Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Poznajmy się lepiej

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

    pewnie ze wpadniemy , podaj tylko adres
    na przyszły tydzien pisze sie chetnie, a co do babskiej soboty mam nadzieje że twój maz wyćwiczony w opiece nad dwójeczką?

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Poznajmy się lepiej

      witam jestem mamą z duuużym doświadczeniem mam trójkę maluchów 5 3 2 latka a czwarte w drodze

      Skomentuj


        Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

        Ach, Agata, ja to bym się chetnie gdzieś wyrwała na kawę, a przy okazji poznała was dziewczyny osobiscie, bo dotad czasu nie miałam. Ale teraz czasu mam jeszcze mniej, niestety.
        Mąz zmienił niedawno pracę i teraz nie ma go w domu dosłownie całymi dniami. Wraca dopiero wieczorem. Ja musiałam przejść na pół etaty, żeby miec czas dla dziecka i żeby Łukasz nie siedział w przedszkolu po 10 godzin dziennie. Wiec choc z pracy wychodzę juz o 13, to pedze do domu obiad gotować, ogarnąc trochę mieszkanie, zakupy zrobić i do przedszkola. Popołudnie to oczywiscie zajecie sie Łukaszem i jak zmiłowania czekam powrotu męża i wieczornej kąpieli Łukasza. No a weekendy to rezeruje raczej na zycie rodzinne, bo kiedys trzeba przeciesz spędzić razem czas. Ale może faktycznie którejś soboty zostawiłabym chłopaków samych i udałoby mi sie wyrwać.
        Łukasz 11.10.2007

        Skomentuj


          Odp: Poznajmy się lepiej

          Ale coś czuję że nie za bardzo do was pasuje z taką ilością dzieci

          Skomentuj


            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

            Monia jak tez tak mam , mój robert pracuje od rana do nocy , wiec weekendy są na maxa nasze, ale raz na pół roku wypic z kumpelami kawe bez stresu to dopbrze nam zrobi, szczególnie tym mamusiom które nie pracuja ..

            Skomentuj


              Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

              http://apps.facebook.com/buzialoveli/galeria?photo=8334
              prosze o głosiki

              Skomentuj


                Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                Ja potrzebuje takiego wyrwania bez dzieci, mam nadzieje że uda mi się namówić mojego m
                Co do wizyty u mnie to pewnie dam Wam adres jak już się zmówicie kiedy wpadniecie( wyśle Wam na priva albo smsem) Grabusia przyślij mi twój nr tel bo chyba nie mam. Dajcie mi tylko znać trochę wczesniej to ogarnę dom bo Karolka mi strasznie bałagani


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                  Hej, No więc po kolei:
                  Grabusia - i co tam? Będzie córcia?
                  Agatka - co do do tego wyskoku na weekend z m, to było nam to potrzebne, bo chwilami robiło się już niefajnie w naszym małżeństwie. Może nie wszystkie problemy nagle się rozwiązały, ale taki wypad dobrze nam zrobił. Ja wróciłam do pracy, bo tak naprawdę to i musiałam i chciałam. Z m pensji w życiu byśmy się nie utrzymali, a poza tym już mnie nosiło w domu. Wiem, że to trochę wygląda jakbym była wyrodną matką, ale nie wytrzymałabym już dłużej zamknięta z małą w 4 ścianach. Dlatego szczerze Dziewczyny - duży szacunek dla Was, że tak potraficie podporządkować życie i poświęcić się dla malucha. Ja kocham Wiki nad życie, ale do szczęścia potrzebuję jednak jeszcze czegoś więcej.
                  A Hania to już duuuża dziewczynka. Teraz na zupkach i mięsku to już w ogóle Ci z wagą skoczy
                  U mnie z butelką od początku nie było problemu, Wiki była taka żarta, że od razu jak się zorientowała, że z butelki samo leci a nie trzeba popracować jak przy cycu, to szybko się przestawiła. I pije od początku dużo. Teraz w ciągu dnia potrafi mi wypić ok 400 - 500 ml (gł. herbatki z kopru, bo jej smakuje).
                  Ola - spóźnione ale szczere życzenia wszystkiego naj najlepszego, oby spełniły się wszystkie Twoje plany i marzenia !!!
                  A pierwszy dzień w pracy to tragedia, non stop dzwoniłam do babci jak mała. Najgorsze że m. przyniósł do domu jakiegoś syfa (czyt. przeziębienie) i najpierw on się rozłożył na maksa, później ja i Wiki. Więc już drugiego dnia pracy myślałam, że będę na nią brała opiekę, bo sama ledwo mówiłam a wiki też miała stan podgorączkowy, była marudna i w ogóle. Na szczęście obie wychodzimy na prostą.


                  Skomentuj


                    Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                    Hej
                    Dorcia fajnie że zajrzałas, dużo zdrówka dla całej rodzinki.

                    Agatko , najlepiej jak napiszesz jakis konkretny dzień na który się umówimy, żeby sobie wczesniej wszystko zaplanowac, wiesz obiad musze upitrasic na dwa dni i tak dalej, wysłałam Ci priva z numerem.

                    Olenko , co tam u Was nadal masz zleconka wieczorne?
                    Ostatnio na nk obejrzałam sobie twojego mezusia , ale przystojniaczka masz w domu nie dziwie sie ze tesknisz

                    Skomentuj


                      Odp: Młode Mamy z Ursynowa i okolic poznajmy się

                      hej hej
                      My mieszkamy na Kabatach Jestem mamusią 9 miesięcznego szkrabka Mikołajka Chętnie poznam inne mamy z Ursynowa, bo smutno chodzić samotnie na spacerki

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Poznajmy się lepiej

                        Cześć Dziewczyny!Przedstawie sie ponownie, bo gdzies wczescniej juz to robilam ale bylo to bardzo dawno. Potem mialam dlugaaa przerwe i naewt nie zagladalam na mamacafe, zreszta chyba nigdzie nie zagladalam bo nawet czasu nie mialam. A wiec, Mam na imie Monika. Jestem męzatką od ponad 5 lat.Mam synka 3 latka i corcie 9 mies. Narazie mieszkam w Krakowie, ale prawdopodobnie juz wkrotce zmienie miejsce zamieszkania na Łapanów.Trochę sie obawiam bo w sumie caymi dniami bede sama, a co gorsza nie wiem czy tam synek dostanie do przedszkola ( z powodu malej ilosci miejsc), a jednak tu w krk chodzi i widzie naprawde duza roznice w jego zachowaniu. Musze sie pochwalic - moja Natalka dzisiaj pierwszy raz sama usiadla i naeszcie zaczela raczkowac (wczesnij tylko pelzala), a Sławus pierwszy raz napisal literki M i T. CZasem jak porownuje rozwoj dzieciaczkow to musze przyznac ze slawus duzo szybciej siadlam i raczkowal, chociaz jak pewnie wiecie za poruszajacym sie brzdacem trzeba miec juz oczy do okola glowy. ale nie bede juz was zanudzac.pozdrawiam


                        [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                        Skomentuj


                          Odp: Poznajmy się lepiej

                          marlenii mam jeszcze pytanko do ciebie..skad dokladnie jestes?pozdrawiam


                          [url=http://****************][img]http://****************/zabki/img5-

                          Skomentuj


                            Odp: Mamuśki z Warszawy i bliskich okolic.

                            A co Ty oglądasz mojego mężusia????

                            No ja się też piszę na spotkanko, tylko nie w środę.

                            Ja też marzę by się wyrwać na ciuchy bez małej... ale jeszcze sobie pomarzę... ale jak mój mężuś wróci to pierwsza lecę na babską kawę

                            Skomentuj


                              Odp: Poznajmy się lepiej

                              Witam wszystkie mamusie mam na imie Kinga co zreszta wynika z mojego nicku . Też tu bardzo dlugo nie zagladalam, w tym czasie moja Zuzia z malego robaczka zamienila sie w prawie 3 letnia panne ! Jak ten czas leci! Jestem z Sosnowca obecnie mieszkamy z mezem i Zuzia w Gliwicach, gdzie no coz ciagniemy studia tzn ja ciagne bo maz juz konczy... ja mialam dosc dluga przerwe na wychowanie dziecka... no to chyba tyle pozdrawiam serdecznie
                              Zuzia




                              Skomentuj


                                Witam serdecznie

                                Witam wszystkich serdecznie.
                                Mam na imię Dorota i jestem mamą trójki dzieci.
                                Oli 15 lat,Julci 3 latka i Krzysia 7 miesięcy.
                                Pozdrawiam wszystkich serdecznie

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X