pozytywny
                                wpadlam w panike, bo mimo tego ze chce miec kolejne dziecko to jak zwykle moment okazal sie nie bardzo odpowiedni, bylam w szoku, wolalabym wpierw odchowac troche dianke , znalezc lepsza prace i wtedy majstrowac dla niej rodzenstwo
                                jak juz sie oswoilam z tym newsem, poukladalam sobie w glowie jak to bedzie, poinformowalam menia- stwierdzilismy ze chyba fajnie by bylo gdyby byla kolejna dziewczynka, nie tylko z praktycznego punktu widzenia
                                wczoraj zaczelam w nocy troche plamic, a dzis mnie zalalo, bylam u gina i niczego sie nie dopatrzyla
                                musial byc lewy test
                                na poczatku druga kreseczka byla ledwo widoczna, ale to mnie nie zaniepokoilo, porownalam z testem diankowym i na tamtych tez linia ledwo widoczna, spojrzalam dzis znowu na ten test a tam NIC fatamorgana, zniklo

                                troche zal, lepiej zaliczyc wpadke, bo wpierw trudno swiadomie sie decydowac w ktorym momencie ma sie pojawic dziecko a potem mimo wysilkow czesto nic nie wychodzi
                                z drugiej strony odetchnelismy z ulga, bo mamy nadal czas dla dianki
                                Last edited by konwalia; 22-08-2008, 23:15.
                                Dianeczka mama czy tata?

                                GG ? 11887428

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X