Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs "Modny maluch"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #76
    Odp: Konkurs "Modny maluch"

    Marka Cocodrillo jest mi znana od czasu kiedy zostałam mamą a właściwie jeszcze trochę wcześniej. Odzież z kolekcji jesień-zima 2011/2012 jak zwykle zachwyca. Bogata w ciekawe wzory i kolory kolekcja zadowoli na pewno każdą mamę i jej dziecko. Oglądając propozycję Cocodrillo możemy znaleźć ubranka na każdą okazję, takie codzienne i wygodne oraz bardzo eleganckie, odświętne. Dzięki nim można ubrać mała dziewczynkę jak PRAWDZIWĄ DAMĘ a chłopca jak PRAWDZIWEGO ELEGANTA. Trudno się oprzeć szczególnie ubrankom z kategorii baby są takie słodkie z tymi uszkami i puchatymi materiałami- sama słodycz. Kolekcja dla starszych dzieci podoba mi się ze względu na ciekawe zestawy kolorów np. kolorowe paski a także niepowtarzalne aplikacje które dodają uroku ubrankom. Wśród rzeczy z tej kolekcji mam już kilka wybranych, które zamierzam kupić mojemu dziecku. Wiem, że nie tylko ładnie wyglądają ale są w dobrym gatunku ponieważ marka Cocodrillo to gwarantuje

    Skomentuj

    •    
         

      #77
      Odp: Konkurs "Modny maluch"

      Cześć, jestem Antoś i mam już dwa lata, więc jestem prawdziwym twardzielem! Powiem Wam coś jeszcze: zakochałem się! ONA ma na imię Maja, ma kręcone włosy i siada już na nocnik.
      To właśnie dla NIEJ postanowiłem być modny. Nie chcę już bodziaków z misiaczkami, dresików z kaczuszkami i bluzeczek z żabocikiem.
      Jestem mile zaskoczony kolekcją Coccodrillo Junior. Polówki, swetry i koszule są podobne do tych, jakie nosi tata. Modne paseczki i krateczki, stonowane kolory, idealnie skrojone dżinsy - marzenie!
      Jestem facetem, a więc jestem prosty i pragmatyczny. Podoba mi się, że w kombinezonach Coccodrillo mogę szaleć na śniegu, a nie zmarznę i nie zamoknę jak kaczuszka. I będę mógł ulepić wielkieeeego bałwana. Dla Ukochanej!
      Pozdrawiam serdecznie. Antoni

      Skomentuj


        #78
        Odp: Konkurs "Modny maluch"

        Nowa kolekacja Coccodrillo jest bombowa. Te nasycone kolory, połaczenie różu z zielenia jest przepiekne, a pastylowe roże z szarym...boskie, zakochałam się
        Zwracam uwage głownie na ubranka dla dziewczynek ponieważ mam półtoraroczna Oliwkę, która jest starsznie żywa i energiczna, dlatego czesto zwracam uwagę na wygode ubranek, co u cocodrillo jest normlane. Ubranka niedosć ze sa wygodne, solidnie wykonane a do tego jeszcze piekne wszytskie leginsy, dresiki, sukieneczki..ahh cudne rozmażyłam się bo chciała bym sprawić Oliwce na święta jakieś odlotowe ciuszki

        Skomentuj


          #79
          Odp: Konkurs "Modny maluch"

          Jestem mamą 3-letnich Bliźniaków. Często zdarzało się, że w prezencie Moi Chłopcy dostawali dwa identyczne ubranka- jakby takie założenie było od urodzenia wpisane w ich życiorys.

          Osobiście zawsze z mężem byliśmy zdania, że nasze dzieci mimo tej samej daty urodzenia są tak różni i indywidualni, że nie można sprowadzać ich osobowości do jakiś utartych norm, czy schematów zakładających równość, czy wręcz identyczność.

          Nasze oczekiwania spełniła Marka Coccodrillo, która różnorodnością, barwnością i innowacyjnością sprawia, że każde dziecko może poczuć się w ubrankach jako najbardziej wyjątkowe na świecie.

          Nasi chłopcy "awansowali" we wrześniu na Przedszkolaków, a zarazem na "Juniorów", jeżeli chodzi o wybór ubranek z linii Coccodrillo. Dla spokojnego i opanowanego Miłoszka najbardziej odpowiednie wydały nam się ubranka z linii University, które oddają Jego spontaniczną komunikatywność, jak również uczuciowość, którą rozczula wszystkich naokoło. Z kolei Buntownik Dawidek od pierwszej chwili wizyty w sklepie sam decydował o każdym szczególe. Idealną okazała się linia University class, której pomarańczowa kolorystyka w 100% oddaje spontaniczność działania i twórczość tworzenia naszego drugiego synka. Chłopcy chodzą w różnych ubrankach, ale tak naprawdę w bardzo podobnych, bo wszystkie rzeczy łączy delikatność, łagodność, ciepło, intrygujące kolory i wzornictwo, jak również wysoka jakość.

          Każdy rodzic uważa swoje dziecko za najważniejsze i najpiękniejsze. Marka Coccodrillo gwarantuje, że dziecko wygląda wyjątkowo i zachwyca nie tylko osobowością, ale również wyglądem. Pozwólmy dzieciom zachowywać indywidualność i wyjątkowość w każdej sytuacji. Na etapie poznawania świata dbajmy o ich rozwój ruchowy i nierozerwalnie z nim związaną swobodę ruchów. Mówmy im o miłości i zachowujmy wszystkie wspomnienia w pamięci oraz w postaci zdjęć.

          ...A po latach oglądając zdjęcia bądźmy dumni, że zrobiliśmy wszystko, by nasze dzieci w każdej sytuacji czuły się bezpiecznie i komfortowo, a dzięki Coccodrillo wyglądały zachwycająco...- nawet, gdy z buźki kapał jagodowy jogurt, a na policzkach rozmazał się wiśniowy dżem

          Skomentuj


            #80
            Odp: Konkurs "Modny maluch"

            Ciuszki coccodrillo są cudne. Nowa kolekcja jesień zima urzekła mnie swoją prostotą i elegancją. Jestem mamą 7 miesięcznej Marysi i z chęcia ubrałabym moją córeczkę w każdą rzecz z tych kolekcji ale najbardziej spodobała mi się przecudna kurteczka granatowa z różowymi kropeczkami do granatowej spódniczki.
            Z zazdrością spoglądałam na granatowe leginsiki w kropeczki i spódniczkę bombkę gdyby tylko były w wersji dla dorosłych z chęcią bym sama dla siebie zakupiła taki komplecik.
            Aż żal że za naszych czasów nie było takich śliczności.
            Aż nie mogę się doczekać aż córcia urośnie bym mogła kupować śliczne ciuszki z kolekcji Junior szara sukienka z kwiatkiem idealna do szkoły.
            Dawno nie widziałam tak ładnej kolekcji dla maluchów i cieszę się że nie tylko wszech otaczający róż dla dziewczynek można znaleźć w katalogu.

            Skomentuj


              #81
              Odp: Konkurs "Modny maluch"

              Wiecie co Weszłam na stronę Cocodrillo i oniemiałam! Nowa kolekcja jesień-zima 2011/2012 po prostu mnie urzekła, aż ciało krzyczało, a dusza śpiewa!!! O reeety, od razu powiedziałam, gdyby tylko mój synek mógł ponosić te ubranka i moja córeczka także. Te ubranka są idealne dla małego księcia (mój ma 5 lat) i księżniczki (córka roczek). Zachwycają mnie swym niepowtarzalnym pełnym wdzieku wyglądem i prostota, która dzieci tak bardzo lubią. Widać, że ubranka są wygodne i, że dzieci chetnie je będą nosic. No niee!!! Wiecie co, no i poco pokazałam Kubie bluzę? Spodobała musie strasznie, Julka jeszcze nie umie mówić, ale widać, bo jej buźce, że też sie uśmiecha, aż mi sie lepiej na sercu zrobiło

              Skomentuj


                #82
                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                Jestem szczęśliwą mamą dwóch dziewczyn: dwuletniego szkraba i czternastolatki. Zakup ubranek to nie lada wyzwanie, bo każda z moich córek ma swój, nieraz bardzo oryginalny styl. Urzekła mnie kolekcja Coccodrillo, bo idealnie pasuje do gustu dwóch księżniczek: małej i nieco większej. Jest wprost idealna, zwłaszcza na zbliżające się mroźne, zimowe dni i święta Bożego Narodzenia. Dlaczego? Ubranka marki Coccodrillo są przecież:

                -delikatne jak biały puch- nie przytłaczają malucha, dopasowują się do jego potrzeb, a poza tym są bardzo wygodne i nie krępują ruchów bobasa. A każda mama wie, że dzieci lubią szaleć. Przydadzą się więc kolorowe bluzy, koszulki z zabawnymi nadrukami( choćby aparatami fotograficznymi ), sweterki i ogrodniczki dla rozbrykanego maluszka.

                -mięciutkie jak śnieg- otulają dziecko, więc sa idealne choćby na długie zimowe spacery. Urzekł mnie szczególnie kombinezon dla niemowlęcia- misia i narciarski strój dla nastolatka. Całość dopełniają typowo grudniowe dodatki: futrzaste czapki, długie pasiaste szaliki i stylowe kurtki.

                -błyszczące jak pierwsza gwiazdka- każda królewna uwielbia błyszczeć i firma Coccodrillo pamieta o tym w swoich ubrankach, dodając przykuwające uwagę ozdoby i delikatne błyskotki. Zwykła bluzeczka zmienia sie nie do poznania, gdy ma w komplecie broszkę, apaszkę czy błyszczący pasek, a nastolatek może do niej założyć nietypowe okulary.

                -kolorowe jak ozdoby choinkowe- mocne, kontrastowe barwy przykują uwagę każdego. Rozweselą bobasa, zachwycą juniora i urzekną nastolatka. Podobają mi sie nietypowe połączenia kolorów: choćby zieleń z różem w stroju dla narciarza czy fiolet z czerwienią w pasiastych rajstopach.

                -eleganckie jak wigilijna kolacja- w kolekcji Coccodrillo biała bluzeczka i czarna spódnica nabiera nowego stylu. Bo przecież elegancko nie musi równać sie nudno. Mamy więc ładną koszulę w czarno-białe paseczki, ciemną spódniczkę w drobne kwiaty, róże przy kornonkowych bluzeczkach, a dla chłopców kurteczki z futrzanym kołnierzem i koszulki w kratkę. Na pewno każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

                Podsumowując: w kolekcji Coccodrillo, każda mama znajdzie coś dla swojego malca. Nieważne, czy ma dwa, czy też dwanaście lat. Ubrania będą tez idealne na każda okazję: popołudnie w gronie najbliższych, długi zimowy spacer albo uroczystą, wigilijną kolację.
                Moja prawie dorosła córka


                Moja wyrośnięta kruszynka

                Skomentuj

                •    
                     

                  #83
                  Odp: Konkurs "Modny maluch"

                  Jestem zachwycona kolekcją Teens. Nie bez powodu oczywiście - bowiem jestem mamą dziewczynki w zbliżonym wieku. Niezwykle trudno kupić takiemu dziecku ładne ubrania - przede wszystkim dlatego, że sklepy dziecięce JUŻ nie maja takich rozmiarów, sklepy kobiece JESZCZE ich nie mają. Ten okres przejściowy musimy przetrwać aż córka jeszcze bardziej urośnie. Córka ma już swój gust, który nie podlega dyskusji. To niemodne, tamto obciachowe... Chce wyglądać jak dama, której słowo MODA nie jest obce. Przeglądając katalog zachwyciłam się propozycją dla dziewcząt i... jednocześnie poczułam, ze ktoś zagląda mi przez ramię. To moja córka! I wyobraźcie sobie, że w tym katalogu nic nie było obciachowe! Wszystko fajne, w ładnym kolorze i odpowiednim fasonie. Oglądanie katalogu zakończyło się prośbą - żądaniem: mamo kup!!! No... na to liczę Jeśli udałoby się wygrać w konkursie...

                  Skomentuj


                    #84
                    Odp: Konkurs "Modny maluch"

                    Cóż, po przeglądnięciu opinii innych – zgadzam się z wszystkimi w 100% i sama nie wiem co mam napisać, żeby was zachwycić.

                    Nie wyobrażam sobie swojego syneczka w ubranku innym niż z COCCODRILLO. Wszędzie gdzie się wybieramy to tylko w waszych ciuszkach, nawet w domu maluszek biega w waszych ubrankach. Dla mnie ubranka coccodrillo to coś wspaniałego. Wszystkie wasze kolekcje są cudne, zawsze jest w czym wybierać. W domu mam wszystkie katalogi poprzednich kolekcji, oczywiście odkąd mam dziecko.

                    A w skrócie pisząc:

                    To ona Nasza ulubiona marka!!!!!!
                    Zobacz, jakie świetne ma ubranka.
                    Każde dziecko znajdzie coś dla siebie
                    i z radością nosi w domu, w szkole i na imprezie.
                    Kolorami i wzorami nas zachwyca,
                    wywołując uśmiech u rodziców i dzieci.
                    O jakości już nie wspomnę,
                    gdyż kto zna markę COCCODRILLO
                    to na pewno wie jakie to super ubranka.


                    Na zakończenie tylko chciałam dodać, że dla mnie wszystkie kolekcje jakie dotąd były, były super i czekam już z niecierpliwością na następne. Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      #85
                      Odp: Konkurs "Modny maluch"

                      Jestem mamą dziewczynki, która uwielbia się pięknie ubierać. Kiedy idziemy z nią na zakupy sama pokazuje co jej się podoba.
                      Po ostatniej wizycie w sklepie Coccodrillo była wprost zachwycona ślicznymi bluzeczkami, sukieneczkami i dodatkami z nowej kolekcji. Ja jako mama pierwsze na co patrzę to na jakość wykonania. I właśnie w tym sklepie odnalazłam to czego szukałam. Już od najmłodszych lat kupuje ubranka Coccodrillo, bo materiał i staranność wykonania są po prostu wspaniałe!!!
                      Polecam wszystkim Mama Zu

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #86
                        Odp: Konkurs "Modny maluch"

                        Ubranka Coccodrillo są poprostu piękne. Zawsze modne,dobrane kolorystycznie, na czasie. Wykonane solidnie z odpowiednich materiałów, w których dzieci się nie pocą a podczas zabawy mają swobodny ruch.Taka właśnie jest nowa kolekcja Coccodrillo. Swoją wypowiedź spuentuję jeszcze hasłami:
                        -Dziecko ślicznie będzie wyglądało gdy ubranka z Coccodrillo będzie miało!
                        - Coccodrillo - piękne, wygodne ubranka i niskie ceny, takich sklepów potrzebujemy!

                        Krystyna Helt
                        ul. Rogowska 160/25
                        54-440 Wrocław

                        Skomentuj


                          #87
                          Odp: Konkurs "Modny maluch"

                          Jeśli poszukujesz czegoś wyjątkowego dla swojego dziecka koniecznie zapoznaj się z nowym katalogiem firmy Coccodrillo "Jesień - Zima 2011-12". Dzieci w swoich ubraniach bardziej cenią sobie wygodę i swobodę ruchów, gdyż ciągle poznają otaczający nas świat, natomiast rodzice mocno zwracają uwagę na obowiązującą modę i jakość ubrań. Moim zdaniem marka Coccodrillo przedstawiając swoją nową kolekcję jesienno - zimową spełniła wymagania zarówno dzieci, jaki i rodziców.

                          Kolekcja Baby
                          Dominuje duża paleta kolorów i modnych wzorów. Bardzo duży wybór możliwości łączenia ubranek w ciekawe zestawy. Jednak najbardziej urzekło mnie połączenie delikatnych pasteli i paseczków. Jeśli dodać do tego wygodę i miękkość materiałów to jest to co najbardziej cenię w ubrankach dla najmłodszych pociech. Dodatkowo naszyte motywy misiaków rozbrajają mnie. Są słodzitkie!

                          Kolekcja Junior
                          Bardzo odważna w mocnych kolorach, ale świetnie dobranych. Dzieci w tym wieku są bardziej aktywne, spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu i potrzebują dużej swobody. Dużym plusem jest, że ubranka wykonane są z materiałów przyjaznych dla dzieci, oddychających. Bardzo podoba mi się połączenie pomarańczu z brązem, czerwieni z granatem, różu z fioletem i klasycznej czerni z bielą. Motywy pojawiające się w całej linii ubrań to paski, kratka i groszki. To dobrze, bo one są zawsze trendy.

                          Kolekcja Teen
                          Zaspokoi najbardziej kapryśną damę czy też młodego dżentelmena. Przemawiają tu do mnie modne i wygodne fasony. Ubrania dla nastolatków są na luzie i dają wyraźne uczucie komfortu.

                          Skomentuj


                            #88
                            Odp: Konkurs "Modny maluch"

                            Od razu widać, że nowa kolekcja stawia nie tylko na ładny wygląd, ale też na wyjątkowo ważne ciepełko i wygodę w zimowe i jesienne dni.
                            Misiowe ubranka spodobają się nawet najbardziej wybrednemu maluchowi.
                            Chociaż nasze maleństwa nie zawsze lubią zakładać ciepłe ciuszki, o taki strój aż będą się prosić.
                            W kolekcji widać świetne sweterki w paski dla chłopców, które są dobrym strojem zarówno na niezobowiązującą zabawę ze znajomymi dzieciakami, jak i na wigilijną kolację w gronie rodziny.
                            Dla dziewczynek proponowany jest klasyczny róż w którym każda Mała Dama czuje się jak księżniczka
                            Mamy też do czynienia z klasyczną czernią, która w połączeniu z bielą doda powagi nawet największemu łobuziakowi !
                            Królują też paseczki !
                            i ciepłe czapeczki !
                            My jako mamy to lubimy i do sklepów pędzimy !

                            Skomentuj


                              #89
                              Odp: Konkurs "Modny maluch"

                              W modzie dziecięcej stawiam pierwsze kroki jako jeszcze niedoświadczona mama3-miesięcznego maluszka. Przyznam szczerze, że, gdy dowiedziałam się, że będę mieć chłopczyka, a nie wymarzoną córeczkę, była to dla mnie informacja, z którą długo musiałam się oswajać. I jakkolwiek to nie zabrzmi dziwnie to jednak o ubrankach wtedy też myślałam. Dla dziewczynek widziałam oczami wyobraźni cudne sukieneczki, spódniczki, rajstopki, bluzeczki, kokardeczki... A dla chłopca? Ubranie chłopięce kojarzyło mi się jedynie ze spodniami i bluzą, a dla niemowlaka to już w ogóle masakra, bo w kolorze błękitnego nieba, którego to koloru szczerze nie cierpię, bo jest dla mnie zbyt zimny i chłodny. Jednak teraz, gdy zaczęłam bardziej "zgłębiać" temat, okazuje się, także dzięki marce Coccodrillo, że i ubrania dla chłopczyków niemowlaków mogą być świetne. W kolekcji jesień/zima widać już, że ubranka dla chłopczyków są bardziej wypasione niż dla dorosłych mężczyzn! Spodnie, kieszonki, bluzeczki, sweterki, koszule, kamizelki - wybór jest przeogromny! I fajne kolory - brązy, zielenie, szarości, w końcu coś innego niż pidżamowy niebieski. Nie ma wątpliwości - tak ubrany facet zawsze zrobi wrażenie

                              Skomentuj


                                #90
                                Odp: Konkurs "Modny maluch"

                                Niezależnie od tego w co ubierzemy nasze dziecko to i tak będzie dla nas najpiękniejsze na świecie a ubranka będą stanowić tylko dodatek, jednak bez wątpienia bardzo istotny w dzisiejszych czasach. Ubrania dla dzieci muszą być przede wszystkim atrakcyjne dla dzieci tak aby dobrze się w nich czuły, były swobodne i niczym nieskrepowane, bo przecież bycie dzieckiem to nieustanna zabawa i ruch. Ważne jest także aby ubranka były wykonane z dobrych gatunkowo tkanin.
                                Marka Coccodrillo bez wątpienia wykorzystuje do swych kolekcji najlepsze gatunkowo tkaniny z których tworzy piękne i dizajnerskie ubrania dla bardzo wymagających odbiorców tj. rodziców i dzieci. Jeżeli miałabym jednym słowem opisać kolekcję Coccodrillo Jesień-Zima 2011/2012 to z pewnością użyłabym określenia "nietuzinkowe", gdyż ubranka te daleko odbiegają od typowych ubrań dziecięcych przesyconych jaskrawymi kolorami i przesadnymi ozdobami. Cała kolekcja począwszy od Baby poprzez Junior aż do Teen charakteryzuje się prostotą formy jednak z zachowaniem dobrego smaku zarówno w kolorze ubrań jak i we wzorach.
                                Zaczynając omawiać całą kolekcję Coccodrillo Jesień-Zima 2011/2012 należałoby zacząć od samego katalogu, który został pięknie wydany ( akurat mam go w wersji oryginalnej -drukowanej). Już pierwsze strony zachwycają bajecznymi zdjęciami w pięknej zimowej scenerii. Jako mama przedszkolaka najbardziej jestem zainteresowana kolekcją junior, jednak jestem pełna zachwytu dla ubranek dla nieco młodszych dzieci. Bardzo ciekawym elementem z kolekcji Baby jest zielony dwuczęściowy kombinezon z delikatnymi różowymi akcentami. To co najbardziej zwraca moją uwagę w kolekcji Baby to jest to,że wszystkie ubranka są wygodne i dopasowane do potrzeb najmłodszych a zarazem pełne klasy i elegancji. Występuje duże urozmaicenie we wzornictwie bo dla dziewczynek są to kropeczki małe lub duże, paski , paseczki, zaś dla chłopców elegancka krateczka a także kolorowe nadruki bardzo lubiane przez dzieci.
                                W kolekcji Junior dominują stroje w przyjemnych pastelowych kolorach bardzo stonowane.Bardzo zachwyciły mnie zestawienia koloru czarnego z bielą i uważam to nowatorskie podejście do mody dziecięcej.
                                Jeśli chodzi o kolekcję Teen to jest ona jak dla mnie wprost przebojowa, bardzo nowatorska wprost dla młodych indywidualistów.
                                Uważam, że głównym atutem całej kolekcji Coccodrillo jest możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów kolekcji w różne ciekawe zestawienia, tak że za każdym razem otrzymujemy modne i stylowe zestawianie.
                                Katalog Coccodrillo Jesień-Zima 2011/2012 w pełni odzwierciedla prawdziwy wygląd i jakość ubranek, gdyż w rzeczywistości na półkach sklepowych prezentują się one równie doskonale, co akurat sama osobiście stwierdziłam poszukując dla córki pięknego i praktycznego prezentu pod choinkę. I taki tam właśnie znalazłam...

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X