Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    Hej, a co tu tak pusto? Pewnie wszystkie mamuśki były dziś na dłuuuugich spacerach.
    Ja się zmobilizowałam i po pracy okna pomyłam. Nie mam ich dużo, ale bardzo nie lubię tego robić. A już szczególnie zakładać i zdejmować firanek i zasłon. No ale jak trzeba, to nie mam wyboru. Na szczęscie okna mam juz odfajkowane.

    Agatko, jak u Was z ospą? Bo ja sie dzis dowiedziałam, ze w naszym przedszkolu tez dzieciaszki chorują. I mam tylko nadzieję, że Łukasz przed świętami mi sie nie wysypie. Po świetach niech sie dzieje, co ma sie dziać. Byle nie na święta.

    Ola, bardzo ładny fotelik kupiłaś. Oby dobrze służył.

    Olcia, może u Was bedzie ok i choroby nie będą Was nękać. Dzis rozmawiałam z mamą dziewczynki z grupy Łukasza i jej córka miała tylko 2 razy katar od wrzesnia! Ja tez tak bym chciała i innym życzę.
    Łukasz 11.10.2007

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

      hej dziewczyny !
      ola fajny fotoelik, mam nadzioeje ze bedziecie z niego zadowoleni

      ja sie zabieram zaraz za okna,wczoraj umyłam w kuchni i wysprzatałam sobie całą kuchnie,wiec dzisiaj reszta mnie czeka
      pewnie bym dała sobie spokój z tymi oknami ,ale że zostajemy w wawce na świeta to wypadałoby troche ogarnąc
      a tydzień po świetach na dłgi weekend mamy najazd znajomych z nysy 5 osób przyjeżdza,będzie wesoło ,nie ma to jak na 60m2 dziewięć osób w domu hahahahah,ale już się ciesze!!!!

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Hej,

        Moniczko u nas już po ospie... przynajmniej u Karoli.Miała może z 20 krostek a teraz one już odpadają, w ogóle nie gorączkowała. Hania na razie zdrowa ale tak do końca się nie ciesze bo może się i 2 tygodnie wylęgać. Moniczko jak w przedszkolu panuje ospa to pewnie Łukaszek będzie chory ale im wcześniej przejdzie te chorobę tym lepiej.Trzymam kciuki żeby łagodnie ją przeszedł i oby najwcześniej zachorował po świętach

        Ola ładny fotelik

        Olcia to będziesz miała wesoło po świętach

        A my w święta pierwszy dzień u teściów a w lany poniedziałek u rodziców.


        Skomentuj


          Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

          Agata a nie chciałaś żeby Ci Hanulka też zachorowała żeby mieć tą chorobę z głowy
          a podobno im mniejsze dziecko tym lepiej znosi

          Ola fotelik fajny i jaki kolorek ja jestem zakochana w fotelikacj maxi-cosi i jestem aktualnie posiadaczką 3 i sama ledwo się mieszczę do auta hehe niby duży ale chyba czas pomyśleć o minwanie

          Olcia no to nieźle będziesz miała kupa ludzi u nas najwięcej było 10 na 32 hehe wieki temu o było ale wspomnienia nieziemskie i tak 3 noce jak śledzie na podłodze spaliśmy (łózko odstąpiliśmy kumpeli w ciąży)

          Moniaka dzięi za miłe słowa ja czasem nie nawidzę rasy ludzikej wolałabym byc zwierzęciem w takich chwilach

          A wiecie mam znowu kolejne zmartwienia z Olgą normalnie ciągle coś; byłam wczoraj na szczepieniu uradowana z zaświadczeniami że dizecko nie ma wad słuchu a tu zonk okazało się żę ciemięjej już zarosło a głowkanie urosła mamy kilkanaście badań do zrobienia a ja znowu w stresie i lęku będę żyła.
          Byłam odrazu z Majką i znów dostaliśmy badania przeciwko cukrzycy i krzywicy boziu czasem mam dość. Dobrze że Julka już wyrosła ze swego wcześniactwa bo z nią to do 4 roku zycia to dosłownie co 2 tyg po specjalistach jeździliśy

          Jedno zmartwienie mniej - doszło ubranko Olgi na chrzest jest sliczne choć różowe wstążeczkimiały być blado różowe a są perfidnie różowe ale zaraz siąde i je podmienie bo tak to kiczowato troszkę wyglada hehe
          http://images47.fotosik.pl/360/1ad2841cf96883d8med.jpg


          JULA

          MAJA

          OLGA

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Majajula, na zdjeciu ubranko wygląda ślicznie i róż wstążek jest blady. Koniecznie po chrzcie wrzuć tu nam jakieś zdjęcie.
            Mcno trzymam kciuki, by wszystkie badania wykazały, że nic złego sie nie dzieje.

            Agatko, oby do świąt ta ospa nam sie nie pokazała. Mąż na moje informacje o chorobie w przedszkolu stwierdził, że Łukasz zawsze u Dziadków zaczyna chorować, a na świeta własnie do Dziadków jedziemy. Ale nawet jesli w czasie świąt złapie go gorączka, albo wyskoczą krostki, to przynajmniej będę wiedziała z czym mam do czynienia.

            Olcia, to Ty w świeta odpoczywaj ile wlezie, bo życie towarzyskie nadrobisz nieco później.
            Ja mam nadzieję, że my nie będziemy zmuszeni zostać w Wawie na święta.
            Łukasz 11.10.2007

            Skomentuj


              Odp: Wielkopolskie Mamuski

              ja tez bylam dzis na czarneckiegomoze sie mijalysmy
              fajny dzionek wogole jak dla mnie.teraz mam luzik chlopaki poszly na plac zabaw,odpoczne troche







              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                MajaJula życzę Wam żeby wszystkie badania dobrze wyszły. Na pewno będzie ok. Moniś i Agatka - zdrówka dla dzieciaczków. A ja już czekam na męża - już jest na promie, ale w Wawie dopiero w czwartek będzie... także jeszcze cały dzień czekania... Na święta jedziemy do agroturystyki w męża rodzinne strony. Święta pewnie w większości spędzimy u teściów, ale to zawsze będziemy niezależni, no i tydzień sobie posiedzimy tam. Mam nadzieję że pogoda będzie ładna

                Ubranko też mi się bardzo podoba

                No i my teraz dużo łazimy więc mniej czasu na pisanie... ale jutro już dzień bardziej w domu, jakieś zakupy, sprzątanie... może pranie... trzeba już po mału szykować się do wyjazdu

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Majajula ubranko cudne , czekam na fotki z chrzcin,mam nadzieję ze wszystkie badania wyjdą dobrze , sciskam kciuki za Was.
                  Olciawesoło bedziesz miała w domku , super , odpoczniesz przez swieta a potem troszke poszalejesz z goscmi.
                  Olafotelik cudny , ciesze sie że jesteś zadowolona , super ze mezus wraca , pamietaj o naszej kawce bez dzieci.

                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.


                    Laseczki , ponieważ juz dzis wyjeżdżam do teściów na swieta , to zyczę Wam cudownych , wesołych świat Wielkanocnych , smaczenego jaja i mokrego dynguska, od całej naszej rodzinki , całuski , zajrzę po długim weekendzie bo mąż wziął urlop i bedziemy się lenic.

                    Skomentuj


                      Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                      hej dziewczyny !!!!

                      z tym odpoczywaniem przed świętami to tak nie bardzo, trzeba cos porobic do jedzenia ,jakiś pasztet,schab ze sliwka itd itd,
                      do tego od poniedziałku generalne sprzatanie,okna myje,sprzątam i wylizuje podłogi hahahahas
                      dzisiaj kamila pokój idzie na pierwszy ogień sprzątania,bo tam okna masakra ,takie brudne

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                        Grabusia - wesołych świąt!!!! Będziemy tęsknić

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          czesc kasia. skad dokladnie jestes? ja obecnie prawie tonie
                          pozdrawiam


                          [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                          Skomentuj


                            Odp: Wielkopolskie Mamuski

                            padl nasz watektrudno sama do siebie pisac nie bede...







                            Skomentuj


                              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                              Hej dziewczyny,

                              Co za pustki?? Dziewczynki pewnie jesteście na spacerkach??Cudowna wiosna my teraz 2 razy dziennie na dwór wychodzimy.

                              Majajula pewnie że bym wolała żeby teraz przeszła ospę, oby tylko tak łagodnie jak KarolaMoja pediatra twierdzi że może się w ogóle nie zarazić, zobaczymy.A jak tam Olga? Robiłaś jej już jakieś badania na te ciemiączko?

                              Kochane nie wiem czy jeszcze będę przed świętami na forum więc życze Wam wesołych, pogodnych, radosnych świąt Wielkoanocnych , smacznego Jajka a w poniedziałek mokrego dyngusa


                              Skomentuj


                                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                                Agata wszyto robię po świętach nie chcę mi się teraz latać po przychodniach zaraz we wtroek po chrzcinach idziemy na krew potem jakoś na poczatku maja mamy usg
                                ale złapałam teraz schiza i mierze jej codziennie główkę ech mąż mi aż centymetr zabrała ale mam nadzieję że będzie jej rosła

                                poza tym mam taką gólkę na udzie po szczepieniu na 2 cm około że się zaczynam martwić czy to nie NOP ale poczekam jeszcze 2 tyg i jak nie zejdzie to wtedy lecę do pediatry; niby strasznie się napinała przy zastrzyku i to moż edlatego

                                dobra spadam flaki kończyć i się pakować i wybywamy do moich rodzićów


                                JULA

                                MAJA

                                OLGA

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X